خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سوال

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال

با سلام و خسته نباشید.من ارشد مدیریت شرکت کردم و ریاضیم خیلی خوبه تازه میخواهم شروع کنم به خوندن شاغل هم هستم و چون وقتم کمه میخوام چندتا از درسها شامل آمار و ریاضی-کلان و خرد-مالی بنظر شما خوبه؟و تست بزنم کافیه که از نکاتشون استفاده کنم یا عمیق بخونم میشه راهنماییم کنین؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید.من ارشد مدیریت شرکت کردم و ریاضیم خیلی خوبه تازه میخواهم شروع کنم به خوندن شاغل هم هستم و چون وقتم کمه میخوام چندتا از درسها شامل آمار و ریاضی-کلان و خرد-مالی بنظر شما خوبه؟و تست بزنم کافیه که از نکاتشون استفاده کنم یا عمیق بخونم میشه راهنماییم کنین؟
      بستگی به پایه تون داره...تجربه نشون داده تا 20 درصد سوال هر سال مشابه یا شبیه به سالای قبله حالا اگه شما یه خرده بیشتر زحمت بکشین نتیجه تون بهتر خواهد شد...شما اگه وقت ندارین میتونید بیشترروچندتااز دروستون تمرکز کنید ولی من هیچ گاه توصیه نمیکنم درسی رو صفر بزنید...میتونید از بسته های موسسات مختلفم استفاده کنین چون نکات مهمه رو جمع اوری کردن و کارتون اسونترن میکنن..اینم بگم ما اینجا هیچ موسسه یی رو پیشنهاد یا تخریب نمیکنیم همه موسسها واسه خودشون ارزش و احترام
      دارن و دارن زحمت میکشن...بدترینشونم باز تا 60-70 درصد مطالب رو پوشش میدن...پس همه چی بسته به خودتونه و در اخر میگم کنکور ارشد بسیار بسیار راحتتر از اونیه که فکر میکنین.
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن