خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 212
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      اگه واقعا تاثیر بدن کار دیگه تمومه، دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد بدون هیچ قصدی میگم تلاش در این وضعیت فق درجا زدن...
      من خودم درسای پیشو فقط وفقط واسه 10 میخوندم:چون برام اهمیتی نداش...شب امتحان زیست با خیال راحت داشتم فینال چمپیونزلیگ میدیدم:yahoo (2):

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان توجه کنین :

دیدیم که با اعتراض به سازمان سنجش چیزی درست نشد (البته ایشالا که تاثیر بذاره !)
      به نظرم چرا سایت خود آقای دکتر نجفی (سرپرست وزارت علوم) رو امتحان نکنیم ؟! خب شاید این جواب داد ! چون جلسه هم ظاهرا تو وزارت علوم برگزار میشه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blue نمایش پست ها
      دوستان توجه کنین :

دیدیم که با اعتراض به سازمان سنجش چیزی درست نشد (البته ایشالا که تاثیر بذاره !)
      به نظرم چرا سایت خود آقای دکتر نجفی (سرپرست وزارت علوم) رو امتحان نکنیم ؟! خب شاید این جواب داد !

بله درسته، چرا این کارو نکنیم؟ ما که همه کار کردیم، اینم روش!
      آخه این انصاف نیس که. قبلا باید اطلاع رسانی میکردن. من فارغ التحصیل سال 92 ام. اگه اون موقع میدونستم، تموم وقتمو میذاشتم واسه 4 تا امتحان نهایی نه واسه کنکور. کاش همون سال اول میرفتم آزاد

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دوستم پارسال رتبش شده 91 منطقه 2
      دیفرانسیلش گرفته 10.5 فیزیک 14
      ادبیات 14 دینی 10 منظورم این حتی رتبه برتر ها هم امتحانات پیش براشون مهم نیست ، این دیگه واقعا ظلم نمیشه همینطور نشست فقط نگاشون کرد... اینا از داعش بد ترن داعش حداقل 1 بارگی میکشتت ولی اینا مرگ تدریجی به ما دارن میدن با این تصمیمات مضخرفشون...
      اعتراض از ریق سایت جواب نمیده،
      من تو همین هفته حتما میرم تهران سنجش حداقل داد میزنم خودم خالی میکنم...
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      واااااااااااااااای بچه ها نه اخه یعنی چی من91 درسم تموم شده که اصلا پیش برامون ارزش نداشت .اخه اینا اصلا جای جبران نمیذارن:yahoo (19):

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پای پیش دانشگاهیو که وسط بکشن معدلای 20..19 هم نابود میشن..اکه این خبر درست باشه و تو بهمن اعلام کنن باید این قانون فقط مال پیش دانشگاهیای امسال باشه که فرصت برا خوندن دارن وقبل امتحان بهشون گفته شده نه ماها...

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      پای پیش دانشگاهیو که وسط بکشن معدلای 20..19 هم نابود میشن..اکه این خبر درست باشه و تو بهمن اعلام کنن باید این قانون فقط مال پیش دانشگاهیای امسال باشه که فرصت برا خوندن دارن وقبل امتحان بهشون گفته شده نه ماها...
      مگه پارسال که تاثیر مستقیم کردن قبل امتحانا نهایی سوم بهمون گفتن؟؟؟
      واقعا نمیدونم چطوری حس بیان کنم ولی اینا اینقدر شعور ندارن که این کارو میکنن؟؟
      1 روز این مملکت میفته دست من شماها یعنی اونموقه من میدونم با بچه های اینا چیکار کنم...
      نفرتت من را شکست ناپذیر!
      ویرایش توسط Mohammad. N : 26 مهر 1393 در ساعت 11:51

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=mohammad.nikhalat;291246]مگه پارسال که تاثیر مستقیم کردن قبل امتحانا نهایی سوم بهمون گفتن؟؟؟[/QUOTE
      پارسال تو آذر و دی این خبر پیچیده بود ولی همه میگفتن امکان نداره ..حتی مشاورمونم باورش نمیشد

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برا پیش من شب امتحان داشتم پایه میخوندم و وقتی میرفتم سر جلسه امتحان فقط چیزایی ک یادم بود مینوشتم....همه بهمون میگفتن پیش مهم نیس
      حتی رتبه برتر ها هم برای پیش خیلی توجهی نداشتن
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه واقعا بخوان نمرات دروس سال چهارم رو تو کنکور تاثیر بدن بی عدالتی محض میشه. اخه تکلیف اونایی که سال سوم و سال چهارم رو طی سالهای 84 تا 92 گرفتن چی میشه؟ من واقعا نمیدونم اونایی که دارن برای این مسئله تصمیم گیری میکنن چطوری به این چیزا فکر نمیکنن. بابا شوخی که نیست آینده بچه مردمه. واقعا من ی سوال دارم اونم اینه که راه جبران چیه؟ الان اگه کسی ن معدل سال سوم و نه معدل سال چهارمش خوب نباشه باید چکار کنه؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=eli94;291253]
      مگه پارسال که تاثیر مستقیم کردن قبل امتحانا نهایی سوم بهمون گفتن؟؟؟[/QUOTE
      پارسال تو آذر و دی این خبر پیچیده بود ولی همه میگفتن امکان نداره ..حتی مشاورمونم باورش نمیشد
      دقیقا امسالم از تیر این خبر پیچید بود بین بچه هایی که میرفتن پیش دانشگاهی، حتی معاون مدرسمون گفت کاشکی درس نهایی ها گزاشته بودی واسه شهریور چون میخوان تاثیرش بدن
      نمیدونم والا
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها
      واااااااااااااااای بچه ها نه اخه یعنی چی من91 درسم تموم شده که اصلا پیش برامون ارزش نداشت .اخه اینا اصلا جای جبران نمیذارن:yahoo (19):
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan1 نمایش پست ها
      اگه واقعا بخوان نمرات دروس سال چهارم رو تو کنکور تاثیر بدن بی عدالتی محض میشه. اخه تکلیف اونایی که سال سوم و سال چهارم رو طی سالهای 84 تا 92 گرفتن چی میشه؟ من واقعا نمیدونم اونایی که دارن برای این مسئله تصمیم گیری میکنن چطوری به این چیزا فکر نمیکنن. بابا شوخی که نیست آینده بچه مردمه. واقعا من ی سوال دارم اونم اینه که راه جبران چیه؟ الان اگه کسی ن معدل سال سوم و نه معدل سال چهارمش خوب نباشه باید چکار کنه؟
      اگه شما خرداد 91 پیشتونو گرفتین برای شما تاثیری نداره چون تا اون موقع فقط نیم سال دوم امتحان بود ولی از خرداد 92 کل کتاب شد پس به احتمال زیاد تاثیرش واسه کساییه که خرداد 92 به بعد پیششونو میگیرن.تاثیر سوابق تحصیلی ظلم بزرگیه

ویرایش توسط ali_s9412 : 26 مهر 1393 در ساعت 12:03

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مگه پارسال که تاثیر مستقیم کردن قبل امتحانا نهایی سوم بهمون گفتن؟؟؟
      واقعا نمیدونم چطوری حس بیان کنم ولی اینا اینقدر شعور ندارن که این کارو میکنن؟؟
      1 روز این مملکت میفته دست من شماها یعنی اونموقه من میدونم با بچه های اینا چیکار کنم...
      بچه های اینا؟؟؟نتیجشون دست ما بیفته خوبه....اینا هرکدوم شونصد سال سن دارن

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan1 نمایش پست ها
      دقیقا من میگم باشه تاثیر بدین بکنین 50% اصلا 100% ولی یکی اشتباه کنه و خوب نخونه حداقل جای جبران واسش بزارین...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      بچه های اینا؟؟؟نتیجشون دست ما بیفته خوبه....اینا هرکدوم شونصد سال سن دارن
      اینو شوخی کردم ولی خب اعصابم خرد نمیدونم چیکار کنم ترازم اینهفته تو کانون شده بود 6500 کلی ذوق داشتم که معدل سوم جبران میکنم ولی الان تمام درسا رو 100 بزنم شاید بیام زیر 1000 تازه اونم شاید...
      خخخخ
      نفرتت من را شکست ناپذیر!
      ویرایش توسط Mohammad. N : 26 مهر 1393 در ساعت 12:04

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا ایران عجب جاییه !

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن