خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

Question پزشکی دانشگاه ازاد

سلام دوستان.

من هدفم پزشکی دانشگاه ازاد هستش. تهران / مشهد / شیراز و...

چون بعد فارغ التحصیلی تصمیماتی دارم که با دانشگاه دولتی نمیتونم اجراییش کنم ( بابت تعهد و پولی که بابت ازاد کردن مدرک میگیرن ! ) و..

منطقه 2 و رتبه کشوری و همچنین درصد ها چقدر باید باشه تا برای ازاد قبولی بیارم ؟

کنکور برای من 100 درصد هستش و شرط معدل ندارم ! دیپلمم فنی بوده و کاردانی پیوسته دارم و از شرط معدل معاف شدم !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      رتبه تقریبا زیر 1800 منطقه 2 میخواد در ضمن رشته های علوم پزشکی چه پولی بخونی چه سراسری باید طرح بگذرونی پس مدرکت گیر میمونه

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فنی هم باشی باز عربی 2،دینی،ادبیات و زبان انگلیسی حساب میشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      فنی هم باشی باز عربی 2،دینی،ادبیات و زبان انگلیسی حساب میشه
      حساب نمیشه ! من یه فکس فرستادم سنجش ، در عرض یه هفته برام با پست جوابو فرستادن. گفتن کنکور با شرایط من 100 درصد هستش.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      رتبه تقریبا زیر 1800 منطقه 2 میخواد در ضمن رشته های علوم پزشکی چه پولی بخونی چه سراسری باید طرح بگذرونی پس مدرکت گیر میمونه
      طرح رو که باید گزروند...البته با یه سری تبصرها میشه معافی از طرح گرفت

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آقا یه چیزی رو من اینجا بگم فقط دانشگاه سراسری تعهد داره و بس اونم طبق دفترچه امسال نوشته اگه منطقه 1 باشی به میزان سالی که تحصیل کردی تو دانشگاه باید در مناطق محروم کار کنی و اگه منطقه 2و3 باشی دو برابر سال تحصیلی باید بگذرونی یعنی مثلا شما که منطقه دو هستی اگه 7 سال دانشگاه سراسری پزشکی بخونی باید 14 سال یعنی دو برابر براشون کار کنی که دانشگاه ازاد و بین الملل این تعهد رو ندارند چون داری پول میدی دیگه این شد تعهد
      طرح رو همه دارن چه کسی که ازاد خونده چه سراسری چه بین الملل که من پرسیدم گفتن دو سال بیشتر نیست اونم پیش یک پزشک متخصصی یا دندان پزشک کار یاد میگیری همین این شد طرح

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      آقا یه چیزی رو من اینجا بگم فقط دانشگاه سراسری تعهد داره و بس اونم طبق دفترچه امسال نوشته اگه منطقه 1 باشی به میزان سالی که تحصیل کردی تو دانشگاه باید در مناطق محروم کار کنی و اگه منطقه 2و3 باشی دو برابر سال تحصیلی باید بگذرونی یعنی مثلا شما که منطقه دو هستی اگه 7 سال دانشگاه سراسری پزشکی بخونی باید 14 سال یعنی دو برابر براشون کار کنی که دانشگاه ازاد و بین الملل این تعهد رو ندارند چون داری پول میدی دیگه این شد تعهد
      طرح رو همه دارن چه کسی که ازاد خونده چه سراسری چه بین الملل که من پرسیدم گفتن دو سال بیشتر نیست اونم پیش یک پزشک متخصصی یا دندان پزشک کار یاد میگیری همین این شد طرح
      مدت طرح 2سال هست. این تبصره از اول هم بوده و جدید نیست. این منظورش چیزه دیگه ای هست. نمیدونی نظر نده. پس از طرح مدرکتو میدن بهت میری دنبال زندگیت.

برای ازاد تهران پزشکی هم باید چیزی حدوده 1500 منطقه1 بیاری. البته با این وضعی که ازاد در حال پیش رفتنه فکر کنم تا 2-3 سال دیگه شهریش از بین الملل هم بزنه بالاتر. دید عمومی مردم هم نسبت بهش اصلا خوب نیست. من 1-2 ماه کامل تحقیق کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط stifler نمایش پست ها
      حساب نمیشه ! من یه فکس فرستادم سنجش ، در عرض یه هفته برام با پست جوابو فرستادن. گفتن کنکور با شرایط من 100 درصد هستش.

طرح رو که باید گزروند...البته با یه سری تبصرها میشه معافی از طرح گرفت
      پیشنهاد بنده رشته های دیگر تجربی هست. سنتون بالا هست برای همین خیلی از عمرتون بیهوده تلف میشه. منی که 19 سالمه حداقل 35-37 سالگی در بهترین شرایط یه متخصص میشم. شما دیگه حساب کن خودتو

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداس مطمئنی؟پسرخالم با دیپلم تاسیسات (فنی حرفه ای)،کنکور تجربی امسال شرکت کرد و 7 درصد اثیر معدل داشت

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام

اگر رتبه قبولی در منطق 3 رو دارین ، لطفا بگین :yahoo (1):

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      پیشنهاد بنده رشته های دیگر تجربی هست. سنتون بالا هست برای همین خیلی از عمرتون بیهوده تلف میشه. منی که 19 سالمه حداقل 35-37 سالگی در بهترین شرایط یه متخصص میشم. شما دیگه حساب کن خودتو
      دود ار کنده بلند میشه رو شنیدی؟

برو رزومه رییس دانشگاه ازاد واحد پزشکی تهران رو بخون ! طرف تازه تو 23 سالگی پزشکی قبول شد و ادامه ماجرا !

نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      داداس مطمئنی؟پسرخالم با دیپلم تاسیسات (فنی حرفه ای)،کنکور تجربی امسال شرکت کرد و 7 درصد اثیر معدل داشت

100 درصد مطمینم

برای ازاد تهران پزشکی هم باید چیزی حدوده 1500 منطقه1 بیاری. البته با این وضعی که ازاد در حال پیش رفتنه فکر کنم تا 2-3 سال دیگه شهریش از بین الملل هم بزنه بالاتر. دید عمومی مردم هم نسبت بهش اصلا خوب نیست. من 1-2 ماه کامل تحقیق کردم.

اشتباه میکنی دکتر جون !

کاری ندارن کجا مدرکتو گرفتی. ازاد - سراسری - بین الملل....همگی هم مهر وزارت بهداشت رو مدرک میخوره و همگی معتبر هستن.

الان تو فکر میکنی مثل سابق هست ؟؟ دیگه فرقی بین سراسری و غیر انتفاعی و ازاد هم تو رشته های نظری و مهندسی هم نیستش....فقط معدل هستش که حرف اولو میزنه. این مدرکا هم همگی مهر وزارت علوم میخوره !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      دود ار کنده بلند میشه رو شنیدی؟

برو رزومه رییس دانشگاه ازاد واحد پزشکی تهران رو بخون ! طرف تازه تو 23 سالگی پزشکی قبول شد و ادامه ماجرا !

100 درصد مطمینم

اشتباه میکنی دکتر جون !

کاری ندارن کجا مدرکتو گرفتی. ازاد - سراسری - بین الملل....همگی هم مهر وزارت بهداشت رو مدرک میخوره و همگی معتبر هستن.

الان تو فکر میکنی مثل سابق هست ؟؟ دیگه فرقی بین سراسری و غیر انتفاعی و ازاد هم تو رشته های نظری و مهندسی هم نیستش....فقط معدل هستش که حرف اولو میزنه. این مدرکا هم همگی مهر وزارت علوم میخوره !
      یه چیز دیگه که توی رشته پزشکی خیلی مهمه و اگر بخوای برای ازمون دستیاری بخونی خیلی خیلی کمکت میکنه. بیمارستان های دانشگاه هست. ازمون دستیاری بهت 200 تا کیس میدن که مثلا شخصی این علایم رو دارد و این مشخصات .. و شما باید بگی مشکل کجاست و باید چیکار کنی. اگر دانشگاه شما بیمارستان خیلی خوبی داشته باشه. خیلی از کیس ها رو تو بیمارستان میبینی و در اینصورت به ندرت یادت میره.
      چیزی که خیلی واضحه اینه که هر شهر بهترین بیمارستاناشو میده به بهترین دانشگاهاش. توی تهران ما 3تا از بهترین دانشکده های پزشکی ایرانو داریم. پس طبیعی هستش که بیمارستان هایی که به ازاد تهران میرسه خیلی درب و داغون باشه. من خودم برای تحقیق کردن(اخه خودمم هم ساکن تهرانم هم ازاد تهران هم اوردم) همرو رفتم دیدم. اکثرا کوچیک و قدیمی بودن و امکانات زیادی نداشتند. جاهاشونم خیلی داغون بود. مثلا بیمارستان امیرالمومنینش تو نازی اباده. ولی توی شهری که الان میرم. فقط 1 دانشگاه پزشکی وجود داره و 10-12 تا بیمارستان شهر برای این دانشگاه هست.
      به نظر من بین الملل بری به صرفه تره تا ازاد بری.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه که توی رشته پزشکی خیلی مهمه و اگر بخوای برای ازمون دستیاری بخونی خیلی خیلی کمکت میکنه. بیمارستان های دانشگاه هست. ازمون دستیاری بهت 200 تا کیس میدن که مثلا شخصی این علایم رو دارد و این مشخصات .. و شما باید بگی مشکل کجاست و باید چیکار کنی. اگر دانشگاه شما بیمارستان خیلی خوبی داشته باشه. خیلی از کیس ها رو تو بیمارستان میبینی و در اینصورت به ندرت یادت میره.
      چیزی که خیلی واضحه اینه که هر شهر بهترین بیمارستاناشو میده به بهترین دانشگاهاش. توی تهران ما 3تا از بهترین دانشکده های پزشکی ایرانو داریم. پس طبیعی هستش که بیمارستان هایی که به ازاد تهران میرسه خیلی درب و داغون باشه. من خودم برای تحقیق کردن(اخه خودمم هم ساکن تهرانم هم ازاد تهران هم اوردم) همرو رفتم دیدم. اکثرا کوچیک و قدیمی بودن و امکانات زیادی نداشتند. جاهاشونم خیلی داغون بود. مثلا بیمارستان امیرالمومنینش تو نازی اباده. ولی توی شهری که الان میرم. فقط 1 دانشگاه پزشکی وجود داره و 10-12 تا بیمارستان شهر برای این دانشگاه هست.
      سلام داداش دندان پزشکی آزاد تهران چطوره ؟؟؟
      ارزش داره بریم ؟؟؟
      امکاناتش چجوریه ؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

بازم میگم فرقی نداره ! من خودم دو سال تو یونی گیلان نرم افزار خوندم. دانشجو داریم تا دانشجو. مهم بازدهیشون هستش ! خودت برو تا آخرش

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بین الملل هزینش 5 برابر آزاده!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بازم میگم فرقی نداره ! من خودم دو سال تو یونی گیلان نرم افزار خوندم. دانشجو داریم تا دانشجو. مهم بازدهیشون هستش ! خودت برو تا آخرش
      پزشکی و رشته های پزشکی زمین تا اسمون با رشته های دیگه فرق میکنه.

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه ازاد و سراسری هیچ فرقی ندارن با هم در اینده این مدرک پزشکی که برای شما می مونه. مگر اینکه دانشگاه شاخی باشید.. مثلا دانشگاه تهران و شهید بهشتی و فردوسی و یکی دو تا دیگه اره واقعا فرق دارن و ممکنه توی کار شما هم تاثیر بزاره ولی باقی دانشگاه ها با ازاد فرقی ندارن...
      شما بین الملل یا ازاد یا سراسری بگیری در اخر پزشک هستی و یه جا مشغول به کار میشی. اینکه درامدت چقدره و اینا بستگی به خودت داره
      عملکرد دانشگاه ها فرق داره اما در نهایت وقتی فارغ التحصیل شدی مدرکه مهم تره. نمیگم دانشگاه مهم نیست اما توی 90% موارد دیگه انقدر تاثیر خاصی نداره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن