خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      دانشگاه ازاد و سراسری هیچ فرقی ندارن با هم در اینده این مدرک پزشکی که برای شما می مونه. مگر اینکه دانشگاه شاخی باشید.. مثلا دانشگاه تهران و شهید بهشتی و فردوسی و یکی دو تا دیگه اره واقعا فرق دارن و ممکنه توی کار شما هم تاثیر بزاره ولی باقی دانشگاه ها با ازاد فرقی ندارن...
      شما بین الملل یا ازاد یا سراسری بگیری در اخر پزشک هستی و یه جا مشغول به کار میشی. اینکه درامدت چقدره و اینا بستگی به خودت داره
      عملکرد دانشگاه ها فرق داره اما در نهایت وقتی فارغ التحصیل شدی مدرکه مهم تره. نمیگم دانشگاه مهم نیست اما توی 90% موارد دیگه انقدر تاثیر خاصی نداره
      صحبت های شما منطقی هست دوست عزیز. ممنون بابت نظرتون.

عرض بنده کاملا" منظورم بیانات شما بود.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      دانشگاه ازاد و سراسری هیچ فرقی ندارن با هم در اینده این مدرک پزشکی که برای شما می مونه. مگر اینکه دانشگاه شاخی باشید.. مثلا دانشگاه تهران و شهید بهشتی و فردوسی و یکی دو تا دیگه اره واقعا فرق دارن و ممکنه توی کار شما هم تاثیر بزاره ولی باقی دانشگاه ها با ازاد فرقی ندارن...
      شما بین الملل یا ازاد یا سراسری بگیری در اخر پزشک هستی و یه جا مشغول به کار میشی. اینکه درامدت چقدره و اینا بستگی به خودت داره
      عملکرد دانشگاه ها فرق داره اما در نهایت وقتی فارغ التحصیل شدی مدرکه مهم تره. نمیگم دانشگاه مهم نیست اما توی 90% موارد دیگه انقدر تاثیر خاصی نداره
      ولی فرق دارن
      یکی اینکه دانشجوهای پزشکی آزاد که طرح میگذرونن دیگه حقوق نمیگیرن
      یکی از دوستام هم که داداشش پزشکی میخوند میگفت رو مدرکشون میزنن آزاد بیمارستان های دولتی هم استخدام نمیشن .
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه پزشکی ازاد طرح داره؟ اخه طرح یعنی شما به جای این چند سال که تحصیل رایگان داشتی برا دولت خدمت کنی اگه تحصیلت رایگان نباشه که دیگه طرح نمیخواد

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      مگه پزشکی ازاد طرح داره؟ اخه طرح یعنی شما به جای این چند سال که تحصیل رایگان داشتی برا دولت خدمت کنی اگه تحصیلت رایگان نباشه که دیگه طرح نمیخواد
      طرح رو باید بری.حتی اگه آزاد باشی.به نوعی طرح مجوز کارتو صادر میکنه.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      ولی فرق دارن
      یکی اینکه دانشجوهای پزشکی آزاد که طرح میگذرونن دیگه حقوق نمیگیرن
      یکی از دوستام هم که داداشش پزشکی میخوند میگفت رو مدرکشون میزنن آزاد بیمارستان های دولتی هم استخدام نمیشن .

جسارتا" تو رشت من چند نفر رو میشناسم که هم دولتی و هم خصوصی دارن با مدرک دانشگاه ازاد کار میکنن.

رزومه فردی مهمتره تا مدرک !

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stifler نمایش پست ها
      جسارتا" تو رشت من چند نفر رو میشناسم که هم دولتی و هم خصوصی دارن با مدرک دانشگاه ازاد کار میکنن.

رزومه فردی مهمتره تا مدرک !
      جسارتا این جدید قانون شده مال قبل نیست !!
      تو همه چیت تکمیله !

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من هوشبری تهران یا کرج میخوام-رتبه چند میخواد؟آزاد یا سراسری فرق نداره-یه سوال نمیدونم اینجا باید بپرسم یا نه؟موقعیت شغلی برای هوشبری چطوره؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی64 نمایش پست ها
      سلام من هوشبری تهران یا کرج میخوام-رتبه چند میخواد؟آزاد یا سراسری فرق نداره-یه سوال نمیدونم اینجا باید بپرسم یا نه؟موقعیت شغلی برای هوشبری چطوره؟
      میدونم که تا 3000 منطقه 3 میتونه هوشبری قبول شه
      بازار کارش که خیلی خوبه مامانم پرستاره میگفت فارغ التحصیل هوشبری اصلا بیکار نمیمونه زود جذب بیمارستانا میشه . خیلی وقتا کارت خوب باشه دکتر متخصص کلا کار رو میسپاره به تو !
      تو همه چیت تکمیله !

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سهمیه چقدر تاثییر داره ؟ بابام یه هفت ؛ هشت سالی تو عراق اسیر بود.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن