خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 212
    1. Top | #1
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

سوابق تحصیلی

بر اساس قانون حذف کنکور که در سال ۸۶ اعلام شد، قرار بود کنکور تا سال ۹۰ مطلقا حذف شود. اما چنین اتفاقی نیفتاد. سال ۹۲ قانون توسط مجلس شورای اسلامی اصلاح و چند تکلیف بر عهده سازمان سنجش و آموزش و پرورش گذاشته شد که طبق آن باید ۲۵ درصد سوابق تحصیلی در کنکور دانش‌آموزان موثر باشد. از آن سال شورای سنجش و پذیرش در آموزش و پرورش تشکیل شد تا زیرساخت‌های آن را فراهم کند. در همین زمینه از عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش دعوت کردیم تا در خبرگزاری پانا، درباره آن توضیح دهد.فقط قسمت مهمش رو آوردم

برای سال بعد تغییری در کنکور ۹۴ داریم؟
      در جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو که در دفتر وزیر علوم برگزار می‌شود در مورد درصد اعمال سوابق تحصیلی بحث شد و قرار شد سال آینده تعدادی از دروس امتحان نهایی به سوابق تحصیلی اضافه شود، در کنکور پیش رو علاوه بر سوابق تحصیلی دروس پایه سوم متوسطه نظری، ۴ درس نهایی دوره پیش دانشگاهی را به عنوان سابقه اضافه و به سازمان سنجش ارسال می‌کنیم. بنابراین تاثیر ۲۵ درصد سوابق تحصیلی طبیعتا افزایش پیدا می‌کند.

http://www.pana.ir/Pages/News-270338

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب اینجوری که دیگه فاتحه ، به نظرم بهتر برم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم!!!
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir hossein sasani نمایش پست ها
      بر اساس قانون حذف کنکور که در سال ۸۶ اعلام شد، قرار بود کنکور تا سال ۹۰ مطلقا حذف شود. اما چنین اتفاقی نیفتاد. سال ۹۲ قانون توسط مجلس شورای اسلامی اصلاح و چند تکلیف بر عهده سازمان سنجش و آموزش و پرورش گذاشته شد که طبق آن باید ۲۵ درصد سوابق تحصیلی در کنکور دانش‌آموزان موثر باشد. از آن سال شورای سنجش و پذیرش در آموزش و پرورش تشکیل شد تا زیرساخت‌های آن را فراهم کند. در همین زمینه از عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش دعوت کردیم تا در خبرگزاری پانا، درباره آن توضیح دهد.فقط قسمت مهمش رو آوردم

در جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو که در دفتر وزیر علوم برگزار می‌شود در مورد درصد اعمال سوابق تحصیلی بحث شد و قرار شد سال آینده تعدادی از دروس امتحان نهایی به سوابق تحصیلی اضافه شود، در کنکور پیش رو علاوه بر سوابق تحصیلی دروس پایه سوم متوسطه نظری، ۴ درس نهایی دوره پیش دانشگاهی را به عنوان سابقه اضافه و به سازمان سنجش ارسال می‌کنیم. بنابراین تاثیر ۲۵ درصد سوابق تحصیلی طبیعتا افزایش پیدا می‌کند.

انتشارات بین المللی گاج|افزایش درصد سوابق تحصیلی در کنکور سال بعد

یعنی امسال نمرات پیش فارغ التحصیلان رو تو کنکور تاثیر میدن؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir hossein sasani نمایش پست ها

انتشارات بین المللی گاج|افزایش درصد سوابق تحصیلی در کنکور سال بعد
      با این کار هم میخوان به اهداف خودشون برسن و هم جلوی کسایی که به فکر دیپلم دوم هستن رو بگیرن و ظاهرا تصمیم دارن تا وقتی که به طور کامل ناامید و بدبختمون نکردن دس برندارن ایشالا که در همه زمینه ها ناموفق بشن .

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینطوری که اینا پیش میرن فک کنم 1 سال دیگه بخوایم کنکور بدیم بگن نمرات نهایی پنجم ابتدایی هم میخوایم تاثیر بدیم...
      اگه پیش رو تاثیر بدن شاید یه جورایی بهتر باشه، چون علاوه بر دیپلم مجدد میشه پیش دانشگاهی مجدد هم گرفت که با توجه به اینکه تعداد درس های نهایی پیش دانشگاهی کمتره میشه نمره بهتری گرفت

نفرتت من را شکست ناپذیر!
      ویرایش توسط Mohammad. N : 26 مهر 1393 در ساعت 10:54

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اینو الان میگن؟؟؟؟؟ ینی چی آخه؟؟؟؟؟ تکلیف ما فارغ التحصیلا چی میشه؟؟؟؟؟ اون از تاثیر نمرات نهایی سوم که تو زمان ما + بود،

یهو شد تاثیر مستقیم!، اینم از الان! من نمیدونم واقعا کیا دارن این برنامه های گل و بلبلو میدن؟؟؟؟ ینی اینا از پشت کوه اومدن؟؟؟؟

نمیدونن باید قبلا اطلاع رسانی دقیق و جامع بکنن، بعد طرح شونو عملی کنن؟؟؟؟ الان تکلیف ما چی میشه؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال ، اگه بخوان پیش دانشگاهی رو تاثیر بدن ، مثلا یکی از بچه های سال اولی ، دروس پیش دانشگاهی رو تو خرداد بیوفته و بزاره برا شهریور ! اون وقت چطوری میخوان تو کنکور براش تاثیر بدن ؟؟؟
      فکر کنم می خوان این بلا رو سر فازغ التحصیلا بیارن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عجب بدبختی ای با اینا پیدا کردیــــــــــم...
      اینا فازشون چیه؟
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adel نمایش پست ها
      یه سوال ، اگه بخوان پیش دانشگاهی رو تاثیر بدن ، مثلا یکی از بچه های سال اولی ، دروس پیش دانشگاهی رو تو خرداد بیوفته و بزاره برا شهریور ! اون وقت چطوری میخوان تو کنکور براش تاثیر بدن ؟؟؟
      فکر کنم می خوان این بلا رو سر فازغ التحصیلا بیارن
      نمیشه که فقط واسه پیش دانشگاهیا باشه، با توجه به اینکه امسال امتحانا زود تر برگزار میشه احتمالا به جای شهریور ، تیر یا مرداد امتحان میگیرن مثل دی که تا بهمن سوابق رد میشه...
      از اینا هرچی بگی بر میاد بچه اصلا از حرفم بد برداشت نکنید ولی اگه پیش تاثیر بدن دیگه ...
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ما این همه به نمرات سوم اعتراض دادیم که آخرش بشه ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــن؟؟؟ واقعا که!

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان که میفهمم چرا بچه های شریف یا کلا اونایی که اپلای میکنن اولش میرن که برگردن ولی دیگه نمیان حق دارن بیان چیکار با اوضاع اینجا
      فک کنم بد ترین سال متولیدن 1375 بودن چون موقه اونا سال سوم تاثیرش مستقیم شد پشت کنکور موندن پیش دانشگاهی هم میخوان تاثیر بدن
      نمیدونم چی بگم دلم میخواد برم سنجش شیشه هاش بیارم پایین
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      این 4 درس نهایی پیش چیا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینا چرا دسه جمعی نمیمیرن؟؟خسمون کردن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      الان که میفهمم چرا بچه های شریف یا کلا اونایی که اپلای میکنن اولش میرن که برگردن ولی دیگه نمیان حق دارن بیان چیکار با اوضاع اینجا
      فک کنم بد ترین سال متولیدن 1375 بودن چون موقه اونا سال سوم تاثیرش مستقیم شد پشت کنکور موندن پیش دانشگاهی هم میخوان تاثیر بدن
      نمیدونم چی بگم دلم میخواد برم سنجش شیشه هاش بیارم پایین
      اره همینطوره...این چیزا رو ببینی بایدم بذاری بری تا درس بگیرن...
      شیشه ها فقط؟؟؟؟؟؟؟ کل ساختمونش رو باید نابود کرد
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته کوچولو نمایش پست ها

یعنی امسال نمرات پیش فارغ التحصیلان رو تو کنکور تاثیر میدن؟؟؟؟؟
      ن تو رو خدا نه....:yahoo (19):

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz نمایش پست ها
      ن تو رو خدا نه....:yahoo (19):
      اگه واقعا تاثیر بدن کار دیگه تمومه، دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد بدون هیچ قصدی میگم تلاش در این وضعیت فق درجا زدن...
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن