خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

كي بايد انصراف داد؟

سلام
      وقتتون بخير
      برادر من ميخواد از رشتش انصراف بده و دوباره كنكور بده
      الان داره برق دانشگاه آزاد ميخونه
      حالا سوالم اينه كه تا كي وقت داره كه انصراف بده اگه هدفش قبولي در كنكور 94 باشه؟
      با توجه به اينكه آزاد ميخونه اصلا نياز هست انصراف بده تا قبل از اينكه كنكور بده و نتيجش بياد؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چون دانشگاه آزاد تحصیل میکنه نیازی نیست الان انصراف بده. بعد کنکورش و اعلام نتایج اگر چیزی که میخاست قبول شد میره انصراف میده.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      چون دانشگاه آزاد تحصیل میکنه نیازی نیست الان انصراف بده. بعد کنکورش و اعلام نتایج اگر چیزی که میخاست قبول شد میره انصراف میده.
      مطمئنين ديگه آره؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      مطمئنين ديگه آره؟
      سالهاست که قانونش همین بوده و تا پارسال هم که قانونش برقرار بود. برای امسال خب باید وایستیم دفترچه ثبت نام کنکور 94 که بهمن ماهه بیاد . ولی به احتمال % 99.999999 امسال هم قانونش هیچ تغییری نمیکنه (( اصلاً دلیلی نداره که تغییرش بدن!!)) . برو خیالت راحت .زمان و از دست نده .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال واجب وفوری داشتم که دو تا از دوستانو نگران کرد چون از مشاورشون پرسیدن وبیشتر نگران شدن...

اگه کسی دانشجوی شبانه باشه برای شرکت مجدد در کنکور برای سومین بار بعد اعلام نتایج اولیه در تابستان 95 هم میتونه انصراف بده؟بهش گفتن الان باید انصراف بده نه اونزمان..ممنون با قطعیت بگید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      یه سوال واجب وفوری داشتم که دو تا از دوستانو نگران کرد چون از مشاورشون پرسیدن وبیشتر نگران شدن...

اگه کسی دانشجوی شبانه باشه برای شرکت مجدد در کنکور برای سومین بار بعد اعلام نتایج اولیه در تابستان 95 هم میتونه انصراف بده؟بهش گفتن الان باید انصراف بده نه اونزمان..ممنون با قطعیت بگید

بابا روانشناس تو دیگه چرااااااا؟؟؟؟؟
      از روانشناس این مملکت دیگه انتظار نداشتم این حرفووووو ...
      خووو اگه الان انصراف بده سرباز محسوب میشه و اگه حتی یه دقیقه نره وسه اعلام آمادگی به خدمت غیبت میخوره و خدا نیاره اون روزی رو که غیبت بخوری ...
      قبلا هم بهت گفتم که این دوست محترمتون باید بعد اعلام نتایج نهایی انصراف بده نه اعلام نتایج اولیه .

اوشون هم مشاور نیستن ، گرگ مشاور نما هستن .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      بابا روانشناس تو دیگه چرااااااا؟؟؟؟؟
      از روانشناس این مملکت دیگه انتظار نداشتم این حرفووووو ...
      خووو اگه الان انصراف بده سرباز محسوب میشه و اگه حتی یه دقیقه نره وسه اعلام آمادگی به خدمت غیبت میخوره و خدا نیاره اون روزی رو که غیبت بخوری ...
      قبلا هم بهت گفتم که این دوست محترمتون باید بعد اعلام نتایج نهایی انصراف بده نه اعلام نتایج اولیه .

اوشون هم مشاور نیستن ، گرگ مشاور نما هستن .
      دوست عزیز..من دقت وکیفیت وقطعیتو مطرح کردم..وحساست چنین مواردی مهمه خو..وگرنه همون روانشناسیم..منم میدونم...فقط یه سوال پرسیدم با دلیل منم بردی زیر سوال من از معاون نظام وظیفه شهر پرسیدم..گفتن تا یک سال بعد انصراف باید دفترچه اعزامو بفرستی وقبلش پذیرفته بشی...بعد انصراف نه که

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز..من دقت وکیفیت وقطعیتو مطرح کردم..وحساست چنین مواردی مهمه خو..وگرنه همون روانشناسیم..منم میدونم...فقط یه سوال پرسیدم با دلیل منم بردی زیر سوال من از معاون نظام وظیفه شهر پرسیدم..گفتن تا یک سال بعد انصراف باید دفترچه اعزامو بفرستی وقبلش پذیرفته بشی...بعد انصراف نه که
      هردانشجویی مجازه که یک بار انصراف بده و تایکسال حق داره هیچ دانشگاهی نره.منظورم یکسال تحصیلی هست(ازمهر تا مهر سال دیگش)
      بنده خودم شخصا تو بهمن انصراف دادم و گفتن اگه نمیخوای غیبت بخوری مهر سال دیگه یک دانشگاه برو.
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط djamin نمایش پست ها
      هردانشجویی مجازه که یک بار انصراف بده و تایکسال حق داره هیچ دانشگاهی نره.منظورم یکسال تحصیلی هست(ازمهر تا مهر سال دیگش)
      بنده خودم شخصا تو بهمن انصراف دادم و گفتن اگه نمیخوای غیبت بخوری مهر سال دیگه یک دانشگاه برو.
      اوکی.... پس بعد نتایج اولیه انصراف بده ديگه؟ یا بعد نتایج نهایی؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب حالا دانشجویان دوره نوبت دوم وپیام نور و غیرانتفاعی...که سومین بار میخوان کنکور بدن کدوم کد نظام وظیفه رو بزنن؟ @khaan , @ah.at
      @Unknown Soldier @Saeed735
      كد 14) دانشجويان انصرافي در صورتي كه در سقف سنوات تحصيلي اوليه، موضوع تبصره 1 ماده 33 قانون، انصراف داده و همچنـين از تـاريخ انصـراف آنـان در
      دانشگاه و رشته قبلي تا زمان پذيرش در دانشگاه و رشته جديد بيش از يك سال سپري نشده باشد. مضافاً مشروط به اينكـه قـبلاً (از تـاريخ 22/8/ 90 بـه
      بعد) از امتياز يك بار انصراف استفاده نكرده باشند

اینه؟

اونایی که میخواد بعد اعلام نتایج انصراف بدهند...دوما تو برگه ثبت نام دانشجوی دوره غیر روزانه علامت زده شه دیگه؟
      ویرایش توسط Ali.psy : 19 بهمن 1394 در ساعت 15:07

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب حالا دانشجویان دوره نوبت دوم وپیام نور و غیرانتفاعی...که سومین بار میخوان کنکور بدن کدوم کد نظام وظیفه رو بزنن؟ @khaan , @ah.at

كد 14) دانشجويان انصرافي در صورتي كه در سقف سنوات تحصيلي اوليه، موضوع تبصره 1 ماده 33 قانون، انصراف داده و همچنـين از تـاريخ انصـراف آنـان در
      دانشگاه و رشته قبلي تا زمان پذيرش در دانشگاه و رشته جديد بيش از يك سال سپري نشده باشد. مضافاً مشروط به اينكـه قـبلاً (از تـاريخ 22/8/ 90 بـه

اینه؟

اونایی که میخواد بعد اعلام نتایج انصراف بدهند...دوما تو برگه ثبت نام دانشجوی دوره غیر روزانه علامت زده شه دیگه؟

مگه وسه ثبت نام کد نظام وظیفه هم میخاد ؟؟؟؟؟؟

کدوم ردیف از فرم صفحه 45 نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظور بقیه متنو هم نفهمیدوم . اون قسمتی که کپی پیست کردی . درست بگو ببینم چیه منظورت .

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مگه وسه ثبت نام کد نظام وظیفه هم میخاد ؟؟؟؟؟؟

کدوم ردیف از فرم صفحه 45 نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظور بقیه متنو هم نفهمیدوم . اون قسمتی که کپی پیست کردی . درست بگو ببینم چیه منظورت .
      یعنی تو تا حالا که دوبار کنکور دادی کد نظام وظیفه نزدی؟

ردیف27 صفحه45 وضعیت کد نظام وظیفه هستش...دوما برو صفحه35 دفترچه راهنما کد هارو بخون ببین کدوم واسه کسایی هستش که سومین بار کنکور میدن و بعد نتایج انصراف میدن و شبانه و..هستن اینا بگو

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اینه؟

خب منظورش اینه که شخصی که مثلا همون زمانی که پیش دانشگاهی بوده همون سال رفته دانشگاه و از یک سال معافیت تحصیلی استفاده نکرده میتونه الان انصراف بده و بمونه و معافیت تحصیلی بهش میدم . البته اگه منظور متنو درست فهمیده باشم .
      منظورش اون کسایی نیست که میخان بعد اعلام نتایج انصراف بدن . منظورش کساییه که قبلا انصراف دادن و از زمانی که انصراف دادن تا الان یک سال نگذشته باشه .

والا این که دوره غیر روزانه زده شه رو نمیدونم . همین الان نگاه به دفترچه کردم دیدم همه ی مقاطع رو زده کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و بالاتر . این وسه خودمم سوال شد . آخه خب یکی ممکنه دانشجوی دوره غیر روزانه کارشناسی باشه . اونوقت این قضیش چجوریاااااااااسس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب منظورش اینه که شخصی که مثلا همون زمانی که پیش دانشگاهی بوده همون سال رفته دانشگاه و از یک سال معافیت تحصیلی استفاده نکرده میتونه الان انصراف بده و بمونه و معافیت تحصیلی بهش میدم . البته اگه منظور متنو درست فهمیده باشم .
      منظورش اون کسایی نیست که میخان بعد اعلام نتایج انصراف بدن . منظورش کساییه که قبلا انصراف دادن و از زمانی که انصراف دادن تا الان یک سال نگذشته باشه .

والا این که دوره غیر روزانه زده شه رو نمیدونم . همین الان نگاه به دفترچه کردم دیدم همه ی مقاطع رو زده کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و بالاتر . این وسه خودمم سوال شد . آخه خب یکی ممکنه دانشجوی دوره غیر روزانه کارشناسی باشه . اونوقت این قضیش چجوریاااااااااسس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تو الان دانشجوی غیر روزانه هستی دیگه...یعنی علمی کاربردی فک نکنم کد14 منظورش این باشه ها...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)