خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 144
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

Exclamation اخرین فرصت اعتراض به تاثیر سوابق تحصیلی (بالاخره چهارشنبه تاثير معدل مشخص ميشود)

سلام
      بچه ها بالاخره نتيجه تاثير معدل در چهارشنبه هفته آينده (مورخ 23 /7 /94 ) به استناد از خبرگزاری تسنیم از زبان ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور معلوم ميشه

به گفته خود دكتر خدايي:

احتمال تغییر میزان سوابق تحصیلی در کنکور 94 :بستگی به نظر اعضای شورا در این زمینه دارد.

پس ميتونيم با زنگ زدن به سازمان سنجش و اعلام اعتراض ، صداي خودمون را به گوش مسئولين و اعضاي شورا برسونيم
      بلكه موثر باشد

فك كنم تو اين فرصت كم بهترين روش زنگ زدن باشه
      تلفن هاي مستقيم روابط عمومي- تهران :

9 الي 88923595 - (021)
      مرکز تلفن ساختمان تهران :
      3 الي 88923950 - (021)

اونقدر زنگ بزنيد و اعتراض كنيد كه حداقل اين تاثير را بيشتر نكنن يا كم كنن

به حرف بعضي ها هم گوش نكنيد
      بعضي معدلشون بالا هست و فقط به فكر خودشن هستن
      كسايي كه معدلشون پايينه براي رشته هاي پزشكي ،دندون و دارو و رشته هاي تاپ رياضي هيچ كار ديگه اي نميشه كرد جز همين كنكور

تا قبل اين كه دير بشه زنگ بزنيد

شماره را از خود سايت سنجش گرفتم
      سازمان سنجش آموزش کشور

به نظر من به فكر ديپلم دومم نباشيد چون خيلي وقت گيره و كاري هست بيهوده

اگه كسي هم تو سازمان سنجش يا تو شورا اون آشنا داره لطفا اقدام كنه

(مديران محترم لطفا اين شماره را پاك نكنيد شماره سازمان سنجشه و بازم لطفا به دليل تكراري بودن ، تاپيكا نبندين ، حداقل تا چهارشنبه هفته ديگه )

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا جلسه چهارشنبه روبخیربگذرونه.
      ولی زنگ میزنم حتما.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اره باید زنگ زد. ایشالا که خیر میشه
      دلی داشته باش سخن پذیر یا سخنی داشته باش دلپذیر

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها سعی کنید اروم باشید و با ارامش کامل بدون اهانت به شخص خاصی ، اعتراض خودتون رو به گوششون برسونین
      به این نکته توجه کنید تاثیر سوابق تحصیلی دیگه کم نمیشه و به + هم تغیر نمیکنه اما اگه همین %25 بمونه هم طبق محاسبات من میشه خیلی رتبه های خوب اورد...
      وقتی زنگ میزنید دلایل محکم بیارید
      مثلا فارغ التحصیلا بگن زمان امتحانات نهایی ما اصلا تاثیر مستقیم نبود که الان میخواین زیادش هم بکنین پس زیاد نکنین
      دانش اموزا هم بگن کنکور داره زود تر برگزار میشه وقت کمتری هست، اگه معدلمون پایین باشه امکان موفقیتمون واسه رشته های تاپ به صفر میرسه
      بالاخره تا جایی که میتونید اب و تاب قضیه رو زیاد کند

لطفا به طور کامل اطلاع رسانی کنید تا تعداد زنگ ها زیاد بشه
      با تشکر
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      بچه ها سعی کنید اروم باشید و با ارامش کامل بدون اهانت به شخص خاصی ، اعتراض خودتون رو به گوششون برسونین
      به این نکته توجه کنید تاثیر سوابق تحصیلی دیگه کم نمیشه و به + هم تغیر نمیکنه اما اگه همین %25 بمونه هم طبق محاسبات من میشه خیلی رتبه های خوب اورد...
      مثلا فارغ التحصیلا بگن زمان امتحانات نهایی ما اصلا تاثیر مستقیم نبود که الان میخواین زیادش هم بکنین پس زیاد نکنین
      دانش اموزا هم بگن کنکور داره زود تر برگزار میشه وقت کمتری هست، اگه معدلمون پایین باشه امکان موفقیتمون واسه رشته های تاپ به صفر میرسه

با تشکر
      کنکور داره زودتر برگزار میشه بعد تاثیر معدلو کم کنن ؟ خدای نکرده شما کنکوری هستین با این منطق تون؟ موفق باشید.
      با همین تاثیر 25% هم معدل 18 به پایین عملا 1 در 1میلیون میتونن قبول شن رشته های تاپ رو.
      ویرایش توسط Shayanak : 17 مهر 1393 در ساعت 16:28

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگر یکم توجه میکردی اول گفتم تاثیر معدل کم نمیشه ما میخوایم زیاد نشه، دوما بله یکی از منطق های من همینه میدونی چرا چون سازمان سنجش میگه اونایی که معدلشون خوب نیست کنکور رو خوب بدن، اگر از هر کی هم بپرس میدونه 2 هفته هم برای کنکور وقت کمی نیست( اونجا هم گفتم ان 1 مثال)
      1در 1 ملیون؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! معلومه که هیچی نمیدونی پس
      برو برادر برو حوصله صحبت با یکی مث تو رو ندارم....
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!
      ویرایش توسط Mohammad. N : 17 مهر 1393 در ساعت 16:39

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهشا بعضیا که حس خودخواهیشون گل کرده حرف نزنن.
      (حوصله جر و بحث هم ندارم . جواب نمیدم )
      ممنونم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوستان علاوه بر اعتراض به سازمان سنجش ، سایت آقای دکتر روحانی و آقای دکتر نجفی یادتون نره که بخش ارتباط مستقیم داره (درسته مستقیمه مستقیم هم نیس ولی خب فکر میکنم شاید بیشتر از اعتراض به سنجش تاثیر داره )

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      انجام شد...

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یک دلیل اینکه بهترین دبیرا و امکانات برا مدارس خاصه . مثلا مادوم دبیرستان دبیر شیمی , فیزیک هم درس میداد, اونوقت یه اول دبیرستانی دبیر فیزیک که داشت هیچ اضافه ترهم دبیر میرفت درس میداد . سال سوم هم سرباز معلم بود و دانشجو که بعضی وقتا نمیومد, امسال هم یکی اود که سوال خودشو بلد نبو حل کنه . .. خلاصه تو شهرا کوچیک خعلی بی عدالتیا میشه . اینجور دلایلو بگین !!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنظرتون اگه اضاف کنن چقدر میکننش ؟
      یکی بود میگفت 50 ! اگه بیشتر 35 بکنندش خیلی بد میشه !
      یعنی اگه بخوایم نسبت به یک الگوریتم نیم مطمئن بگیم یه چیزی بیش از 4 درصد تغیر ایجاد میکنه فکر کنم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان احترام هم رو نگه دارید . چون نگرش ها و دیدگاه ها متفاوت هست لذا باعث میشه نظرات افراد متفاوت باشه
      دوستانی که در پی اعتراض هستن بدون توجه به شنیده ها و گفته های دیگران کارشون رو ادامه بدن و اعتراضشون رو بکنن و تماس بگیرن بنده هم این کار رو میکنن. مطمعن باشید اعتراض هاتون عملی میشه چون معدل امسال تاثیر بسیار زیادی داشته و خود سنجشی ها هم به این امر واقفند و به دلم افتاده که امسال همون 25 درصد میذارن تا واسه این تاثیر مخرب معدل در سالهای اینده کارهای کارشناسی و درستی انجام بدن و براش برنامه ریزی داشته باشند.
      در ناامیدی بسی امید هست

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.beheshti نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها بالاخره نتيجه تاثير معدل در چهارشنبه هفته آينده (مورخ 23 /7 /94 ) به استناد از خبرگزاری تسنیم از زبان ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور معلوم ميشه

به گفته خود دكتر خدايي:

احتمال تغییر میزان سوابق تحصیلی در کنکور 94 :بستگی به نظر اعضای شورا در این زمینه دارد.

پس ميتونيم با زنگ زدن به سازمان سنجش و اعلام اعتراض ، صداي خودمون را به گوش مسئولين و اعضاي شورا برسونيم
      بلكه موثر باشد

فك كنم تو اين فرصت كم بهترين روش زنگ زدن باشه
      تلفن هاي مستقيم روابط عمومي- تهران :

9 الي 88923595 - (021)
      مرکز تلفن ساختمان تهران :
      3 الي 88923950 - (021)

اونقدر زنگ بزنيد و اعتراض كنيد كه حداقل اين تاثير را بيشتر نكنن يا كم كنن

به حرف بعضي ها هم گوش نكنيد
      بعضي معدلشون بالا هست و فقط به فكر خودشن هستن
      كسايي كه معدلشون پايينه براي رشته هاي پزشكي ،دندون و دارو و رشته هاي تاپ رياضي هيچ كار ديگه اي نميشه كرد جز همين كنكور

تا قبل اين كه دير بشه زنگ بزنيد

شماره را از خود سايت سنجش گرفتم
      سازمان سنجش آموزش کشور

به نظر من به فكر ديپلم دومم نباشيد چون خيلي وقت گيره و كاري هست بيهوده

اگه كسي هم تو سازمان سنجش يا تو شورا اون آشنا داره لطفا اقدام كنه

(مديران محترم لطفا اين شماره را پاك نكنيد شماره سازمان سنجشه و بازم لطفا به دليل تكراري بودن ، تاپيكا نبندين ، حداقل تا چهارشنبه هفته ديگه )
      آفرین احسان آفرین....بلاخره یه کار درست حسابی کردی تو....احسنت
      این کارنامه من با معدل 18/45 هستش و کارنامه یکی دیگه با معدل 19/77
      من : http://upload7.ir/imgs/2014-10/19614053314039868726.png
      طرف : http://upload7.ir/imgs/2014-10/87247781850269035666.png
      رتبه کشوری رو باهم مقایسه کنین
      تراز فقط یکی از من پایین تره
      حالا درصدا رو مقایسه کنین....اختصاصی ها همرو 10% بیشتر زدم
      میدونم منطقمون فرق داره اما شما رتبه کشوری و تراز رو مقایسه کنین....
      به صحت هر کارنامه شک دارین بگین تا اصلش رو هم در اختیارتون بزارم
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد نشاط اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      در سایه کوه باید از دشت گذشت

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها

با تشکر
      وبگین ک شرایط محل برگزاری امتحانتون خیلی خوب نبوده>البته واقعنم همینطور بوده<آقا بگین اصلن مایی ک 93 کنکور دادیم 25%بوده امسالم همون باشه ینی واسه هرکی ثابت باشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خدایی این تاثیر معدل مستقیم و افزایشش خیلی نامردیه !! شاید اصلا یکی سر ی امتحان حالش بد شد یا به هردلیلی نتونست امتحانش رو خوب بده ...
      شرایط آموزشی و تدریس معلم ها هم که اصلا قابل مقایسه نیست ! مثلا همین دانش آموزای دبیرستان صنعتی شریف رو با دانش آموز ی شهر محروم و کوچیک مقایسه میشه کرد؟؟؟ معلم اونا کجا معلم اینا کجا !!! معلم ریاضی سوم دبیرستان ما سوال کنکور میزاشتی جلوش نمی تونست حل کنه !! یا معلم زیستمون سوال رو کلی می پیچوند آخرش غلط جواب میداد !! خیر سرم مدرسه شاهد درس میخوندم با کلی آزمون و اینا ثبت نام کردن اونوقت ما که شدیم سال سوم مدیرمون میخواست بازنشست بشه هرچی معلم داغون و بیسواد بود جمع کرده بود!!! واسه امتحان عربی نهایی مجبور شدم 2جلسه کلاس خصوصی برم!!! آخرش هم طبق ی منبع موثق معلم های مدرسه نمونه میرفتن واسه تصحیح برگ ها و دسته برگه بچه ها مدرسه نمونه رو میشناختن بهشون کلی نمره میدادن!! یکی از دوستام میگفت با پاسخنامه صحیح کردم دینی 17 میشدم نمیدونم چجور شد 20!!!! اینا همه بی عدالتیه که دارن تو کنکور هم اعمالش می کنن کلا انگیزه درس خوندن رو میگیرن از آدم با این کاراشون ... خدا ازونی که پیشنهاد تاثیر معدل داد نگذره منکه حلالش نمی کنم!!!!!:yahoo (21):
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اره دوستان تاثیر معدل بی عدالتیه. حتی در کشورهای پیشرفته برای ورود به دانشگاهها ازمون ورودی دارن چون بهترین و معتبرترین پروسه جذب دانشجو برمعیار حق و عدالت هست.همونطور که شماها همتون در جریان هستید و ذکر کردید نحو اموزش در تمامی مناطق یکسان نیست و خیلی مشکلات دیگه ای که همتون در جریانش هستید و یا اتفاقاتی که در طول امتحانات نهایی سوم برای یه شخص پیش بیاد.من خودم قبل امتحاناتم یه اتفاقی برام پیش اومد که دو درس زیست شناسی و عربی که زمان امتحانشون پشت سر هم بود نتونستم شرکت کنم و یعینی شرکت کردم ولی با یک روحیه خراب و داغون که نتونستم جواب بدم چون روحیه اش رو نداشتم و فکر رو امتحان نبود . اولش نمیخواستم سرجلسه شرکت کنم ولی مدیر دبیرستانمون اومد دنبالم و صبحش منو برد سرجلسه و فقط حضور فیزیکی داشتم. اسمم رو روی برگه نوشتم و برگه رو خط خطی کردم. بزور یکی از مراقبا تا نیم ساعت سرجلسه دوام اوردم بعد رفتم بیرون.بعد توی کارنامه دیدم درس زیستم نمرش شده 75/0 صدم ( هفتادو پنچ صدم) و عربیم شده 1 ( یک)وقتی که علتش رو پرسیدم گفتن برای اینکه برات صفر رد نشه بهت این نمرات رو دادن . گفتم زحمت کشیدن ممنونشونم.در صورتیکه قبل اون اتفاق همه درسایی که امتحان داده بودم بالای 16 و 17 بود حتی دینی و زبان 19 و 19 بودکه اگه بطور میانگین به زیست و عربی من 15 بدن من معدلم بالای 17 خواهد شد. ولی الان معدلم شده 13یعنی امتحان نهایی تجربی 26 واحد بود که زیست 4 واحد و عربی 2 واحد هستش حالا شما فرض کن من بخاطر یک اتفاق برای درس زیست و عربی نمره ندارم و جمع نمرات من بجای اینکه تقسیم بر 20 بشه تقسیم بر 26 میشه که صدرصد معدل من 13 خواهد شد.جمع نمراتم رو تقسم بر 20 کردم که معدل من 93/17 ( هفده و نود و سه صدم) شد.حالا اگه من بخوام کنکور بدم یعنی با این تاثیر معدل من برای زیست و عربی 25 درصد از دست دادم که اگه من در خوش بین ترین دید عربی و زیست رو 100 بزنم یعنی 75 درصد. که این در صورتی هست که تاثیر معدل 25 درصد باقی بمونهدوستان عزیز این رو بدونید که امثال من زیاد هستن. همه که درس نخون و یا تنبل و کم کار نیستن یه اتفاقاتی در زندگی باعث میشه که سرنوشت ادمها عوض بشه و تاثیر معدل به ضرر همه دانش اموزان خواهد بود.لطفا واقع بینانه به موضع نگاه کنید.

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن