خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا من اصن به نتیجه نمیرسم

تو تجربی فقط و فقط پزشکی و دندون و دارو و فیزیوتراپی روزانه مدنظرمه ولاغیر. از طرفیم با این معدل نمیدونم امکان قبولیم تو رشته هایی که میخوام چقدره. حتی با وجودی فرض رو بر این بذاریم که من خیلی بخونم.

و طبق گفته دوستمون تو تجربی اگه بالای 7000 بیاری دیگه تقریبا چیز خوبی نمیشی اما تو ریاضی انتخاب زیاد داری. وقتی کارنامه بچه های ریاضی رو ادم میبینه با چه درصدای نسبتا قابل بدست اوردنی چه رتبه های عالی گرفتن شاخ درمیاره.

اصن نمیدونم باید چیکار کنم...:yahoo (19):

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
      امسال البته درصد ها کشیده پایین در مقایسه با سال های قبل یه رنج رتبه مثلا 1000تا 2000 سال های پیش درصد ها خیلی بیشتر از الان بوده به خصوص ریاضی و شیمی اما فیزیک تیپ سوالاش انچنان تغییر نمیکنه حتی تو رشته ریاضی
      امسال وضعیت قبولی های روزانه رشته ریاضی خیلی بد شده بود اکثر بچه ها وقتی دیدن چی قبول شدن شوکه شدن!حواستون باشه ممکنه سال دیگه بدتر شه
      رشته های کارشناسی تجربی وضعیت شغلی واستخدام بهتری دارن ولی حداقل برای من که کار کردن تو محیط بیمارستان زجر اوره!
      من که نتایج کنکور اومد تا 5 مین هنگ بودم که چی قبول شدم !
      اصن رشته چی هست!باهاش چیکار میکنن ! :yahoo (21):

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      والا من اصن به نتیجه نمیرسم

تو تجربی فقط و فقط پزشکی و دندون و دارو و فیزیوتراپی روزانه مدنظرمه ولاغیر. از طرفیم با این معدل نمیدونم امکان قبولیم تو رشته هایی که میخوام چقدره. حتی با وجودی فرض رو بر این بذاریم که من خیلی بخونم.

و طبق گفته دوستمون تو تجربی اگه بالای 7000 بیاری دیگه تقریبا چیز خوبی نمیشی اما تو ریاضی انتخاب زیاد داری. وقتی کارنامه بچه های ریاضی رو ادم میبینه با چه درصدای نسبتا قابل بدست اوردنی چه رتبه های عالی گرفتن شاخ درمیاره.

اصن نمیدونم باید چیکار کنم...:yahoo (19):
      اینطور که شما میگی همه می اومدن ریاضی چون وضعیت قبولی فرق میکرد !
      فیزیوتراپی تو آمریکا جزو پر در امدترین رشته های تجربیه !

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر هر کسی برای خودش محترم .ولی اگه من جای تو بودم میرفتم ریاضی چیزی که خودم پشیمونم که یه روزی انجامش ندادم
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در کل به نظر من برای بچه های نسبتا تاپ تجربی که هر سال با اختلاف کم رشته های درجه 1 ودکتری قبول نمیشن (ریاضی وفیزیک هم خوب زدن)شرکت تو کنکور ریاضی اگه خودشونم دوست داشته باشن راه حل خوبیه ومیتونن نتیجه خوبی بگیرن اما برای اکثریت تجربیا ممکنه مواجه با درسای جدید ریاضی مثل گسسته و هندسه و دیفو...یه مقدار سخت باشه چون تو دبیرستان هم نخوندن این درسا رو
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

ویرایش توسط nikra : 17 مهر 1393 در ساعت 19:17

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
      در کل به نظر من برای بچه های نسبتا تاپ تجربی که هر سال با اختلاف کم رشته های درجه 1 ودکتری قبول نمیشن (ریاضی وفیزیک هم خوب زدن)شرکت تو کنکور ریاضی اگه خودشونم دوست داشته باشن راه حل خوبیه ومیتونن نتیجه خوبی بگیرن اما برای اکثریت تجربیا ممکنه مواجه با درسای جدید ریاضی مثل گسسته و هندسه و دیفو...یه مقدار سخت باشه چون تو دبیرستان هم نخوندن این درسا رو
      من رفتم کتابفروشی نگا کردم
      حسابان و هندسه 1 و ریاضی پایه که میشه گفت با تجربیا یکسانه.
      میمونه جبر و احتمال و گسسته و تحلیلی و هندسه 2.
      ایا تو کنکور ریاضی با تست زیاد زدن و کار کردن نمیشه به درصدی حدود 50 درس ریاضی رسید ؟
      و ایا شیمی و فیزیک ریاضیا رو تو کنکور سخت تر از تجربیا میدن ؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من رفتم کتابفروشی نگا کردم<br>\nحسابان و هندسه 1 و ریاضی پایه که میشه گفت با تجربیا یکسانه.<br>\nمیمونه جبر و احتمال و گسسته و تحلیلی و هندسه 2.<br>\nعایا تو کنکور ریاضی با تست زیاد زدن و کار کردن نمیشه به درصدی حدود 50 درس ریاضی رسید ؟<br>\nو ایا شیمی وفیزیک ریاضیا رو تو کنکور سخت تر از تجربیا میدن ؟
      <br>\n<br>شیمی که یه سال برای ریاضیا سخت تر طرح میکنن یه سال برای تجربیا!خب فیزیک ریاضیا که یه خورده سخت تره اما کلا فیزیک خیلی کمتر میتونن متفاوت طرح کنن وزدن تست های کنکور خیلی واجبه روی تابع و حد و مشتق و احتمال و امار وبعضی قسمت های تحلیلی وتجانس تو هندسه 2 تو ریاضی تمرکز کنین خیلی بهتره مثلا یه مبحثی مثل نظریه اعداد کار زیادی میخواد چندان توصیه نمیشه
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

ویرایش توسط nikra : 17 مهر 1393 در ساعت 19:59

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چی بگم والا
      هنگ کردم :d
      بین ریاضی و تجربی موندم
      هرکدوم معایب و مزایای خودش رو داره

9. Top | #24

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چی بگم والا
      هنگ کردم :d
      بین ریاضی و تجربی موندم
      هرکدوم معایب و مزایای خودش رو داره
      خوب این مزایا و معایبی که میگین رو لیست کنین ، معیارهاتونم بنویسین ببینین به کدوم نزدیک تره و کدوم براتون سود بیشتری داره ، این روش معمولا وقتی آدم خیلی سردرگمه جواب میده

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط beata نمایش پست ها
      خوب این مزایا و معایبی که میگین رو لیست کنین ، معیارهاتونم بنویسین ببینین به کدوم نزدیک تره و کدوم براتون سود بیشتری داره ، این روش معمولا وقتی آدم خیلی سردرگمه جواب میده
      تجربی خودم

مزایا :
      رشته های بهتر و با اینده کاری مناسب تر ( پزشکی دندون دارو فیزیو ) - رشته اصلی دبیرستانم
      معایب :
      معدل پایین خودم - تعداد شرکت کننده زیاد تجربی - سخت تر قبول شدن تو رشته های تاپش - هدر رفتن تمام زحمتا درصورتی که رتبه از 7 - 8 هزار بالاتر باشه

رشته ریاضی

مزایا :
      تعداد شرکت کننده کمتر - قبول شدن اسونتر - رشته های مهندسیش به مراتب از مهندسیای تجربی بهترن
      معایب :
      عدم آشنایی با درسای تخصصی رشته ریاضی ( گسسته و تحلیلی و ... ) - خودم تو ریاضی خیلی قوی نیستم - نبودن بازار کار مناسب بعد از فارغ التحصیلی

معیار اصلی من اینده کاریه. تو رشته های تجربیم فقط و فقط پزشکی دندون دارو فیزیو و فوقش دام رو دوس دارم.

11. Top | #26

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تجربی خودم

مزایا :
      رشته های بهتر و با اینده کاری مناسب تر ( پزشکی دندون دارو فیزیو ) - رشته اصلی دبیرستانم
      معایب :
      معدل پایین خودم - تعداد شرکت کننده زیاد تجربی - سخت تر قبول شدن تو رشته های تاپش - هدر رفتن تمام زحمتا درصورتی که رتبه از 7 - 8 هزار بالاتر باشه

رشته ریاضی

مزایا :
      تعداد شرکت کننده کمتر - قبول شدن اسونتر - رشته های مهندسیش به مراتب از مهندسیای تجربی بهترن
      معایب :
      عدم آشنایی با درسای تخصصی رشته ریاضی ( گسسته و تحلیلی و ... ) - خودم تو ریاضی خیلی قوی نیستم - نبودن بازار کار مناسب بعد از فارغ التحصیلی

معیار اصلی من اینده کاریه. تو رشته های تجربیم فقط و فقط پزشکی دندون دارو فیزیو و فوقش دام رو دوس دارم.
      به نتیجه خاصی رسیدید آخر؟؟؟
      من دیشب داشتم قبولی ها رو نگاه میکردم تو رشته تجربی برای پزشکی واقعا افتضاح بود
      اما با توکل امید و تلاش میشه بهش رسید
      اگر تصمیمتون براین شد که بمونید تجربی بدونید کارتون خیلی سخته ، و حسابی باید بخونید
      تهش لذت بخشه

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اگه فکر میکنی نمیتونی 3 رشته ی خوب تجربی را قبول بشی ریاضی بیایی بهتره
      برای درسهایی که گفتید:
      هندسه 2 : فصل دوم و سومش آسونه حتما بخونید.خواستید حذف کنید فصل اول و چهارم را حذف کنید.
      هندسه تحلیلی : فصل اول و دومش را بخونید میتونید بفهمید مخصوصا فصل اول.فصل سومش هم براتون جدید نیست و مقاطع مخروطی هست که تجربی هم داره
      جبرو احتمال را هم ازش نترسید چیزی نداره نصفش که مجموعه ها م احتمال و..هست در ریاضی تجربی خوندید بقیه جاهاشم ساده هست
      ریاضیات گسسته : 4 فصل هست : گراف-نظریه اعداد-ترکیبیات-احتمال / توصیه ی من اینه فصل احتمال را که آشنایی داری حتما بخونی-بعدش وقت کردی گراف را بخون
      دروس حسابان و دیفرانسیل هم چیز جدیدی ندارند برای شما و فقط یخورده عمق داده شده
      موفق باشید

13. Top | #28

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      اگه فکر میکنی نمیتونی 3 رشته ی خوب تجربی را قبول بشی ریاضی بیایی بهتره
      برای درسهایی که گفتید:
      هندسه 2 : فصل دوم و سومش آسونه حتما بخونید.خواستید حذف کنید فصل اول و چهارم را حذف کنید.
      هندسه تحلیلی : فصل اول و دومش را بخونید میتونید بفهمید مخصوصا فصل اول.فصل سومش هم براتون جدید نیست و مقاطع مخروطی هست که تجربی هم داره
      جبرو احتمال را هم ازش نترسید چیزی نداره نصفش که مجموعه ها م احتمال و..هست در ریاضی تجربی خوندید بقیه جاهاشم ساده هست
      ریاضیات گسسته : 4 فصل هست : گراف-نظریه اعداد-ترکیبیات-احتمال / توصیه ی من اینه فصل احتمال را که آشنایی داری حتما بخونی-بعدش وقت کردی گراف را بخون
      دروس حسابان و دیفرانسیل هم چیز جدیدی ندارند برای شما و فقط یخورده عمق داده شده
      موفق باشید
      بسیار عالی توضیح دادید کاملا موافقم
      ولی معمولا گرفتن یک همچین تصمیمهایی جسارت روحی بالایی میخواد ..

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)