خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بچه مایه دارهای تهرانی چگونه زندگی می کنند؟!

پارسینه:بچه مایه دارهای تهرانی چطور زندگی می کنند؟! لابد با خواندن این تیتر گمان کردید که عکاس و خبرنگار پارسینه شال و کلاه کرده اند و رفته اند در بین بچه مایه دارها! و گزارش زندگی آنها را پاپاراتزی وار تهیه کرده اند! حتما همین حالا خیلی از خواننده ها ما را به نقص حریم خصوصی متهم کرده اند و آماده اند که در کامنت ها خدمت ما برسند، اما ...اما باور کنید داستان چیز دیگری است!

این خود "بچه مایه دارهای تهرانی" هستند که صفحه ای برای نمایش سبک زندگی شان ساخته اند و این عکسها را نه عکاس ما، بلکه دوربین موبایل خود آنها با رضا و رغبت ثبت کرده است.

مایه داربودن در تهران یعنی بالا ونک! یعنی یک جبر جغرافیایی شیرین! بگذریم که خیلی از این مایه دارها، نسبتی با ساکنان و باغداران و اهالی قدیمی شمیران ندارند و یک شبه(!) کیسه ای دوخته اند و جالا شده اند مایه دار! ما هم اول باورمان نمی شد این عکسها مال تهران خودمان باشد، اما اینجا لس آنجس نیست، اینحا تهران است! باور کنید!

از میدان ونک به بالا! آفریقا...جردن و حالا اسمش شده "خیابان نلسون ماندلا"، اسم حیابان اعیانی تهران، قهرمان مبارزه با نژادپرستی آفریقای جنوبی است، جالب است نه؟!

پول، پول می آورد و...برج! برج که نه ..کاخ های عمودی در آسمان! آسمان مال مایه دارها است!

آن ماشین های میلیاردی دوهزار و چهارده مثل پورشه و بنز و ... که خبرهایش را می خوانیدو لابد آب دهان قورت می دهید، از گمرک یکراست می آید اینجا! بچه مایه دارها عاشق ماشین آخرین سیستم هستند!

با شلوارک در میانه میدان!

دختران مایه دار تهرانی!

یک عکس مثلا انفافی با بنز!

اینجا بارسلون نیست، لندن نیست، کاخ قیصر نیست، تهران است!

ساعت مارک دار یکی از شاخص های بچه مایه دار بودن است!

این مایه دار محترم تهرانی! برای تاکید و اثبات هرچه بیشتر با دو ساعت مارک دارش عکس یادگاری گرفته است!

مستقیم: چالوس! ویلای بابا اینا!

یک ژانر از بچه مایه دارها، کسانی هستند که پول برایشان کافی نیست، آنها می خواهند معروف هم باشند، حتی با رپ خوانی!

سوویچ (با لحن ارسطو عامل در پایتخت بخوانید) اتوموبیل یک بچه مایه دار که از راه دور روشن می شود!

سلفی در خانه!

ماشین بازی!

تماشای فیلم در استخر خانگی!

استاندارد اروپایی یا یوروپین استاندارد یکی از واجبات بچه مایه داری است!

پدران در حال مذاکره و بیزنس..پسران در حال حال!

جگر روی صندوق بنز!

سلفی گرفتن هم جزو واجبات فرهنگ بچه مایه داری است! باید همه چیز را ثبت کرد و پز داد!

گذر موقت!

بلوار شهید اندرزگو پاتوق ماشین بازی بچه مایه دارها!

این یکی کافه نشینی را بیشتر از دور-دور دوست دارد!

سلفی و باز هم سلفی و دیگر هیچ!

نظر شما چیست؟!

Source

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      10269652_792581107420926_3771015896258588444_n.jpg
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

خوشبحالشون!!!

این عکسا رو جاهای دیگه هم میبینیم

فکرنکنم زیاد به درد بچه ها بخوره
      مرسی از استارتر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به نظرم تاپیک بی معنی بود...
      تو همه جای دنیا از این کارا میکنن...
      دارن از پولشون(حال هر کاره ای که هستن )لذت میبرن...
      و خیلی از این کارام پز دادن نیس اون عادت دارن به این نوع زندگی ووقتی این عکسارو گذاشتن احتمالا خیلیاشون به فکر پز دادن نبودن....

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با نسرین خانم موافقم، هرچیزی یه زمانی داره، اونا هم دارن جوونی می‌کنن، بعد چند سال این روزاشونو می‌بینن و می‌گن چه بچه بازی‌هایی در می‌آوردیم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظر من زندگی اینا با این وضع داره رو به تباهی پیش میره!

من هیچوقت از خدا ارزوی همچین وضعی رو نمیکنم! ادم اگه تو دایره اسایش خودش بمونه و فقط به تفریح فکر کنه و تو زندگیش هیچ چالشی نداشته باشه مثل یک مرداب بد بو میشه!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لذت دنیارو میبرن...تا تو این وضعیت نباشی یا با یه چنین افرادی نباشی نمیفهمی زندگی این چنینی یعنی چی...لذت بردن یعنی چی...واقعا خدا بعضیارو دوست داره...
      اوناییم که از این افراد بد میگن با عرض معذرت یا با این ادما نبودن و ندیدن یا حسودیشون میشه...من به غیر اینا حالت دیگه ایرو نمیتونم تصور کنم...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      لذت دنیارو میبرن...تا تو این وضعیت نباشی یا با یه چنین افرادی نباشی نمیفهمی زندگی این چنینی یعنی چی...لذت بردن یعنی چی...واقعا خدا بعضیارو دوست داره...
      اوناییم که از این افراد بد میگن با عرض معذرت یا با این ادما نبودن و ندیدن یا حسودیشون میشه...من به غیر اینا حالت دیگه ایرو نمیتونم تصور کنم...
      اونی که زحمت کشیده به دست اورده نوش جونش! ولی کسی که با پول بابایی جو میده! خودش پشیزی هم بارش نیست نه!

دوما مطمئن باش اینا تازه به دوران رسیده ها هستند! و مطمئن باش یه پولدار واقعی هیچوقت این کارارو نمیکنه!

ما که دوست داریم هموطنامون شاد باشن! ایشالا همه اینجوری بشن تو مملکتمون!

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یا با پول باباشون یا پول بازو خودشون چه فرقی داره، دارن عشق وحال میکنن
      دمشون گرم که با پولشون حال میکنن
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینایی که تا دو قرون میاد دستشون خودشونو میگیرن پولدار نیستن
      پولدار ​نمان
      آیا تو چنان که می نمایی ​، تنگی!

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      البته تو اون ماشین گذر موقتی خانوم توش حجاب نداره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها کار ما نیست پولشونو حلال و حرو کنیم ... انشاالله که خوشبخت باشن و کیفشون بیشتر بشه .‌‌ من که خداییش حسودی کردم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      خدا شانس بده

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      اگه اینا زندگی میکنن
      پس من دارم چیکار میکنم ؟؟!!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      به نظر من لذت بردن از زندگی یعنی وقتی پیر میشی و به جوونیت فکر میکنی 4 تا کار مفید کرده باشی که عمرت به هیچ و پوچ نگذشته باشه....یعنی حسرت نخوری که اگه اون موقع دنبال درس و کارو .... بودم الان وضعیتم این نبود......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن