خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question درخواست مشاوره (بد جوری گیر کردم استاد)

سلام استاد
      من نیلوفر 23 ساله فارغالتحصیل از پیام نور هستم.امسال تصمیم گرفتم تو کنکور 92 شرکت کنم.فقط مشکلات زیادی دارم مثلا هیچی از درس عربی یادم نمیاد!یا شیمی رو کمی فراموش کردم.میخواستم راهنماییم کنین تابستون تموم نشده چطوری میتونم مباحث آموزشی رو تقریبا جمع بندی کنم؟در ضمن اگه کتابهایی رو که از پایه این دروس رو آموزش میدن رو معرفی کنین ممنون میشم در ضمن من توانایی شرکت در کلاس کنکور رو ندارم فکر کنم فقط بتونم تو کنکور آزمایشی شرکت کنم.راستی استاد من اون موقع که کنکور میدادم تو آزاد پزشکی تبریز قبول شده بودم ولی بخاطر موقعیتمون نشد و امسال میخام تو همین رشته ولی سراسری با توکل بخدا قبول شم.انشاالله که بتونم 1رتبه خوب تو رشته ای که میخوام قبول شم رو بیارم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استاد چشم به راه راهنمایی های شما هستم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در ضمن استاد من هر کتابی رو باز میکنم هیچی یادم نمیاد نمیدونم از 2 دبیرستان بشینم بخونم یا از سوم؟فکر میکنم باید بعضی کتابارو از اول بشینم یاد بگیرم ولی با اتکا کردن به کتاب درسی مگه میشه؟

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar نمایش پست ها
      سلام استاد
      من نیلوفر 23 ساله فارغالتحصیل از پیام نور هستم.امسال تصمیم گرفتم تو کنکور 92 شرکت کنم.فقط مشکلات زیادی دارم مثلا هیچی از درس عربی یادم نمیاد!یا شیمی رو کمی فراموش کردم.میخواستم راهنماییم کنین تابستون تموم نشده چطوری میتونم مباحث آموزشی رو تقریبا جمع بندی کنم؟در ضمن اگه کتابهایی رو که از پایه این دروس رو آموزش میدن رو معرفی کنین ممنون میشم در ضمن من توانایی شرکت در کلاس کنکور رو ندارم فکر کنم فقط بتونم تو کنکور آزمایشی شرکت کنم.راستی استاد من اون موقع که کنکور میدادم تو آزاد پزشکی تبریز قبول شده بودم ولی بخاطر موقعیتمون نشد و امسال میخام تو همین رشته ولی سراسری با توکل بخدا قبول شم.انشاالله که بتونم 1رتبه خوب تو رشته ای که میخوام قبول شم رو بیارم.
      سلام . خب پیشنهاد می کنم از صفحه اصلی سایت پیگیر مباحثی که میگم باشید . ستون سمت راست قسمتی هست با عنوان مشاوره های من . جواب خیلی از سوالات تون از جمله چگئنگی مطالعه و برنامه ریزی و منابع و ... در اونجا هست . به مدیر سایت مطالب جدید هم دادم که به نوبت میذارن ولی اگر میخواید زودتر به اونا دسترسی داشته باشین بیاین سایت من : مشاوره کنکور رایگان

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن