خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غیر حضوری گرفتن پیش دانشگاهی خوب یا بد؟

رأی دهندگان
    17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • به نفع داوطلب

3 17.65%
    • به ضرر داوطلب

7 41.18%
    • بستگی به خود فرد دارد

7 41.18%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نظر سنجی: غیر حضوری گرفتن پیش دانشگاهی خوب یا بد؟

سلام ممون میشم شرکت کنین

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه معدل زیر 19.5 داری یعنی که فرد خودکار نیستی و مدرسه نری پشتت باد میخوره. پس 99% به ضررته...
      ولی اگه معدل بالایی داری یعنی فرد خودکاری هستی اما شرایط ممکنه عوض شه و اون بستگی به خودت داره.

از من می شنوی حتما برو

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      اگه معدل زیر 19.5 داری یعنی که فرد خودکار نیستی و مدرسه نری پشتت باد میخوره. پس 99% به ضررته...
      ولی اگه معدل بالایی داری یعنی فرد خودکاری هستی اما شرایط ممکنه عوض شه و اون بستگی به خودت داره.

از من می شنوی حتما برو
      معدلم بالا نیست (16.68) ولی چون کانون ثبت نام کردم وطبق برنامش پیش میرم و همچین کلاس کنکور. عزمم رو جزم کردم برای خوندن ولی مدرسه وفتمو میگیره و از همه مهمتر خستم میکنه برای همین میخام اینکارو کنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hackbook نمایش پست ها
      معدلم بالا نیست (16.68) ولی چون کانون ثبت نام کردم وطبق برنامش پیش میرم و همچین کلاس کنکور. عزمم رو جزم کردم برای خوندن ولی مدرسه وفتمو میگیره و از همه مهمتر خستم میکنه برای همین میخام اینکارو کنم
      به نظر من غیر حضوری بهتره

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      توی رشته ما انسانی که اکثر مطالب نیاز به معلم ندارن میتونی ! خوبم هست! من خودم هفته ای دو روز مدرسه میرم! اونم بخاطر عربیمون

ولی توی تجربی ریاضی فکر کنم کار غلطی باشه! یعنی دروس شما که تحلیلی هستن نیاز به معلم دارن!

و تجربه ثابت کرده معلم بهتر از درسنامس!

میتونی تقسیم کنی! مثلا بگی امروز که درسا عمومیه نرم!

یا امروز این مبحثو بلدم نرم!

اینطوری! کلهم نمیشه حذف کرد مدرسرو!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      غیرحضوری دیگه وجود نداره.
      داوطلب عادی و داوطلب آزاد داریم.
      اگه میخواین سر کلاس نرین باید راه دور ثبت نام کنین که از نظر قانونی هیچ فرقی با بزرگسالان معمولی نداره.
      البته بزرگسالان هم ثبت نام کنین کسی به سر کلاس نرفتن گیر نمیده.
      ضمنا با وجود اینهمه کتاب های کمک آموزشی خیلی خوب و حتی dvd های آموزشی دیگه بدون معلم راحت میشه 20 آورد ولی مساله ای که هست تنبلی کردن و بی انگیزگی و دوری از محیط آموزش هست.
      این به خود داوطلب بستگی داره که آیا بتونه اراده کنه که کتابهای کمک آموشی رو خوب و بدون تاخیر بخونه و هیچ روزی وقتش رو تلف نکنه یا نه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      توی رشته ما انسانی که اکثر مطالب نیاز به معلم ندارن میتونی ! خوبم هست! من خودم هفته ای دو روز مدرسه میرم! اونم بخاطر عربیمون

ولی توی تجربی ریاضی فکر کنم کار غلطی باشه! یعنی دروس شما که تحلیلی هستن نیاز به معلم دارن!

و تجربه ثابت کرده معلم بهتر از درسنامس!

میتونی تقسیم کنی! مثلا بگی امروز که درسا عمومیه نرم!

یا امروز این مبحثو بلدم نرم!

اینطوری! کلهم نمیشه حذف کرد مدرسرو!
      به نظر من همونطور که اقای sniper گفتن اینهمه dvd و جزوه و کلاس اینا معلم های شهر مارو که هیچی بلد نیستن میزارن تو جیب پشتشون. تو امتحانات نهایی هم پارسال به من ثابت شد با اینکه غیر انتفاعی می خوندم ولی جزوه معلمو گذاشتم کنار فقط کتاب درسو خودنم و 2 جلسه کلاس رفع اشکال رفتم نمره مطلوب گرفتم.اینی که شما میگین یه روز مدسه برم یه روز نرم مدیر ما سخت گیر هست و این اجازه رو نمیده

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hackbook نمایش پست ها
      شرایط هر کسی فرق داره شما باید توضیحات بیشتری ارائه بدید...
      مدرسه که ثبت نام کردید دولتی هست یا غیرانتفاعی؟ چه رشته ای هستید؟ وضعیت دبیر هاتون چطور هست؟ توی مدرسه دبیرا کنکوری هم درس میدن یا فقط تشریحی معمولی؟ ایا انقدر به خودت اطمینان داری که 9 ماه مدرسه نری و بشینی توی فضای یکنواخت خونه درس بخونی همش؟ کار راحتی نیست به خصوص اگه زیاد بخونی. مخصوصاً ممکنه بعد عید که مهم ترین دوران هست ببری...

شرایط رو باید واضح تر توضیح بدی. ولی کاملاً اشتباهه از دید من نرفتن. می تونی با مدرسه صحبت کنی و کلاس هایی که می دونی معلم خوبی ندارن یا نیاز نمی بینی رو نری.
      دو روز در هفته معمولاً پیش ها تعطیل اند با جمعه میشه 3 روز. دیگه چه خستگی داره؟
      پس این همه رتبه های برتر میشن چطوری درس میخونن؟ هیچکدوم مدرسه نمیرن؟؟ ایا اگه مدرسه نرید می تونید روزی 10-12 ساعت درس بخونید؟

به هر حال اون چیزی که من دیدم. امسال مدرسه ما یه شاگرد نخبه خوب داشت که همش از این شاخه به اون شاخه می پرید. 2 تا کلاس می اومد یه درس نمی اومد می رفت یه جا کلاس کنکور اینور یه جا اونور. همش از اینور به اونور. و کسی بود که همه بهش امید پزشکی دولتی داشتند ولی رتبه 8900 کسب کرد و هیچی قبول نشد. معدل نهاییش هم 19/90 بود.

دارم اینو به جرئت میگم از این کلاس به اون کلاس رفتن و غیرحضوری و این کارا تبعات سنگینی داره. شاید بگم از 10 نفر که از این کارا می کنن 9 نفر نتیجه معکوس میگیرن. ظاهر قضیه خیلی خوبه اما بعدا متوجه میشی که اشتباه کردی. این تجربه مشاورین که باهاشون حرف زدم و یا اطرافیانم که دیدم به چشم خودم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      غیر حضوری گرفتن پیش دانشگاهی دقیقا باعث میشه شرایط پشت کنکوری داشته...اگه اراده و علاقه زیاد داشته باشی و مهمتر ازهمه اگه هدف داشته باشی و اطمینان داشته باشی که به برنامه ریزیت عمل میکنی...خوب هستش و وقت زیادی برای درس خوندن داری...اما اگه برنامه نداشته باشی و یا داشته باشی وانجام ندی...حتی از ساعت 10-11 هم نمیتونی درس رو شروع کنی...و این باعث ناراحت بشی و روز به روز افت کنی...پس خوب یا بودن رو شخصیت خودت انتخاب میکنه...ببین تو کدوم گروهی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.اگه معلمای مدرستون عالین وکلاسا مفیده برید مدرسه نه زیاد خوب نیستن ویا به تنهایی میتونید از پسش بر بیایید غیر حضوری بخونید.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. اگه ریاضی هستی و دبیرات خوب درس میدن بهتره بری ، چون اول باید یاد بگیری سوالو بفهمی، چون کلاس کنکورم ثبت نام کردی راه حلی تستیشو هم ار اونجا یاد بگیر ، اما اگه انسانی هستی فک کنم نری اشکالی نداره چون من دارم خودم کتابای انسانیارو می خونم و تقریبا هم می فهمم اگرم مشکلی داشته باشم از کسی می پرسم و کلا اگه انسانی باشی نری مورد نداره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مسئله ی سربازی رو هم در نظر بگیر!!!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدرسه که ثبت نام کردید دولتی هست یا غیرانتفاعی؟ چه رشته ای هستید؟ وضعیت دبیر هاتون چطور هست؟ توی مدرسه دبیرا کنکوری هم درس میدن یا فقط تشریحی معمولی؟ ایا انقدر به خودت اطمینان داری که 9 ماه مدرسه نری و بشینی توی فضای یکنواخت خونه درس بخونی همش؟ کار راحتی نیست به خصوص اگه زیاد بخونی. مخصوصاً ممکنه بعد عید که مهم ترین دوران هست ببری...

شرایط رو باید واضح تر توضیح بدی. ولی کاملاً اشتباهه از دید من نرفتن. می تونی با مدرسه صحبت کنی و کلاس هایی که می دونی معلم خوبی ندارن یا نیاز نمی بینی رو نری.
      پس این همه رتبه های برتر میشن چطوری درس میخونن؟ هیچکدوم مدرسه نمیرن؟؟ ایا اگه مدرسه نرید می تونید روزی 10-12 ساعت درس بخونید؟

به هر حال اون چیزی که من دیدم. امسال مدرسه ما یه شاگرد نخبه خوب داشت که همش از این شاخه به اون شاخه می پرید. 2 تا کلاس می اومد یه درس نمی اومد می رفت یه جا کلاس کنکور اینور یه جا اونور. همش از اینور به اونور. و کسی بود که همه بهش امید پزشکی دولتی داشتند ولی رتبه 8900 کسب کرد و هیچی قبول نشد. معدل نهاییش هم 19/90 بود.

دارم اینو به جرئت میگم از این کلاس به اون کلاس رفتن و غیرحضوری و این کارا تبعات سنگینی داره. شاید بگم از 10 نفر که از این کارا می کنن 9 نفر نتیجه معکوس میگیرن. ظاهر قضیه خیلی خوبه اما بعدا متوجه میشی که اشتباه کردی. این تجربه مشاورین که باهاشون حرف زدم و یا اطرافیانم که دیدم به چشم خودم
      ای وای دقیقا یه همچین بلایی سر من اومد!تازه کلاس کنکوری هم که میرفتم تو زرد از اب در امد وتقریبا هیچ درسی رو تموم نکرد ومن بدبخت شدم رسما:yahoo (19):همش میگم ای کاش همون مدرسه خودمون مونده بودم !
      غیر حضوری گرفتن خطر ناک وپر ریسکه در بیشتر موارد تازه وسط سال مدرسه غیر انتفایی محترمی که توش غیرحضوری میخونین همش میگه بیاین مدرسه اداره گیر داده و.....باید اون موجود چهارپا روبیاری وباقالی بار کنی!
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
      ای وای دقیقا یه همچین بلایی سر من اومد!تازه کلاس کنکوری هم که میرفتم تو زرد از اب در امد وتقریبا هیچ درسی رو تموم نکرد ومن بدبخت شدم رسما:yahoo (19):همش میگم ای کاش همون مدرسه خودمون مونده بودم !
      غیر حضوری گرفتن خطر ناک وپر ریسکه در بیشتر موارد تازه وسط سال مدرسه غیر انتفایی محترمی که توش غیرحضوری میخونین همش میگه بیاین مدرسه اداره گیر داده و.....باید اون موجود چهارپا روبیاری وباقالی بار کنی!
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      غیرحضوری دیگه وجود نداره.
      داوطلب عادی و داوطلب آزاد داریم.
      اگه میخواین سر کلاس نرین باید راه دور ثبت نام کنین که از نظر قانونی هیچ فرقی با بزرگسالان معمولی نداره.
      البته بزرگسالان هم ثبت نام کنین کسی به سر کلاس نرفتن گیر نمیده.
      ضمنا با وجود اینهمه کتاب های کمک آموزشی خیلی خوب و حتی dvd های آموزشی دیگه بدون معلم راحت میشه 20 آورد ولی مساله ای که هست تنبلی کردن و بی انگیزگی و دوری از محیط آموزش هست.
      این به خود داوطلب بستگی داره که آیا بتونه اراده کنه که کتابهای کمک آموشی رو خوب و بدون تاخیر بخونه و هیچ روزی وقتش رو تلف نکنه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط zn.d نمایش پست ها
      غیر حضوری گرفتن پیش دانشگاهی دقیقا باعث میشه شرایط پشت کنکوری داشته...اگه اراده و علاقه زیاد داشته باشی و مهمتر ازهمه اگه هدف داشته باشی و اطمینان داشته باشی که به برنامه ریزیت عمل میکنی...خوب هستش و وقت زیادی برای درس خوندن داری...اما اگه برنامه نداشته باشی و یا داشته باشی وانجام ندی...حتی از ساعت 10-11 هم نمیتونی درس رو شروع کنی...و این باعث ناراحت بشی و روز به روز افت کنی...پس خوب یا بودن رو شخصیت خودت انتخاب میکنه...ببین تو کدوم گروهی
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali47 نمایش پست ها
      سلام.اگه معلمای مدرستون عالین وکلاسا مفیده برید مدرسه نه زیاد خوب نیستن ویا به تنهایی میتونید از پسش بر بیایید غیر حضوری بخونید.
      بنده رشتم تجربی هست و مدرسه دولتی تو شهرستان کوچیکی زندگی میکنم که غیر انتفاعی نداره تنها راه برای غیر حضوری امورش از راه دور بزرگسالان هست. وضعیت دبیرهامون هم زیر خط فقر هست اصلا بلد نیستن چطور درس بگن چه برسه به کنکور. اصلا شرایط مارو درک نمیکنن مثلا معلم زبان می گه باید ریدینگ رو تو دفتر رونویسی کنین بعد معنیاشو یکی یکی از اکسفورد دربیارین اخه یکی نیست بگه مرد مومن مثلا ما کنکوری هستیم الکی وقتومو با چیزای مفتی هدر میدن. خودم کلاس کنکور ثبت نام کردم و برنامه ریزی دارم تو کلاس کنکور خوب درس میدن و اصلا نیازی به درس مدرسه نیست.مدیرمون هم که یه پا گروهبان هست. یه دقیقه دیر بیای مدرسه ادمو میکشه چه برسه که اصلا بگی نمیام. اون رتبه های برتری هم که شما میگی از سال دوم منظم خوندن الان فقط دوم سومو مرور میکنن نه مثل من که میخاد از الان شروع کنه وفت کم میاره

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی داره.اگه معلم خوب داری پس حتما باید بری.ولی اگه معلمای خوبی نداری و سطح درسی همکلاسی هات هم پایینه بهتره نری.من این شرایطو دارم ولی مجبورم کردن برم.خیلی از وقتم گرفته میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن