خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فروش دفترچه آزمون های قلمچی و سنجش و گزینه 2 از سال 87تا 93 با قیمت مناسب

با عرض سلام خدمت کنکوری های عزیز. من کنکور 93 ریاضی دادم . خیلی مشتاق بودم سوال های آزمون های آزمایشی رو حداقل یه بار حل کرده باشم و آزمون هارو تهیه کردم و این کارو انجام دادم . خدارو شاکرم که در کنکور93 نتیجه ای رو که میخواستم گرفتم...(رتبه 3600 برق دانشگاه صنعتی قم)(همچنین آرزوی موفقیت برای شما)

آزمون هایی که موجود هست به شرح زیر میباشد:

1-تمامی آزمون های قلمچی(پیش دانشگاهی ریاضی سال تحصیلی 92-93) از اول تابستان 27تیر ماه تا30 خرداد ماه(به همراه پاسخ نامه و آزمون های غیر حضوری-طبقه بندی شده و ترتمیز و بدون خط خوردگی)+3 تا آزمون شبه کنکور آخر سازمان سنجش(قیمت50 هزار تومان) (1-فروخته شد)

عکس محصول1:%D8%B9%DA%A9%D8%B30424.jpg

2-آزمون های قلمچی(پیش دانشگاهی ریاضی سال تحصیلی 91-92) از اول پاییز 7مهرماه ماه تا آخر اسفند(قیمت 40 هزار تومان)(به همراه پاسخ نامه و آزمون های غیر حضوری-طبقه بندی شده و ترتمیز و بدون خط خوردگی)

عکس محصول2: %D8%B9%DA%A9%D8%B30429.jpg%D8%B9%DA%A9%D8%B30430.jpg

3-آزمون های قلمچی(سال سوم ریاضی سال تحصیلی 92-93) از اول پاییز 7مهرماه ماه تا آخر اسفند(قیمت25 هزار تومان)(به همراه پاسخ نامه و آزمون های غیر حضوری-طبقه بندی شده و ترتمیز و بدون خط خوردگی)

عکس محصول3:%D8%B9%DA%A9%D8%B30426.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------

خرید:

-برای عزیزانی تهران هستند میتونم حضوری بدستشون برسونم.

-برای عزیزان شهرستانی میتونم پست کنم.

نکته: آزمون های سال های 87 تا 90 هم به صورت مجانی به اولین نفری که یکی از دو آیتم بالا رو خریداری میکنه تقدیم میشه...

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      11.قرار دادن قیمت اولیه و عکس از کتاب در پست اول تاپیک الزامیست .
      در هنگام قرار دادن عکس بايد حتماً نام کاربري و نام انجمن کنکور به همراه تاريخ همان روز بر روي يک کاغذ نوشته شود و در تمام عکس ها مشخص باشد
      ( جهت اطمینان مشتری از اصل بودن کالا ) . عکس ها بايد فاقد هرگونه ويرايش باشد .

12. تاپیکهایی که بند بالا را رعایت نکنند بعد از 24 ساعت از انجمن بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من آزمون های پایه چهارم سال 92-93 رو میخوام ..به همراه پاسخنامه..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. اگر تهرانی هستید خودم میرسونم بهتون و اگر شهرستانی پست میکنم..

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه برنامه راهبردی پارسال که با همین آزمونها مطابقت داره هم قبل خرید ازتون بگیرم؟ یعنی منظورم اینه که یا فایلشو اگه داشته باشید یا اینکه بی زحمت عکسشو بگیرید؟ چون من برنامه امسالو از سایت گرفتم اما نمیدونم با آزمون های سال پیش مطابقت داره یا نه چون برنامه راهبردی مهمه مرسی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa7272 نمایش پست ها
      میشه برنامه راهبردی پارسال که با همین آزمونها مطابقت داره هم قبل خرید ازتون بگیرم؟ یعنی منظورم اینه که یا فایلشو اگه داشته باشید یا اینکه بی زحمت عکسشو بگیرید؟ چون من برنامه امسالو از سایت گرفتم اما نمیدونم با آزمون های سال پیش مطابقت داره یا نه چون برنامه راهبردی مهمه مرسی
      متاسفانه برنامه راهبردی رو انداختم رفته. ولی من صد درصد مطمئنم مطابقت داره.چون خودم برای آزمونا آماده میشدم از آزمونای سال های پیش استفاده میکردم و همشون با سر فصل های آزمون ها مطابقت داشت...

شماهم اگه آزمون هارو میخوایین بگین چون من تا فردا از تهران میرم نمیتونم حالا حالاها پست کنم یا بیارم..

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن