خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ریدینگ و کلوز کدوم کتاب بهتره؟

رأی دهندگان
    92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • درک مطلب به زبان ساده مبتکران

37 40.22%
    • نترسیم از متن شبقره

40 43.48%
    • end reading خیلی سبز

13 14.13%
    • در اعماق متن مهروماه

5 5.43%
    • درک مطلب انگلیسی به همين سادگي گاج

15 16.30%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 77
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara12345 نمایش پست ها
      خب منم همینطوری فول شدم ولی با این حال هرشب هنوزم دارم این کارو میکنم .
      و اینکه زبان درس بی ارزشیه کاملا جمله ی درستی نیست و نبابد زبانو نادیده گرفت ...

زبان و دینی درسایین که قریب ب اکثر داوطلبا میزننشون ... خب پس شاید فک کنیم بی اهمیتن ! ولی همینکه همه میزنن خیلی مهمه و باید به این نکته توجه کنیم ک خودمونم کمتر از 80 نزنیمشون . درسته که 80 زدن این درسا کاری نداره و خیلی تفاوت تراز ایجاد نمیکنه ولی نزدن این درسا ضررش خیلی بیشتره و اونقدر افت تراز ایجاد میکنه که تراز کل رو خراب میکنه ... دیدم که میگم !
      حتی اگه شک دارین نمونه ش رو تو قلم چی هم میتونین ببینین ! دینی حتی از زبان هم بدتره و 100 درصد زدنش بزور 6500 تراز میده و زبانم باالای 90 نزدیک 7000 تراز میده ... ولی وقتی این دوتا درسو 50 میزنین ! تراز میده در حد 5500 و این فاجعه س .....

نتیجه میگیریم که اتفاقا درسای بی ارزش کنکورم اهمیت زیادی دارن !
      درسته که پایین زدنش ضرر داره ولی اصلا اونقدرا هم نیست.منظورم اینه کسی که زبانش ضعیفه ولی ادبیاتش خوبه خب ادبیات بزنه . اصلا دینی بزنه ! دینی کنکور ترازای خوبی میده ! قلم چی بحثش جداس ! ولی من با توجه به کنکور میگم که بارها دیدم با زبان 30 درصد پزشکی آوردن ! کارنامه ی زیرو ببین ! رتبه ی کشور رو نگا ! درصداش ( جز عربی ) خیلی هم بالا نیست که بگیم اگه زبان 80 میزد کشوریش میشد زیر 1000 ! ( کارنامه منطقه 3 هست )
      untitled.png
      هرچند بازم میگم من اینارو واسه کسی که زبانش ضعیفه میگم . وگرنه بهترین کار اینه بین درصدا توازن باشه !

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _StuBBorN_ نمایش پست ها
      درسته که پایین زدنش ضرر داره ولی اصلا اونقدرا هم نیست.منظورم اینه کسی که زبانش ضعیفه ولی ادبیاتش خوبه خب ادبیات بزنه . اصلا دینی بزنه ! دینی کنکور ترازای خوبی میده ! قلم چی بحثش جداس ! ولی من با توجه به کنکور میگم که بارها دیدم با زبان 30 درصد پزشکی آوردن ! کارنامه ی زیرو ببین ! رتبه ی کشور رو نگا ! درصداش ( جز عربی ) خیلی هم بالا نیست که بگیم اگه زبان 80 میزد کشوریش میشد زیر 1000 ! ( کارنامه منطقه 3 هست )
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 96
حجم: 87.5 کیلو بایت
      هرچند بازم میگم من اینارو واسه کسی که زبانش ضعیفه میگم . وگرنه بهترین کار اینه بین درصدا توازن باشه !
      آره خب درسته منم میگم زدنش همچینم تراز و رتبه رو جابجا نمیکنه ... خودمم هزار تا کارنامه دیدم که با زبان پایین رتبه ی خوبی اوردن و با زبان بالا رتبه ی بد ! (نمونه ش خودم )

ولی خب مثلا اگه ایشون زبانم حداقل 70 میزد فکر نمیکنین که ممکن بود رتبه ش بهتر شه ... ؟
      در کل درست میفرمایین

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R3Z4 نمایش پست ها
      کلا دخترای ایران مشکل عقلی دارن
      واقعا درک کردنتون روز به روز سخت تر میشه
      شما میتونین هرجور ک برازنده تونه صحبت کنین و مشکلیم نیس ..و به کسیم لطمه وارد نمیشه ....

4. Top | #64
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره خب درسته منم میگم زدنش همچینم تراز و رتبه رو جابجا نمیکنه ... خودمم هزار تا کارنامه دیدم که با زبان پایین رتبه ی خوبی اوردن و با زبان بالا رتبه ی بد ! (نمونه ش خودم )

ولی خب مثلا اگه ایشون زبانم حداقل 70 میزد فکر نمیکنین که ممکن بود رتبه ش بهتر شه ... ؟
      در کل درست میفرمایین
      اگه وقت داشت و زبانش خوب بود و 70 میزد خب چرا رتبش بهتر نشه ! ولی ایشون زمانشو داده به بقیه درسا
      راستی پستی که پاک کردی رو امیدوارم به خاطر حرفای منو اون دوستمون پاک نکرده باشی . خیلی هم مفید بود . فقط نظرمونو با کمی شوخی گفتیم

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه وقت داشت و زبانش خوب بود و 70 میزد خب چرا رتبش بهتر نشه ! ولی ایشون زمانشو داده به بقیه درسا
      راستی پستی که پاک کردی رو امیدوارم به خاطر حرفای منو اون دوستمون پاک نکرده باشی . خیلی هم مفید بود . فقط نظرمونو با کمی شوخی گفتیم
      نه بابا فک کردم دیدم از یه جهت راس میگین ممکه بعضیا واسشون حاشیه ایجاد شه ... میدونین که ! یه سریا اصولا دنبال حاشیه ن میرن گند میزنن بعد میان میگن تو گفتی آهنگ گوش بده :/

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آقا بیخیال کلا ! پشیمون شدم ک نوشتم . :/ از راهنمایی بقیه دوستان استفاده کنین
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo.n نمایش پست ها
      سلام برا ریدینگ و کلوز کدوم کتاب بهتره؟
      1- درک مطلب به زبان ساده مبتکران
      2- نترسیم از متن شبقره
      3- end reading خیلی سبز
      4 - در اعماق متن مهروماه
      لطفا جواب بدبد
      گزینه ی2عالیه اینم لینکش!
      moj english
      ویرایش توسط Saturn8 : 20 آبان 1397 در ساعت 21:33

7. Top | #67
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آقا بیخیال کلا ! پشیمون شدم ک نوشتم . :/ از راهنمایی بقیه دوستان استفاده کنین
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 96
حجم: 87.5 کیلو بایت
      یادگیری لغت زبان بادیکشنری تصویری
      PICTURE DICTIONARY

8. Top | #68
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      مسخره نکردم ! شوخی کردم ! خیلی فرق دارن
      میدونم این راهی که گفتی خیلی هم خوبه ! منم با آهنگ و فیلم و سریال فول شدم ! ولی کسی که سال کنکور یادش بیفته زبانو قوی کنه این کارا بیشتر واسش حاشیه س ! نظر من اینه که معمولی بخونه و زیاد وقت نذاره ! 12 13 تا تست رو تو کمترین زمان ممکن بزنه و وقتشو بده ادبیات و عربی ! زبان درس بی ارزشیه تو کنکور ! حالا تازه طرف بخواد خواننده های مختلفو امتحان کنه و ...
      اگه سال کنکور نباشه من توصیم اینه : دیدن سریال با زیرنویس انگلیسی . هر جا اصطلاح و لغت و قواعد ناآشنا دید بره سایتای دم دستی مثل Urban Dictionary یا Cambridge و خودشو غرق کنه تو زبان !

واقعن زبان مظلوم ترین و معصوم ترین درس کنکور هستش

9. Top | #69
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها

واقعن زبان مظلوم ترین و معصوم ترین درس کنکور هستش

زمین

10. Top | #70
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      شما میتونین هرجور ک برازنده تونه صحبت کنین و مشکلیم نیس ..و به کسیم لطمه وارد نمیشه ....
      واقعابعضی هاشعورندارن من ازشما معذرت می خوام!

11. Top | #71
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      زمین
      اول این زمین مال تجربی هاست (البته واسه ریاضیا جدید حساب میشه)
      که بیشتر مواقع هم واسشون ضریب صفر حساب میشه (چون بیشتر دنبال رشته های پزشکی دندون و داروین)
      و بعدشم ... زبان درس عمومی هستش ... یعنی گستره بیشتری رو از داوطلبارو شامل میشه
      ..........
      حال زمین یا زبان
      !؟!
      ....................
      ولی در کل هردو اینا به نوعی مظوم ترین حساب میشن

12. Top | #72
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      9781488624391.jpg

39195568-empresario-planificaci%C3%B3n-estrategia-visi%C3%B3n-creatividad-ideas-concept.jpg

4333_1024x1024.jpg

img_0679.jpg

since-difference.gif

screenshot_20181111-194917.png

look-up-phrasal-verb-meaning-examples-english-youtube-words-use-instead-verb.jpg

10tc09.png

hoc-tieng-anh-verb.jpg

phrasal-verbs.jpg

give.jpg

13. Top | #73
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      اول این زمین مال تجربی هاست (البته واسه ریاضیا جدید حساب میشه)
      که بیشتر مواقع هم واسشون ضریب صفر حساب میشه (چون بیشتر دنبال رشته های پزشکی دندون و داروین)
      و بعدشم ... زبان درس عمومی هستش ... یعنی گستره بیشتری رو از داوطلبارو شامل میشه
      ..........
      حال زمین یا زبان
      !؟!
      ....................
      ولی در کل هردو اینا به نوعی مظوم ترین حساب میشن
      بالاخره کسی که رتبه ی خوب میاره زبان 0 نمیزنه ولی زمین اکثرا 0 یا نهایتا 20 30 میزنن از این نظر گفتم
      و اینکه تعداد داوطلبایی که زمین 0 میزنن از تعداد داوطلبای رشته های دیگه احتمالا بیشترن ( همینطوری پروندما ! حدس بود )

14. Top | #74
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      برای کسی که پایه قوی نداره واسه شروع کردن ریدینگ و کلوز کتاب اناری بهتره یا شبقره ؟ یعنی درواقع واسه یه مبتدی کدوم بهتره ؟

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام یه راهنمایی میخواستم ازتون
      من کتاب درک مطلب اناری چاپ سال 91 همراه کنکور 91 رو دارم آیا لازمه چاپ جدیدش رو بخرم یعنی تغییر های زیادی کرده تا حالا به جز اضافه شدن سوالات کنکور ؟
      ممنون

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن