خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غیر حضوری گرفتن پیش دانشگاهی خوب یا بد؟

رأی دهندگان
    17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • به نفع داوطلب

3 17.65%
    • به ضرر داوطلب

7 41.18%
    • بستگی به خود فرد دارد

7 41.18%
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hackbook نمایش پست ها
      بنده رشتم تجربی هست و مدرسه دولتی تو شهرستان کوچیکی زندگی میکنم که غیر انتفاعی نداره تنها راه برای غیر حضوری امورش از راه دور بزرگسالان هست. وضعیت دبیرهامون هم زیر خط فقر هست اصلا بلد نیستن چطور درس بگن چه برسه به کنکور. اصلا شرایط مارو درک نمیکنن مثلا معلم زبان می گه باید ریدینگ رو تو دفتر رونویسی کنین بعد معنیاشو یکی یکی از اکسفورد دربیارین اخه یکی نیست بگه مرد مومن مثلا ما کنکوری هستیم الکی وقتومو با چیزای مفتی هدر میدن. خودم کلاس کنکور ثبت نام کردم و برنامه ریزی دارم تو کلاس کنکور خوب درس میدن و اصلا نیازی به درس مدرسه نیست.مدیرمون هم که یه پا گروهبان هست. یه دقیقه دیر بیای مدرسه ادمو میکشه چه برسه که اصلا بگی نمیام. اون رتبه های برتری هم که شما میگی از سال دوم منظم خوندن الان فقط دوم سومو مرور میکنن نه مثل من که میخاد از الان شروع کنه وفت کم میاره
      اگه مطمئنی نمی بری و حتما بکوب میخونی مشکلی نیست غیرحضوری بردار و با برنامه کانون حتما جلو برو. ولی اول بسنج ببین می تونی یا نه... هر هفته هم برنامه تفریح رو داشته باش چند ساعت یا نصف روز. چون مطمئنا فضای یکنواخت خونه روحیه رو ازت میگیره و اون دوری از مدرسه سست می کنه تورو... تفریحت نه باید کم باشه نه زیاد... ولی سعی کن هفته ای یک بار یه تفریح رو انجام بدی وگرنه نمی تونی ادامه بدی... روحیه واسه کسی که نمیخواد مدرسه بره خیلی مهم هست.
      من خودم غیرحضوری رو به هیچکس پیشنهاد نمی کنم ولی خب اگه می بینی می تونی و اوکی هستی بردار و با برنامه فقط درس بخون و هواست به تفریح و درست سر جای خودش باشه... لازمم نیست روزی 12 ساعت درس بخونی چون خسته میشی. بعد عید ساعت مطالعه رو ببر بالا....
      ولی به هر حال کاری که میکنی ریسکش بالاست

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نرو
      از مدرسه بی فایده تر نیس توسال کنکور
      مگه اینکه معلماش بهترینای کشور باشن!!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معدلم بالا نیست (16.68) ولی چون کانون ثبت نام کردم وطبق برنامش پیش میرم و همچین کلاس کنکور. عزمم رو جزم کردم برای خوندن ولی مدرسه وفتمو میگیره و از همه مهمتر خستم میکنه برای همین میخام اینکارو کنم
      سلام.
      اون قسمت بالا رو میدونی چرا برات قرمز کردم؟! تا بدونی مدرسه جزو اتلاف وقت نیست.

برای گفتم دلیل دارم.شما در سال کنکورتون حتما باید به مدرسه برین.2 تا از علت هاش اینه که 1-شما از فرم دانش آموزی نیاین بیرون و نظم یادتون نره
      2-مطالب بازم تکرار میشه.
      از این گذشته برخورد با دوستان و شوخی و بگو بخند با آن ها به شما روحیه میده که وسط راه خسته نشین.

مورد رو بهش دقت کنین.از بین رفتن تفکر دانش آموزی میتونه باعث بشه شما فکرتون عوض بشه.شما ببینین چند درصد پشت کنکور ها موفق میشن؟! فکر میکنین چرا اینقدر کم ؟! اونا که وقت دارن.خیلی هم وقت دارن.پس مشکل چیه؟!

مشکل اینجاست که اونا دیگه مدرسه نمیرن.و از فکر مدرسه اومدن بیرون.

این نظر من بود.شما جمع بندی کنین.ببینین کدوم روش رو دوست دارین.انتخاب کنین.

موفق باشید.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بنده رشتم تجربی هست و مدرسه دولتی تو شهرستان کوچیکی زندگی میکنم که غیر انتفاعی نداره تنها راه برای غیر حضوری امورش از راه دور بزرگسالان هست. وضعیت دبیرهامون هم زیر خط فقر هست اصلا بلد نیستن چطور درس بگن چه برسه به کنکور. اصلا شرایط مارو درک نمیکنن مثلا معلم زبان می گه باید ریدینگ رو تو دفتر رونویسی کنین بعد معنیاشو یکی یکی از اکسفورد دربیارین اخه یکی نیست بگه مرد مومن مثلا ما کنکوری هستیم الکی وقتومو با چیزای مفتی هدر میدن. خودم کلاس کنکور ثبت نام کردم و برنامه ریزی دارم تو کلاس کنکور خوب درس میدن و اصلا نیازی به درس مدرسه نیست.مدیرمون هم که یه پا گروهبان هست. یه دقیقه دیر بیای مدرسه ادمو میکشه چه برسه که اصلا بگی نمیام. اون رتبه های برتری هم که شما میگی از سال دوم منظم خوندن الان فقط دوم سومو مرور میکنن نه مثل من که میخاد از الان شروع کنه وفت کم میاره

با توجه به این گفته هات رفتن به مدرسه بهت کمکی نخواهد کرد که هیچ.شاید باعث بشه از کنکور هم فاصله بگیری.

بنابراین من برای دوستانی که مدرسشون خوبه توصیه میکنم سال کنکور رو برن (توصیه های بالا) و برای دوستانی که مدرسشون خوب نیست نرفتن هم فکر کنم مشکلی ایجاد نکنه.

فروش سایت زیست پلاس با قیمت توافقی

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین بستگی به ارادت داره ببین اگر خونه باشی و کسی بالا سرت نباشه میتونی بهتر درس بخونی با ممکنه نتونی وقتتو خوب مدیریت کنی. و اینکه پیش دانشگاهی خیلی سخته

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن