خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 165
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      میتونه از نظر شما سخت باشه!

ولی بالا بودن کیفیت سوالات گزینه دو و بهتر بودنش از کانون چیزی نیست که بشه اون رو رد کرد!

والا من هر مشاوری رو دیدم گفته بچه های قوی برن گزینه دو!!!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه های ما همشون قلم چی بودن و تراز هاشون نسبت به من پایین تر و من می رفتم گزینه 2 همه میگفتن گزینه 2 راحت تره و من انکار می کردم. ولی الان که رفتم اینو دیدم.
      چیزی هم که من شنیدم از 10 نفر 9 نفر گفتن قلم چی سخت تره. نمیگم کدوم بهتر کدوم بدتر... مدافع هیچکدوم هم نیستم. هر کدومشون به فکر منافع و جیب خودشونن. منم از سر اجبار دارم شرکت می کنم وگرنه با حمایت و اینا چیزی به من نمی رسه.
      مشاورای مدرسه ما که یکی رتبه 150 و یکی رتبه 300 هست جفتشون امسال باعث شدن من از گزینه 2 بیام بیرون چون گفتن به درد نمیخوره و بیا قلم چی و از اونورم معلم ریاضیمون که رتبه 80 کنکور هست هم همین حرفو زد منم گفتم سال اخری ریسک نکنم و اومدم قلم چی.

چیزی که من دیدم و شنیدم این بود که سوالات قلم چی 2 برابر از گزینه2 سخت تر بود و تراز ها واقعی تر... این فقط یه راهنمایی بود از من که توی جفتش شرکت کردم. بهتره بحث هم منحرف نشه دوستمون راهنمایی خواست منم ویژگی هاشونو گفتم.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بحث نکنید
      سطح سوالات گزینه2بهتره جای سوال نیس
      ولی خیلی از شهرها بچه ها چون حوزه ها خوب نیس و...هم ممکنه این شرایط تاثیر بذاره روشون و فکر کنن آزمونی که دارن میدن سخت بوده

میبینم که اینجا قراره کرکری خونده بشه آره؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سوالات سخت دلیل بر کیفیتشون نمیشه این اولا
      دوما تراز بچه های کانون بخاطر جمعیتشونه که جامعه آماریشون زیاده اینه ک نزدیکتر
      روزی
      خواهم آمد و پیامی خواهم آورد
      .
      .
      .
      مادیان تشنه , سطل شبنم را خواهم آورد
      خر فرتوتی در راه من مگس هایش را خواهم زد.
      خواهم آمد سر هر دیواری میخکی خواهم کاشت.
      پای هر پنجره ای شعری خواهم خواند.
      هر کلاغی را کاجی خواهم داد.
      مار را خواهم گفت: چه شکوهی دارد غوک!
      آشتی خواهم داد.
      آشنا خواهم کرد.
      راه خواهم رفت.
      نور خواهم خورد.
      دوست خواهم داشت.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها تعصب نداشته باشید ! منم پارسال کانون بودم . واقعا" بگم عمومیای گزینه دو آسون تر از کانونن. زیست کانون هم سخت تر از گزینه دوِ.ریاضی و شیمی هر دوتاش تقریبا یکیه بازم کفه ترازو بیشتر سمتِ کانونه ولی فیزیک گزینه دو تا حدی سخت تر از کانونه .این آزمون واقعا ریاضیش ساده بود برای تجربی واقعا . منم واقعا نمیدونم چیکار کنم . شاید دوباره برم کانون . . . دارم کم کم پشیمون میشم از گزینه دو . البته باید توجه کرد کی گفته سخت بودن سوال یعنی بهتر بودن ؟!

-
      به راهِ بادیه رفتن به از نشستنِ باطل

اگر مُراد نیابم ، به قدر وُسع بکوشم

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز روشنفکر من ، اگه یه بار دیگه بخونی گفتم سخت تره نگفتم کدوم بهتره کدوم بدتر! گفتم من مدافع هیچکدوم نیستم یه سال گزینه 2 بودم یه سال قلم چی دارم مقایسه میکنم
      من قبلا هم گفتم قلم چی بیشتر واسه دانش اموزا تجربی خوبه هم به خاطر جمعیتشون هم به خاطر سوالات قوی زیستش. ولی واسه ریاضی و انسانی از نظرم تفاوت چندانی نمی کنه کدوم برن

پست بالایی دقیقا چیزی که من میگم و تجربه کردم.. دقیقا نظر منم در مورد تمامی درس ها با vetaran یکی هست.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من تعجب میکنم! چطور شما به سوالات منتخب کانون اعتراض نمیکنید به سوالای گزینه دو اعتراض میکنید!

چطو وقتی کانون از بانک سوالش سوال میده به خودشتم زحمت تالیف نمیده خوب میشه!!

اصلا گزینه دو سوالاش شد غیر استاندارد دیگه؟))))))

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عزیزانم
      همه میدونن گزینه2سطحش بهتره
      دلیل نمیشه اگه سوالی بوده تو آزمون کانون و ماورا زمینی بوده با کیفیت باشه...سوال با کیفیت قرار نیست سخت باشه
      ضمنا این آزمون اول بوده...به بعد هم میرسیم
      روزی
      .
      .
      .
      آشتی خواهم داد.
      آشنا خواهم کرد.
      راه خواهم رفت.
      نور خواهم خورد.
      دوست خواهم داشت.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تکفیر عزیز ، کانون ممکنه تو هر درس 2 سوال کنکور بده و 2 سوال هم از کتاب آبیش ولی بی انصافیه بگیم زحمت تالیف نمیکشه . طراح زیستش آقای کرامت خفن ترین طراح زیستِ ایرانه . واقعا جدی میگم . تازه برای هر درس طراحای بیشتری داره . زیستش فکر کنم بیشتر از ده طراح داره . که خب طبیعتا" هرچی طراح بیشتر بشه خرد جمعیشون باعث میشه سوال بهتری بدن .کسی هم نگفته گزینه دو نا استاندارده.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      بچه های ما همشون قلم چی بودن و تراز هاشون نسبت به من پایین تر و من می رفتم گزینه 2 همه میگفتن گزینه 2 راحت تره و من انکار می کردم. ولی الان که رفتم اینو دیدم.
      چیزی هم که من شنیدم از 10 نفر 9 نفر گفتن قلم چی سخت تره. نمیگم کدوم بهتر کدوم بدتر... مدافع هیچکدوم هم نیستم. هر کدومشون به فکر منافع و جیب خودشونن. منم از سر اجبار دارم شرکت می کنم وگرنه با حمایت و اینا چیزی به من نمی رسه.
      مشاورای مدرسه ما که یکی رتبه 150 و یکی رتبه 300 هست جفتشون امسال باعث شدن من از گزینه 2 بیام بیرون چون گفتن به درد نمیخوره و بیا قلم چی و از اونورم معلم ریاضیمون که رتبه 80 کنکور هست هم همین حرفو زد منم گفتم سال اخری ریسک نکنم و اومدم قلم چی.

چیزی که من دیدم و شنیدم این بود که سوالات قلم چی 2 برابر از گزینه2 سخت تر بود و تراز ها واقعی تر... این فقط یه راهنمایی بود از من که توی جفتش شرکت کردم. بهتره بحث هم منحرف نشه دوستمون راهنمایی خواست منم ویژگی هاشونو گفتم.
      چرا فکر نمیکنی تو از اونا باهوش تری؟؟؟
      معلومه که وقتی نتونن جواب بدن میگن سخت بوده
      اون10نفر هم خودشون کانونی بودن حتما...از همون دوستات که میگی تو بهتر بودی ازشون
      خب اونام میگن آزمونمون سخت بوده...
      روزی
      .
      .
      .
      آشتی خواهم داد.
      آشنا خواهم کرد.
      راه خواهم رفت.
      نور خواهم خورد.
      دوست خواهم داشت.

10. Top | #25
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      بچه ها چندتا سوال داشتم
      چرا میگن برنامه گزینه 2 بده؟؟
      هنوزم بعد آزمون سی دی واسه ازمون بعد میدن؟؟
      هزینه آزمون های پیش تجربی چقدره؟؟
      ممنون میشم جواب بدید
      سلام سیدی نمیده دفترچه پاسخ تشریحی میده قیمتشم تو شهر ما 220 تومن هستش
      نسبت به کانون خیلی بهتره و من گزینه دو رو پیشنهاد میکنم

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط veteran نمایش پست ها
      تکفیر عزیز ، کانون ممکنه تو هر درس 2 سوال کنکور بده و 2 سوال هم از کتاب آبیش ولی بی انصافیه بگیم زحمت تالیف نمیکشه . طراح زیستش آقای کرامت خفن ترین طراح زیستِ ایرانه . واقعا جدی میگم . تازه برای هر درس طراحای بیشتری داره . زیستش فکر کنم بیشتر از ده طراح داره . که خب طبیعتا" هرچی طراح بیشتر بشه خرد جمعیشون باعث میشه سوال بهتری بدن .کسی هم نگفته گزینه دو نا استاندارده.
      دو تا از کنکور داد! دو تا هم از اون ابی ها که خودت بهتر از من میدونی پاپاسی ارزش نداره! دیگه چی موند برا مولف؟ در ضمن سروش موئینی که طراح گزینه دویه مثلا کیفیت علمیش پایینه؟

انصافا خودت بگو! این کتابای ابیشونه! دیگه!

جزوه های گزینه دو صد می ارزه به این کتابای ابی!!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      سلام سیدی نمیده دفترچه پاسخ تشریحی میده قیمتشم تو شهر ما 220 تومن هستش
      نسبت به کانون خیلی بهتره و من گزینه دو رو پیشنهاد میکنم
      سینا میبینم باز اومدی
      فردا شروع میشه ها))) به فکر شارژ باش
      راسی یه سوالی داشتم بهت پ خ میدم ج بده لطفا
      روزی
      .
      .
      .
      آشتی خواهم داد.
      آشنا خواهم کرد.
      راه خواهم رفت.
      نور خواهم خورد.
      دوست خواهم داشت.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      دو تا از کنکور داد! دو تا هم از اون ابی ها که خودت بهتر از من میدونی پاپاسی ارزش نداره! دیگه چی موند برا مولف؟ در ضمن سروش موئینی که طراح گزینه دویه مثلا کیفیت علمیش پایینه؟

انصافا خودت بگو! این کتابای ابیشونه! دیگه!

جزوه های گزینه دو صد می ارزه به این کتابای ابی!!
      سروش عالیه ! ولی همین عمو سروش یکی از بیست طراحِ ریاضیِ رشته ریاضیِ کانونه ! این آزمون تجربی ریاضی هم آسون بود . حتما آزمون بعدی سخت تر میشه چون از این آسونتر نمیشه .کتابای آبی هم ارزشی ندارن ! کسی هم نمیخره مگه بهش بندازن.

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما توی مدرسمون 2 تا مشاور داریم یکی رتبه 300 یکی 150 . یه معلم ریاضی داریم رتبه 80 . پارسال گزینه 2 بودم... امسال اینا همشون نظرشون روی کانون بود منم قبول کردم و اومدم... رتبه های خوبی که اطرافم هستن همه کانون رو پیشنهاد دادن البته تجربی. بچه های رتبه خوب این انجمن هم که تقریباً همشون کانون بودن. چیزی هم که توی رتبه های خوب دیدم اکثرا کانون بودن. بچه هامونم همه کانون بودن. اینا دلیل من برای انتخابش بود.
      گزینه 2 هم پارسال بودم. سوالات فیزیکش کمی سخت تر بود از کانون . ریاضی و شیمی متعادل. زیست کانون هم سخت تر.. عمومی ها هم که 2 برابر سخت تر هست کانون.

هیچ ازمونی بی نقص نیست. هر کدوم یه مزیت هایی دارند یه معایب. مهم اون هدف اصلی همه هست که با هر چی هم باشه می شه بهش رسید. قرار نیست ما سوالات موسسه هارو حفظ کنیم سر جلسه جواب بدیم. این ازمون ها واسه اینه سطح خودمونو بسنجیم و ببینیم کجای درس مشکل داریم کار کنیم. پس خواهشا انقدر با کینه ورزی از موسسه ای که هستید دفاع نکنید چون چیزی به شما نمی رسه

موفق باشید

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 ایی جدید هستم.
      سلام
      برنامه آزمون هاش ی خورده فاصلش زیاده.
      من فعلا هماهنگ با برنامه مدرسمونم!!

*looking for..
      **in niz bogzarad

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن