خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

Unhappy چیکار کنم ریاضی رو بفهمم؟کمک کنید

باسلام.من سال دوم هستم و از کلاس اول تو ریاضی مشکل شدیدی اشتم.اصلا نمی فهمم.مثلا امروز داشتم دنباله رو میخوندم بعد خوندن درسنامه فکر کردم دیگه خیلی آسونه اما اکثر سوالا رو بلد نبودم.کاملا دپرس شدم:yahoo (2):خواهش میکنم کمکم کنید.یه منبع خوب یا روش مطالعه خوب بهم بگید الآن گاج مشکی دارم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببین عزیز من درس خوندن ریاضی با تست زدن و بهتره بگم سوال حل کردن هست.
      اینکه میگی من ریاضی بلدم و خوندم اما نمیتونم سوال حل کنم یک جمله ی غلطی هست.
      باید با حل نمونه سوال زیاد اشکالات و تیکه های ناقص مبحث مربوطه را کامل کنید و برید جلو.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من از ریاضی ام راضی ام .... از پایه باید شرو کنی .... رو لینک زیر کلید کن ، به ترتیب کلاس ها رو مشاهده کن تا ریاضی پایه رو یاد بگیری بعد با همین کلاس ها پیش برو و تست کار کن ، اونوقت پیشرفت میکنی ...
      فیلم ریاضیات تجربی - رایگان
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

4. Top | #4

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      منم مثل تو بودم اما از وقتی که با میکرو گاج خوندم
      کم کم دارم باش کنار میام باهم میسازیم
      پیشنهاد میکنم میکرو گاج بگیر من سومش دارم خیلی عالیه از دومش اطلاع ندارم اما از اونجای ک تعریفشو شنیدم خوبه
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی درس حفظی نیست من پیشنهاد میکنم تو یه تخته وایتبرد یا حتی تو دفتر جزوه نویسی کنی تمامی روابط مثلا مبحث دنباله رو خودت بدست بیاری و مثل یک معلم به خودت درس بدی بعدش از تمرین های خود کتاب درسی شروع کن و سطح سوالات رو بالا ببر مثلا تست کنکور حل کن اگه پتانسیلشو داشتی سوالات مبتکران صورتی برای سال دوم رو حل کن البته زیاد لازم نیست ولی تسلطت رو چند برابر میکنه
      ویرایش توسط amin278 : 22 مهر 1393 در ساعت 12:52

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باید دیدتونو نسبت به ریاضی عوض کنید ونحوه برخورد با تستا وسوالات نیز مهمه.وقتی درسو میخونید تمرکزتون به درس باشه.هر سوالی رو نمیدونید حتما درسنامه رو خوب درک نکردید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن