خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 98
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اینو چطور پیدا کردین خدایی؟
      ایرانیا توی زیر خاکی بالا آوردن خیلی قوین لامصبا
      و جواب سوال:
      مهم ترینش رهایی از دوران مسخره( خداییش خواستم چیز دیگه بگم, روم نشد!) کنکور و 18 سالگیه
      دومیش شادی خودت
      سومی هم شادی خانواده!

اگه روحیتون با یه ضربه خراب میشه این متن پایین رو هایلایت نکنین!
      : که البته تمام اینا رو 2 سال بعد از قبولی از دست میدین :]
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      اینو چطور پیدا کردین خدایی؟
      ایرانیا توی زیر خاکی بالا آوردن خیلی قوین لامصبا
      و جواب سوال:
      مهم ترینش رهایی از دوران مسخره( خداییش خواستم چیز دیگه بگم, روم نشد!) کنکور و 18 سالگیه
      دومیش شادی خودت
      سومی هم شادی خانواده!

اگه روحیتون با یه ضربه خراب میشه این متن پایین رو هایلایت نکنین!
      : که البته تمام اینا رو 2 سال بعد از قبولی از دست میدین :]
      البته بدبختی و سختی تازه بعدش شروع میشه تازه اونجاس که به خودت بد و بیراه میگی که چ غ-ل-ط-ی کردم دانشگاه خوب اومدما
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      البته بدبختی و سختی تازه بعدش شروع میشه تازه اونجاس که به خودت بد و بیراه میگی که چ غ-ل-ط-ی کردم دانشگاه خوب اومدما
      غل* رو چرا فیلتر کردی مرد مومن
      اره باو.
      تازه وقتی میخواهی بری سر کار و میبینی پشم، کل بازار کار پر شده، اونوقت خوشحال ترم میشی
      پ.ن: تا الان سر پست قبلی 5 تا امتیاز گرفتم

مصاحبه کنکور:

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقتی تو یه مملکتی بازیکن دست چندم فوتبال برای نهایت دو فصل در اوج بودنش 2-3 میلیارد هزینه میشه باید هم افراد نخبه اش به این چیزها قانع باشه.
      من نمیدونم واقعا مملکت داره با این افراد شوخی میکنه یا داره یه جورهایی مسخره شون میکنه آخه این جور چیز ها برای افراد تخبه چیزی محسوب میشه؟

توهین از این بالاتر؟

کاش روزی قدر داشته ها مون رو بدونیم ای کاش.

فرار مغزها رو میخوایم با ماهی 500 تومن جلوشو بگیریم .من نمیدونم شاید حتما روزی ما رو حماسه ورزشی استقلال پرسپولیس و تیم های دیگه نجات میدن نه افراد نخبه.

اصلا چرا باید به نخبه امتیاز بدن تو ایران باید از نخبه ماهی 500 تومن هم بگیرن که تو مملکتی داره زندگی میکنه که یه فوتبالیست دست 40 ام دنیا و یه بازیگر دست 100 ام دنیا ارزشش از اون بیشتره.باید هم این نخبه اینجا جریمه بشه.جریمه نشده باید بره شکر کنه.

مثلا این نخبه الان خوشحاله.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      غل* رو چرا فیلتر کردی مرد مومن
      اره باو.
      تازه وقتی میخواهی بری سر کار و میبینی پشم، کل بازار کار پر شده، اونوقت خوشحال ترم میشی
      پ.ن: تا الان سر پست قبلی 5 تا امتیاز گرفتم
      فیلتر نکنم که میکننمون تو گونی
      راه من مشخصه فکر کارش نیستم ، میخوام عمران بخونم ولی هم اینکه دانشگاه قبول شم یه دفتر اجاره میکنم بحث طراحی سایت و پروگرمینگ و این چیزا سرمایش جور شه میزنم تو کار ساخت و ساز این اخریش رویاست ولی به واقعیت میپیوندونمش
      پ.ن : اینم امتیاز دیگه واس شما ، غصه خوردی داداش
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      وقتی تو یه مملکتی بازیکن دست چندم فوتبال برای نهایت دو فصل در اوج بودنش 2-3 میلیارد هزینه میشه باید هم افراد نخبه اش به این چیزها قانع باشه.
      من نمیدونم واقعا مملکت داره با این افراد شوخی میکنه یا داره یه جورهایی مسخره شون میکنه آخه این جور چیز ها برای افراد تخبه چیزی محسوب میشه؟

توهین از این بالاتر؟

فرار مغزها رو میخوایم با ماهی 500 تومن جلوشو بگیریم .من نمیدونم شاید حتما روزی ما رو حماسه ورزشی استقلال پرسپولیس و تیم های دیگه نجات میدن نه افراد نخبه.

اصلا چرا باید به نخبه امتیاز بدن تو ایران باید از نخبه ماهی 500 تومن هم بگیرن که تو مملکتی داره زندگی میکنه که یه فوتبالیست دست 40 ام دنیا و یه بازیگر دست 100 ام دنیا ارزشش از اون بیشتره.باید هم این نخبه اینجا جریمه بشه.جریمه نشده باید بره شکر کنه.

بزارین حمایت نشه فرار مغز ها داشته باشیم برن 4 تا کشور خارجی ببینن حال کنن بابا ، چکارشون داری!
      پ.ن : تو این اختلاص های چندین میلیاردی حتی اگه بجا 500 ( گرونیه این چ مبلغیه پیشنهاد دادی انصافا ) ماهی 2 تومن هم بدن چیزی از دولت کم نمیشه ، حداقل به دانشجوهای درجه یک بدن ؛ اخه مثلا کل شریف چقدر دانشجو داره...!
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

توهین از این بالاتر؟

خب بودجه نیست که، تازه کجای دنیا به نخبه ها حقوق میدن که ایران دومیش باشه، همین که رایگان تحصیل کنی خودش یه مزیت بزرگه تو همه جای دنیا هم همینطوره، تو اروپا که مثل ایران رایگانه تو آمریکا هم دانشگاه ها پولیه ولی یه کاری میکنند که رایگان درس بخونی بعد دوران کار کردن از حقوقت کم میکنند شهریه دانشگاه رو ! فقط به دکترا ها بورسیه ی تحصیلی میدن بعضاً هم لیسانس

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      خب بودجه نیست که، تازه کجای دنیا به نخبه ها حقوق میدن که ایران دومیش باشه، همین که رایگان تحصیل کنی خودش یه مزیت بزرگه تو همه جای دنیا هم همینطوره، تو اروپا که مثل ایران رایگانه تو آمریکا هم دانشگاه ها پولیه ولی یه کاری میکنند که رایگان درس بخونی بعد دوران کار کردن از حقوقت کم میکنند شهریه دانشگاه رو ! فقط به دکترا ها بورسیه ی تحصیلی میدن بعضاً هم لیسانس
      کدوم یک از دوستان همه ی دنیا رفته و دیده؟
      با احترام به نظر این دوستمون:

ببینید در هر جایی چیزی که با ارزش هس اونو به عنوان عامل تحریک و تشویق انتخاب میکنند.این بحثش طولانیه نمیخوام زیاد روش بحث کنیم.ولی در همین قد که بدونیم وقتی یه کسی مثلا در یه دانشگاه درس درمون بورسیه میگیره اونقدر امکانات مالی به اضافه حقوق به عنوان کمک هزینه تحصیلی بهش میدن علاوه بر بودجه ای که بابت یه کار پژوهشی که براش تعلق میگیره اصلا پولهای صدقه محور اینجا توش گم که نه کن فیکن هس.یه سرچ ساده بکنین متوجه میشین.البته اگه اشنا داشته باشین تو دانشگاه های تاپ خیلی دقیق متوجه این جور چیزها میشین.

مساله مهمتر اینه که دوست گلم دقیاق 4 روز پیش خود تلویزیون صدا و سیما چندین فارغ التحصیل دانشگاه شریف رو نشون میداد که محکم توی تلویزیون گفتند بیکارند.اون هم نه با مدرک لیسانس.با پی اچ دی.
      حتما میگین عرضه نداشته بره کار افرین بشه.خب شاید این هم حرفی بوده باشد ولی باید بدونید در بوروکراسی حاکم در فضای کشور کارافرین که هیچ طرف نمیدونه سهام عدالت به نفعشه یا باید به خاطر پرداخت نشدن اقساطش یه روز بره اوین مهمونی.حالا کارآفرین شدن پیشکش شما.

و یکی از علت های اصلی این بوروکراسی:

اگر بعضی ها ناراحت نشن:ببینین شما فکر کنید که شما تو یه رشته خوب از یه دانشگاه خوب فارغ التحصیل شده این ولی یه نفر هم در همون رشته به هیچ وجه عرضه نداشته در سطح همون دانشگاه شما تحصیل کنه ولی در عوض باباش تو یه قسمت مهم یه سمتی داره چه اتفاقی می افته ؟خب بچه ی اون میره تو یه دانشکده ای که عمرا شما اسمش هم نشنیده این و معلوم نیست چه جوری وزارت علوم اون دانشکده رو در فلان نقطه کور این مملکت بهش مجوز داده که حتی ماهواره های آمریکا هم نشونش نمیدن , رفته یه مدرکی رو بالاخره گرفته حالا شما دلت خوش باشه که مثلا موقعیت شما برای دست یابی به یه شغل خوب با اون شخص میخوای رقابت کنی.

شک نکنید حتما شما برنده اید.به قول شما همه ش که بودجه نیست.مهم انسانیته که برا ادم می مونه .بقیه ش مسائل مادیه.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      پس تمام دعوت نامه هایی که از طرف کشورهای دیگه برای نخبگان ما میاد و تو اون دعوت نامه میزان دریافتی حقوق ماهانه و بقیه ی امکانات رفاهی در طول تحصیل که براشون در نظر میگیرن و نیز آینده شغلی که کاملا شفاف مشخص میشه به خاطر اینه که چشم و ابروی دختر پسرهای ما خیلی خوشگله ؟
      اینجا دو تا مسئله است :
      یا طرفی که دعوت نامه میفرسته و میخواد نخبه ای رو بورس کنه مخش ایراد داره یا اینکه نخبه ها یه مشکلی دارن بدون هیچ امتیازی پا میشن میرن چندین سال گاها تا آخر عمر دور از پدر و مادر و خانواده و مملکت خود.
      شما چه فکر میکنید؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      فیلتر نکنم که میکننمون تو گونی
      راه من مشخصه فکر کارش نیستم ، میخوام عمران بخونم ولی هم اینکه دانشگاه قبول شم یه دفتر اجاره میکنم بحث طراحی سایت و پروگرمینگ و این چیزا سرمایش جور شه میزنم تو کار ساخت و ساز این اخریش رویاست ولی به واقعیت میپیوندونمش
      پ.ن : اینم امتیاز دیگه واس شما ، غصه خوردی داداش
      اتفاقا این روزا زیاد امتیاز میگیرم (هر چی میخام فروم ترک کنم نمیزازن )
      خب اره، منم برنامه دارم برم اونور اب.
      ولی مرد اونیه که عمل کنه!
      البته مرد هم پیدا میشه ها نه که نشه، شرایط کشور نمیزاره! بعدا میفهمی

مصاحبه کنکور:

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فک کنم 1 تا 10 تجربی لازم نیس واسه تخصص امتحان بدن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش اونور رفتن خیلی راحته ، حداقل تو زمینه کاریم راحته ، شما یه مدرک فوق لیسانس به من نشون بده من خودم کریر گوگل رو برات پر میکنم از دو هفته دیگه با حقوق سالانه 200 هزار تا به بالا بری کار کنی ، البته گوگل امریکا یکم سخته ولی گوگل موریخ راحته ، در ضمن خوبیش اینه پاداش های اخر سالش عااالیه و اینکه به محض ورودت به گوگل بهت سهام گوگل رو میدن که بعدها خواستی ازش خارج شی میتونی بفروشی ازین بهتر انصافا چیزی هست؟؟؟
      ولی اگه شرایط کاری عمران تو ایران خوب باشه قصد رفتن ندارم
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش اونور رفتن خیلی راحته ، حداقل تو زمینه کاریم راحته ، شما یه مدرک فوق لیسانس به من نشون بده من خودم کریر گوگل رو برات پر میکنم از دو هفته دیگه با حقوق سالانه 200 هزار تا به بالا بری کار کنی ، البته گوگل امریکا یکم سخته ولی گوگل موریخ راحته ، در ضمن خوبیش اینه پاداش های اخر سالش عااالیه و اینکه به محض ورودت به گوگل بهت سهام گوگل رو میدن که بعدها خواستی ازش خارج شی میتونی بفروشی ازین بهتر انصافا چیزی هست؟؟؟
      ولی اگه شرایط کاری عمران تو ایران خوب باشه قصد رفتن ندارم
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس تمام دعوت نامه هایی که از طرف کشورهای دیگه برای نخبگان ما میاد و تو اون دعوت نامه میزان دریافتی حقوق ماهانه و بقیه ی امکانات رفاهی در طول تحصیل که براشون در نظر میگیرن و نیز آینده شغلی که کاملا شفاف مشخص میشه به خاطر اینه که چشم و ابروی دختر پسرهای ما خیلی خوشگله ؟
      اینجا دو تا مسئله است :
      یا طرفی که دعوت نامه میفرسته و میخواد نخبه ای رو بورس کنه مخش ایراد داره یا اینکه نخبه ها یه مشکلی دارن بدون هیچ امتیازی پا میشن میرن چندین سال گاها تا آخر عمر دور از پدر و مادر و خانواده و مملکت خود.
      شما چه فکر میکنید؟
      نمیدونم از کدوم منبع مطالعه کردی بورسیه ی تحصیلی دو نوع داره فول فاند (بورسیه کامل) و بورسیه ناقص تر، بورسیه کامل 99% فقط به دکترا میدن و بورسیه جزئی هم فقط بخشی از شهریه تا 2/3 رو شامل میشه، مودبانه بگم کلا یه سری حرف های بچگانه رو نوشتید و عجیب ! شما یه مثال بیار که یه کشور هزار تومان داده باشه به یه نفر زیر لیسانس ! بالای لیسانس هم خیلی بهتر از دانشجوهای ما هستند که برن و بیشتر دکترا فول فاند داره، ما فامیلمون ترم 2 دانشگاه رفت آلمان سالی 80میلیون داره میده با حداقل امکانات زندگی میکنه شما چی میگی ؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس گردنی میدن

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن