خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

آیا شیمی خیلی زرد ، می تواند منبع مکمل شیمی کنکور 94 شما باشد ؟

با سلام خدمت کنکوری ها و دوستانی که کتاب ( شیمی خیلی زرد ) را از وب سایت کانون شیمی گرگان خریداری کرده اند ، خوشبختانه تا این لحظه نظر منفی در باره این کتاب از دوستانی که آن را به عنوان مکمل شیمی 94 انتخاب کردند ، در سایت کانون ارائه نشده ، با کسب اجازه از مهندس رهبر ، من این پست را شروع کردم تا در سطحی گسترده از طریق سایت کنکور از نظرات سازنده دوستانی که اقدام به خرید این کتاب کرده اند ، بپردازم
      این کتاب به صورت ساده و به دور از هر پیچیدگی و گزاف گویی شیمی را بازگو می کند و در تماس هایی که با کسانی که این کتاب را تهیه کردند رضایت نسبی آن ها را به خود جلب کرده است . البته این کتاب تا کنکور 93 فروش آزاد نداشته و ویژه کلاس آنلاینی ها بود ، ولی با اصرار دوستانی که از اکثر نقاط کشور داشتند ، فروش آزاد این کتاب را برای کنکور 94 شروع کردم ، باشد که نظرات سازنده شما مشوق ترویج راه روشن علم و دانش باشد .
      دوست دار شما : مومنی ( استاد آنلاین کانون شیمی گرگان )
      ویرایش توسط Araz : 15 مهر 1393 در ساعت 21:08 دلیل: شماره تماس در پستهای سایت ممنوع می باشد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmomeni نمایش پست ها
      با سلام خدمت کنکوری ها و دوستانی که کتاب ( شیمی خیلی زرد ) را از وب سایت کانون شیمی گرگان خریداری کرده اند ، خوشبختانه تا این لحظه نظر منفی در باره این کتاب از دوستانی که آن را به عنوان مکمل شیمی 94 انتخاب کردند ، در سایت کانون ارائه نشده ، با کسب اجازه از مهندس رهبر ، من این پست را شروع کردم تا در سطحی گسترده از طریق سایت کنکور از نظرات سازنده دوستانی که اقدام به خرید این کتاب کرده اند ، بپردازم
      این کتاب به صورت ساده و به دور از هر پیچیدگی و گزاف گویی شیمی را بازگو می کند و در تماس هایی که با کسانی که این کتاب را تهیه کردند رضایت نسبی آن ها را به خود جلب کرده است . البته این کتاب تا کنکور 93 فروش آزاد نداشته و ویژه کلاس آنلاینی ها بود ، ولی با اصرار دوستانی که از اکثر نقاط کشور داشتند ، فروش آزاد این کتاب را برای کنکور 94 شروع کردم ، باشد که نظرات سازنده شما مشوق ترویج راه روشن علم و دانش باشد .
      دوست دار شما : مومنی ( استاد آنلاین کانون شیمی گرگان )
      البته دوستان کنکوری اصرار زیادی هم داشتن که نمونه ای از کتاب رو قرار بدید
      نمیدونم این اصرار ها هم به جایی میرسن یا نه

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      البته دوستان کنکوری اصرار زیادی هم داشتن که نمونه ای از کتاب رو قرار بدید
      نمیدونم این اصرار ها هم به جایی میرسن یا نه
      درود و سلام بر شما محمد عزیز ، کتابی ساده و مکمل است با فرمول های تکنیکی ابداعی . چون کتاب ، حاصل تراوشات و کنجکاوی های علمی دانش اموزانم می باشد ، نیازی به ارائه نمونه نمی بینم . البته نمونه کار در سایت کانون شیمی گرگان موجود است .

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      یک سوال دیگه! استاد ببخشید چرا اسم کتابو تقلید کردین؟ خودتون یه اسم خوب میذاشتید بهتر نبود؟

خیلی سبز و خیلی زرد!!! این دو تا.......

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      یک سوال دیگه! استاد ببخشید چرا اسم کتابو تقلید کردین؟ خودتون یه اسم خوب میذاشتید بهتر نبود؟

خیلی سبز و خیلی زرد!!! این دو تا.......
      در پاسخ به سوال شما ، شیمی خیلی زرد قبل از خیلی سبز نوشته شده بود و انتخاب نام آن ، نظر شاگردانم بود که من آزادی عمل و احترام خاصی به آنها قائل هستم . شیمی زرد و در نهایت شیمی خیلی زرد

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام یک نمونه بزارین ببینیم شاید بخریم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیگه اسم کتاب روشه: خیلی "زرد"

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود و سلام بر شما محمد عزیز ، کتابی ساده و مکمل است با فرمول های تکنیکی ابداعی . چون کتاب ، حاصل تراوشات و کنجکاوی های علمی دانش اموزانم می باشد ، نیازی به ارائه نمونه نمی بینم . البته نمونه کار در سایت کانون شیمی گرگان موجود است .
      میشه لینکشو بدید؟
      ندیدم من

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      در پاسخ به سوال شما ، شیمی خیلی زرد قبل از خیلی سبز نوشته شده بود و انتخاب نام آن ، نظر شاگردانم بود که من آزادی عمل و احترام خاصی به آنها قائل هستم . شیمی زرد و در نهایت شیمی خیلی زرد
      ببخشید! فک کنم قدمت انتشارات خیلی سبز به خیلی قبل تر از این ها برگرده!

شما الان کارشناسی میخونید! زمانی که کنکور میدادید هم خیلی سبز بود!

در ضمن دوستمون محمد راست میگن! من هرچی گشتم سایتتون رو نمونه ای ندیدم!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بابا بشینین همون کتاب درسی رو بجوین اینا همش دکون دستگاهه و کاسبی

11. Top | #11
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      سلام یک نمونه بزارین ببینیم شاید بخریم
      من اصراری ندارم که شما بخرید !! این پست برای عزیزانی گذاشته شده که شیمی خیلی زرد را خریده اند و از نظرات آنها استفاده کنم .

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      بابا بشینین همون کتاب درسی رو بجوین اینا همش دکون دستگاهه و کاسبی
      اگر واقعا به گفته خودت ایمان داری ، و قداست معلمی را زیر سوال می بری !! به شماره زیر زنگ بزن تا ببینی بدون شناخت اشخاص نباید نظر داد . من منتظرم !!!
      09116699542
      ویرایش توسط ostadmomeni : 18 مهر 1393 در ساعت 08:45

13. Top | #13
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      ببخشید! فک کنم قدمت انتشارات خیلی سبز به خیلی قبل تر از این ها برگرده!

شما الان کارشناسی میخونید! زمانی که کنکور میدادید هم خیلی سبز بود!

در ضمن دوستمون محمد راست میگن! من هرچی گشتم سایتتون رو نمونه ای ندیدم!
      من الان کارشناسی نمی خونم ، من الان وارد دهه چهارم تدریس شیمی شده ام . شاگردان من ، فردا استاد دانشگاه شما خواهند بود ، اگر خوب درساتو بخونی و قبول بشی سعی کنید به این فکر کنید که هستند اشخاصی که معلم وار و با قدرت و صادقانه دارند کار می کنند ، به دور از هیچ گونه تبلیغی .
      من حق را به شما دوستان می دهم ، چون که از بس در سایت ها برخورد کردید که دانشجوی پزشکی داره عربی درس می دهد ، پزشکان دارند شیمی درس می دهند و مهندس مکانیکش داره مشاوره می ده ........ پس خود معلم شیمی داره چه کار می کنه ؟؟
      من همون معلم شیمی هستم که دارم به عنوان مکمل وارد می شوم ، اگر این کتاب ها و تبلیغات کارشون درست بود ، در و دروازه کلاس آنلاین شیمی من تخته بود .

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      استاد عزیز ، دلیل این جوش آوردنتو نمیفهمم !!

بچه ها از شما نمونه خواستن حالا یا میدی یا نمیدی ! تموم شد رفت !

در مورد دکون و دستگاه ، الان تو خوده همین سایت چند تا تبلیغه ؟ اگر قرار هر کی بیاد بگه من معلمم از جزوه و کتاب و dvd من استفاده کنید که به ترکستان میرفتیم !

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      استاد مومنی یه دبیر زحمتکشه من نمونه جزوه هاشم دیدم عالیه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن