خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      hpa
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فیزیک 2 گاج(محوری یا نقره ای) یا الگو

سلام دوستان.
      من امسال دوم ریاضی هستم.نمیخوام زیاد از خودم تعریف کنم اما پارسال تقریبا همه ی دروس را با کمترین مشکل یاد میگرفتم و با معدل عالی هم قبول شدم.
      امسال فیزیک 2 را که شروع کردیم(بحث بردارها)فهمیدم که مشکلات زیادی دارم(حالا یا به خاطر معلممون که عوض شده یا بخاطر اینکه سخت تر هست)دروس را تاحدودی میفهمم
      و فعالیت ها و تمرین های کتاب را هم اکثرا بلدم.اما توی بحث بردارها مشکل دارم.به همین خاطر تصمیم گرفتم یک کتاب کمک درسی بگیرم که هم مطالب کتاب را آموزش داده باشه
      و هم سطحش خیلی پایین نباشه یعنی چیزی فراتر از کتاب را هم آموزش بده تا با مباحثی که توی سوالات کنکور هست هم آشنا بشم و بتون درصد بالایی بزنم.

از طرفی کتاب فیزیک پایه ی گاج که مال سال 86 هست را داشتم و دیدم که درسنامه هاش کمه و فرض بر اینه که مطالب کتاب درسی را بلد باشید.خواستم کتاب گاج نقره ای را بگیرم متوجه شدم
      فیزیک 2 محوری چاپ شده.حالا از یک طرف میترسم کتاب نقره ای گاج را بگیرم و مشکلاتم برطرف نشه(به خاطر همون بحث فیزیک پایه 86 که بالاتر گفتم)از طرفی هم میترسم کتاب محوری گاج را بگیرم
      و سطح مطالبش خیلی پایین باشه و اصلا با کنکور آشنا نشم و درسنامه هاش فقط در حد کتاب باشه.

از دوستانی که در این زمینه اطلاعی دارن(این کتاب ها را داشتن و نظری راجبش دارن) خواهش میکنم که کمک کنند.به نظرتون با توجه به چیزایی که گفتم فیزیک 2 محوری بگیرم یا نقره ای.یا اصلا الگو بگیرم
      چون تعریفش را زیاد شنیدم.خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید.

2. Top | #2
      hpa
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up...

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محوری فیزیک2 رو نمیدونم ساختارش چطوریه
      ولی الگو سال به سال هاش خیلی خوبه و کنکوری میدرسه با توضیح و مثال زیاد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      محوری فیزیک2 رو نمیدونم ساختارش چطوریه
      ولی الگو سال به سال هاش خیلی خوبه و کنکوری میدرسه با توضیح و مثال زیاد
      واسه کنکوری پایه ضعیف هم به درد میخوره؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم الگو رو پیشنهاد میدم چون هر کسی فقط همون درسنامه اش رو بخونه و سوالات آخرشم حل نکنه میتونه ۲۰ بگیره چون تو درسنامه اش کلی سوال و تست حل کرده

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      واسه کنکوری پایه ضعیف هم به درد میخوره؟
      شاید بعضی جاهاش کمی خوب نفهمی ( بعضی جاها نه همش) ولی اگه معلمی برای رفع اشکال هم داشته باشی بهتره.
      مثلا 2هفته یه بار پیش یه معلم بری واسه رفع اشکال
      ویرایش توسط marsad : 18 مهر 1393 در ساعت 13:50

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      شاید بعضی جاهاش کمی خوب نفهمی ( بعضی جاها نه همش) ولی برای تو که مدرسه میری و معلمت در دسترسته، خوبه چون میتونی اشکالاتت رو ازش بپرسی
      کی گفته من مدرسه میرم؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      کی گفته من مدرسه میرم؟
      نه اشتباه شد
      ویرایش کردم!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من فیزیک جامع خیلی سبز دارم
      درسنامش بد نیست ولی سوالاتش سخته
      یعنی با این کتاب باید با تست زدن درسو یاد بگیری
      که من خیلی با این روش حال می کنم

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من سومم و گاج نقره ای رو دارم،درسنامش به نظرم کافیه، مثلا معلم ما هر چی درس داد من نگاه کردم دیدم تو درسنامه گاجم بود،واز اون مهمتر سوالات تستی قشنگ و خوبی داره

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من یه سوال داشتم ؛ من متاسفانه تو فیزیک 2 ضعف دارم ، رویه کتاب مسلط هستم یعنی معلممون طوری هست که فقط در حد کتاب درس میده
      من نشر الگو سه بعدی دارم تالیف استاد خالو ولی سخته نمیتونم حل کنم
      یکی از معلم هامون(آقای اختری) گفت کتاب گاج رو بگیر کار کن فعلا ، الان سوالم اینه کدوم گاچ رو بگیرم سیر تا پیاز یا میکرو طبقه بندی
      ممنون(اینم بگم فقط برای تقویت پایه میخوام و کنکور برام مهمه)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kaftar نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه سوال داشتم ؛ من متاسفانه تو فیزیک 2 ضعف دارم ، رویه کتاب مسلط هستم یعنی معلممون طوری هست که فقط در حد کتاب درس میده
      یکی از معلم هامون(آقای اختری) گفت کتاب گاج رو بگیر کار کن فعلا ، الان سوالم اینه کدوم گاچ رو بگیرم سیر تا پیاز یا میکرو طبقه بندی
      الان سال دوم تموم کردی؟
      اگر تموم کردی سیر تا پیاز بگیر
      واسه سوم پایه سبز

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک الگو خوبه ولی به نظر صبر کن تا ویرایش جدیدش بیاد(مخصوص کنکور96)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hpa نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      من امسال دوم ریاضی هستم.نمیخوام زیاد از خودم تعریف کنم اما پارسال تقریبا همه ی دروس را با کمترین مشکل یاد میگرفتم و با معدل عالی هم قبول شدم.
      امسال فیزیک 2 را که شروع کردیم(بحث بردارها)فهمیدم که مشکلات زیادی دارم(حالا یا به خاطر معلممون که عوض شده یا بخاطر اینکه سخت تر هست)دروس را تاحدودی میفهمم
      و فعالیت ها و تمرین های کتاب را هم اکثرا بلدم.اما توی بحث بردارها مشکل دارم.به همین خاطر تصمیم گرفتم یک کتاب کمک درسی بگیرم که هم مطالب کتاب را آموزش داده باشه
      و هم سطحش خیلی پایین نباشه یعنی چیزی فراتر از کتاب را هم آموزش بده تا با مباحثی که توی سوالات کنکور هست هم آشنا بشم و بتون درصد بالایی بزنم.

از طرفی کتاب فیزیک پایه ی گاج که مال سال 86 هست را داشتم و دیدم که درسنامه هاش کمه و فرض بر اینه که مطالب کتاب درسی را بلد باشید.خواستم کتاب گاج نقره ای را بگیرم متوجه شدم
      فیزیک 2 محوری چاپ شده.حالا از یک طرف میترسم کتاب نقره ای گاج را بگیرم و مشکلاتم برطرف نشه(به خاطر همون بحث فیزیک پایه 86 که بالاتر گفتم)از طرفی هم میترسم کتاب محوری گاج را بگیرم
      و سطح مطالبش خیلی پایین باشه و اصلا با کنکور آشنا نشم و درسنامه هاش فقط در حد کتاب باشه.

از دوستانی که در این زمینه اطلاعی دارن(این کتاب ها را داشتن و نظری راجبش دارن) خواهش میکنم که کمک کنند.به نظرتون با توجه به چیزایی که گفتم فیزیک 2 محوری بگیرم یا نقره ای.یا اصلا الگو بگیرم
      چون تعریفش را زیاد شنیدم.خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید.
      سلام خسته نباشید . دوست عزیز اگه بیشتر به فکر این هستین که از الان رو تست زدن مسلط باشین که خب به نظرم همون کتاب نقره ای بهتره . ولی اگه بیشتر دوست دارین از الان واسه امتحانات پایان ترم جا بیفتین به نظرم سیر تا پیاز رو بگیرین . جفتشون تست دارنا . ولی خب نقره ای تستاش بهتره و هم اینکه تستای یک قدم تا 100 داره که واقعا مفیده .
      ولی در کل نظرم اینکه شما 70 درصد روی نمرات پایان ترم و 30 درصد به فکر تست زدن باشین .

بسیار عالیه که از الان به فکر این چیزا افتادی...

الگو رو بزارین واسه منبع دوم ! اینکه میگم منبع دوم نه اینکه صرفا منبع اول رو فقط یه دور تستاشو زده باشین . خیر . منبع اولت ( با نظر به اینکه منبع خوبی باشه ) باید حداقل 2 دور تستاش زده بشه . بعد بری سراغ یه منبع دیگه...

ولی اگه فیزیک نقره ای گرفته حتما تستای یک قدم تا 100 رو هم کار کن . درکتو نسبت به مسائل فصل بالاتر میبره

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kaftar نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سلام . دوست عزیز شما بهتره یه بار بری کتابفروشی . خودت از نزدیک ببینی کدوم یکیش بیشتر به دردت میخوره .
      سیر تا پیاز بیشتر درسنامه محوره و توی امتحان نهایی بیشتر میتونه کمکت کنه .
      نقره ای بیشتر تست محوره . و با تستای محتلفی که اورده در تست زنی بیشتر کمکت میکنه

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن