خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 75
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Red face سومی ها بیاید تو

سلام به همه مخصوصا بچه های سوم تجربی

هدف از ایجاد تاپیک حل بسیاری از مشکلات سومی هاست

خو میگین که این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟یعنی اینکه سومی ها با کمک و یاری هم میایم اینجا با هم بهترین منابع نهایی رو معرفی میکنیم .دربارهی امتحان نهایی با هم صحبت میکنیم و سوالامون رو از همدیگه میپرسیم

و رفع اشکال میکنیم وسوال نهایی میزاریم و با هم حلشون میکنیم و... خیلی کارای دیگه

امیدوارم که بچه ها همکاری کنن

حالا من به عنوان استار تر میخوام منابعی که به نظرم خوبن رو معرفی کنم

شیمی :مبتکران

فیزیک 3:اموزش خیلی سبز و الگو در این درس کتاب های خوبی دارن ولی من الگو رو پیشنهاد میکنم چون به نظرم مفهومی تر توضیح داده

زیست 2: زیست 2 همون زیست سال سومه ها.به نظر من کتاب خوب بخورین همایش عمار لو رو بخونید و الگو تست بزنید .برای تشریحی از گاج پرسمان هم میشه استفاده کرد

عربی3 : بهتر از عربی 3 خیلی سبز پیدا نمیکنید

زبان فارسی 3:اگه میخوای مفهومی یاد بگیری که نشر دریافت هامون سبطی اگه هم دوسش نداری میتونی از پرسمان استفاده کنی (ولی هامون سبطی یه چیزی دیگه است )

ادبیات 3:گاج سبز و خیلی سبز کتاب های خوبی دارن ولی من خیلی سبز رو پیشنهاد میدم چون مرتب تر نوشته شده و ادم حوصله اش از خوندنش سر نمیره

دین و زندگی 3:کتاب رو خوب بخونید .برای پیام ایات هم میتونید از گاج استفاده کنید (ولی فکر نکنم نیاز باشه شما کتاب رو بخورید حله )

زمین:جامع مهرو ماه یا اموزش سال سوم خیلی سبز

زبان3:خط سفید که جنبه ی کتاب کار داره و کتاب زبان 3 شهاب اناری از انتشارات مبتکران هم کتاب بسیار خوبیه

ریاضی3 :اموزش 3 خیلی سبز دیگه از این کتاب بهتر پیدا نمیکنید ولی تعریف تخته سیاهم شنیدم دیگه نمی دونم

امار : میکرو طبقه بندی گاج

تاریخ که دیگه کتاب نمیخواد

کتاب سوال های پر تکرار کانون هم میتونه کمکتون کنه که درسوالای تشریحی قوی بشین

بچه ها یادتون نره واسه هر درس جزوه های نمونه سوال های چند سال اخیر هم بررسی کنید که خیلی به دردتون میخوره (منتشران .بنی هاشم .گلبرگ از انتشارات گلواژه )

در رابطه با درس های رشته ی ریاضی هم اگه کسی میتونه کمک کنه که بسمه الله اگرم نه که دیگه کمکی از دست من بر نمیاد

با ارزوی ترکون هممون در امتحانات
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از ترمه جان بابت این تاپیک خوبی که زدن و بررسی جامعی که برای همه منابع کردند
      فقط من یه مشکل تو درس زمین شناسی پیدا کردم و اونم اینکه زمین درس نهایی ما بچه های سوم تجربیه و بنده هفت چیز رو دارم که اصلااصلا برای فصل اولش هیچ درسنامه ای نداره و ممکنه ازش در نهایی سوال بیاد پس بهتره از جامع مهروماه یا آموزش سال سوم خیلی سبز استفاده کنید
      و برای آمار هم بگم درسیه که ازش در کنکور دو تست میاد و اگر امسال بخونیمش دیگه سال بعد که حجم درسا وحشتناکه وقتمونو نمیگیره

برای آمار میکرو گاج میتونه مفید باشه
      ویرایش توسط sam-n : 25 مهر 1393 در ساعت 23:42

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      خیلی ممنون از ترمه جان بابت این تاپیک خوبی که زدن و بررسی جامعی همه منابع نمودن
      فقط من یه مشکل تو درس زمین شناسی پیدا کردم و اونم اینکه زمین درس نهایی ما بچه های سوم تجربیه و بنده هفت چیز رو دارم که اصلااصلا برای فصل اولش هیچ درسنامه ای نداره و ممکنه ازش در نهایی سوال بیاد پس بهتره از جامع مهروماه یا آموزش سال سوم خیلی سبز استفاده کنید
      و برای آمار هم بگم درسیه که ازش در کنکور دو تست میاد و اگر امسال بخونیمش دیگه سال بعد که حجم درسا وحشتناکه وقتمونو نمیگیره

برای آمار میکرو گاج میتونه مفید باشه
      ممنون از شما من منابعی که ذکر کردین به لیست اضافه میکنم
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط terme1 نمایش پست ها
      ممنون از شما من منابعی که ذکر کردین به لیست اضافه میکنم
      ممنونم ازت

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      به به سلام جوونا بچه ها این منابع رو هم اضافه کنید در رابطه با دروس عمومی!

ادبیات(سوال های پر تکرار کانون)

زبان(خط سفید)

دینی(آرشیو نمونه سوالات نهایی+پر تکرار)

عربی( محوری و خیلی سبز)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم ازت
      خواهش

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها

زبان(خط سفید)

عربی( محوری و خیلی سبز)
      ممنون ازت دوستم چشم اضافه میکنم
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پک گلبرگ گلواژه هم برای نمونه سوال پیشنهاد میشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها

زبان(خط سفید)

عربی( محوری و خیلی سبز)
      مرسی ازت که یادمون انداختی

ترمه به تاپیک اضافه کن دوسالانه های کانون چون فقط سوالات نهایی هستن با پاسخ تشریحی کامل هم واسه نهایی خوبن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها من زبان انگلیسی جامع دکتر اناری رو گرفتم بعد دیدم بیشترش سال چهارم هست و تو نیم صفحه قواعد رو گرفته و تست درس به درس برای سوم نداره... (یکی رو فرستاده بودم برام بگیره وگرنه خودم بررسی میکردم کتاب رو )

خلاصه تعریف این زبان انگلیسی 3 دکتر اناری رو هم شنیدم(همون جلد فسفری رنگ)

به نظرتون خوبه؟ زبان سومم رو کامل ساپورت میکنه؟

به نظرتون خوبه؟ من سال اول و دوم خط سفید داشتم وبه نظرم تست هاش استاندارد نبودن و خب پاسخ تشریحی هم نداشت...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
      بچه ها من زبان انگلیسی جامع دکتر اناری رو گرفتم بعد دیدم بیشترش سال چهارم هست و تو نیم صفحه قواعد رو گرفته و تست درس به درس برای سوم نداره... (یکی رو فرستاده بودم برام بگیره وگرنه خودم بررسی میکردم کتاب رو )

به نظرتون خوبه؟ من سال اول و دوم خط سفید داشتم وبه نظرم تست هاش استاندارد نبودن و خب پاسخ تشریحی هم نداشت...
      من خودم زبان انگلیسی سال سوم مبتکران(شهاب اناری)دارم و جلدشم سبز رنگه ...حتما بگیرش واقعا کتابه خوبیه و زبان اتو راه میندازه
      حتی یه ضمیمه آخره کتابش هست که قواعد زمان هاست مربوط به سال دومه ولی چون سومم نیاز بود آوردتش
      موفق باشی

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها

زبان جامع مبتکران همونطور که گفتید واسه سوم و چهارم هست.

مبتکران کتاب زبان سوم رو هم داره میتونی اونو بخری استفاده کنی. تو انجمن بگردی خیلی ها واسه سوم مبتکران رو پیشنهاد دادن من جمله محمد کاظم میدانی و محمد مدیر

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم زبان انگلیسی سال سوم مبتکران(شهاب اناری)دارم و جلدشم سبز رنگه ...حتما بگیرش واقعا کتابه خوبیه و زبان اتو راه میندازه
      حتی یه ضمیمه آخره کتابش هست که قواعد زمان هاست مربوط به سال دومه ولی چون سومم نیاز بود آوردتش
      موفق باشی
      مرسی
      پس همینو میگیرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0lfazl_97 نمایش پست ها
      زبان جامع مبتکران همونطور که گفتید واسه سوم و چهارم هست.

مبتکران کتاب زبان سوم رو هم داره میتونی اونو بخری استفاده کنی. تو انجمن بگردی خیلی ها واسه سوم مبتکران رو پیشنهاد دادن من جمله محمد کاظم میدانی و محمد مدیر
      متاسفانه من از زبان سوم مطلع نبودم تا اینکه دیشب تو سایت مبتکران پیداش کردم...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      برای فیزیک امتحان نهایی دوسالانه بهتره یا پرتکرار کانون؟؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l Reza l نمایش پست ها
      برای فیزیک امتحان نهایی دوسالانه بهتره یا پرتکرار کانون؟؟
      دوسالانه همون پر تکراره دیگه عزیز من
      برای فیزیک یا آموزش الگو بگیر یا آموزش خیلی سبز هم آموزششون عالیه هم که نمونه سوالات تستی و نهایی رو دارن با پاسخ تماما تشریحی

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فارسی، قلم، مفهومی، منابع، منابعی، موندم، میکنم، میگن، میتونه، میخوام، میدم، میدونم، میرم، میره، میشم، میشه، مشکلات، مشاوره، نمونه، نمیدونم، چند، نهایی، چی، نیم، نیاز، چیزی، نکنم، نخونده، ندارم، نظرتون، هفت، همه، همون، همکاری، همایش، هوش، ها، هام، های، هدف، هر، ولی، واسه، یه، یاد، یعنی، کلی، کلاس، کمک، کمکی، کنم، کنه، کتاب، کتاب خوب، کتابی، کتابای، کرد، کسی، گاج، پیام، پیدا، پیش، پیشنهاد، yahoo، آزمون، الگو، الان، اموزش، امید، امتحانات، انتشارات، اول، این، اینکه، اینجا، اگه، اختصاصی، از، استفاده، اشکال، بچه، به، بهم، بهترین، بیان، بیشتری، با، بالایی، باشم، باشه، بخونم، برنامه، برام، برای، بررسی، بزنید، بشه، تو، توضیح، تاپیک، تاریخ، تازه، تجربی، تخته، ترازم، تست، تعیین، تعریف، جنبه، جز، جزوه، حل، حوصله، حس، خوندن، خوب، خوبی، خودم، خیلی، خیلی سبز، خسته، دوستان، دیگه، دانش، داده، داره، داری، دبیرستان، درد، درس، درست، دست، ذره، رو، ریاضی، راه، رابطه، رتبه، رشته، زندگی، زیاده، زحمت، سفید، سوم، سوالای، سال، ساعت، سبز، سبطی، سر، شما، شده، شرکت، ضعیف، عقب، علاقه، عمومی، عنوان، عزیز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن