خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

روش خودخوانی فیزیک!

سلام دوستان خوب هستید؟
      آقا من یه مشکلی دارم بعضی ها میگن فیزیک پیش رو نمیشه خودخوانی کرد! من برا فیزیک پایه و پیش گاج نقره ای گرفتم. مدرسم هم کسل کنندس
      به نظرتون میشه با گاج نقره ای پیش برم؟ کتابم بخونم یا فقط گاجو؟
      مرسی...
      اگه میشه یه روشی بگید کمکم کنه برا خوندنش...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست من با همون گاج بخون اگه تونستی که هیچ نتونستی میتونی از dvd رهپویان دانش فیزیک پیشش استفاده کنی ارزونم هستش 35000 تومانه تونستی اونم بگیر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره تمرینای کتابم حل کن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بررسی مفاهیم کتاب درسی در اولویت قرار داره که پس از بررسی خط به خط کتاب جزوه نویسی و حل سوالات گاج نقره ای خیلی مهمه و همچنین رفع اشکال و پرسش اشکالات از دبیرتون میتونه کارساز باشه به عبارتی از کمترین امکانات بیشترین استفاده رو ببر و اگه وقت هم داشتی میتونی از dvd های اموزشی استفاده کنی که به نظرم چون وقت کمه ممکنه خوب نباشه البته میتونی طوری برنامه ریزی کنی که برسی
      و حتی میتونی اشکالاتو اینجا مطرح کنی تا به کمک دوستان پاسخگوی سوالاتتون باشیم
      موفق باشید
      یا علی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بعضی ها چرت میگن خیلی ها کلا خودشون میخونن اصن پیش خونی ندارن اول خط بخ خط با کتاب برو جلو چون سعی کرده مفاهیمو راحت و پله پله بگه بعد تمرین های کتابو حل کن بعدش درسنامه و در آخر تست قول می دم اگه این کارو درست انجام بدی ازمونی زیر 80 فیزیکو نزنی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گاج پایه و پیش با پاسخنامه رو اگه داشته باشی میتونی راحت از پس فیزیک بر بیای، از وقتی من اون 4 جلد رو گرفتم حسابی دارم پیشرفت میکنم.
      بیشتر تحقیق کن شاید به نتیجه ی بهتری رسیدی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از همتون بعضی هاتون گفتید کتابم بخونم بعضی نه! من الان پیش و پایه رو با پاسخنامه دارم از رو جزوه های همون جلو برم و کتابو اصا بندازم دور مشکلی داره؟
      چیزی از قلم نمی افته؟
      چون الان دینی رو امروز اینطوری رفتم سیر تا پیاز کتاب تو جزوش بود فیزیکو نمی دونم...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دینی فرق داره
      ما هم نمیگیم متن فیزیکو بخون آزمایشاشو یه نگاه بنداز+ تمرینات فیزیکو حل کن همین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تونظام آموزشی جدید کتب فیزیک دبیرستانی انصافا به لحاظ آموزش خوبه.اینکه بچه ها میگن کتابو بخون فرق هست بین دینی و فیزیک.تو دینی هر متنی و آیه ای بالقوه میتونه عین خودش یا موضوع استنباطی ازش سوال طرح بشه به خاطر همین مسئله حتما باید متن همچین کتابی با دقت خونده بشه.ولی درس فیزیک رو اگه نمودار های داده شده در کتب بررسی حلاجی بشه به همراه مثالهای حل شده خیلی از مفاهیم براتون حل شده.در ضمن تمرینات کتاب درسی میتونه کیفیت مطالعه تونو خیلی بهبود ببخشه.با نوع سوالات خوب هم آشنا میشین.ولی یک جمله ی پایانی با تمام این تفاسیر اگه یه منبع خوب به لحاظ درسنامه و تست نداشته باشین سر هر آزمونی شما با شگفتی های بی شماری روبرو میشین.هر مشاوری که تو درسی مثل فیزیک فقط بگه کتاب درسی,یقین بدانید سواد کنکور امروز رو نداره.شک نکنید.یک درسنامه قوی به همراه تست های خوب مثل سازمان سنجش میتونه نخوندن کتاب درسی رو هم جبران کنه.کسی نمیتونه منکر این اتفاق بشه.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اول متن کتاب رو بخون تمرین ها و مثال هارو کامل حل کن وقتی رو فرمولا مسلط شدی اول درسنامه گاج رو بخون بعد تست بزن
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با گاج میشه راحت یاد گرفت.حالا چه فیزیک پیشو چه پایه رو

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من خودم فیزیک کتاب درسی را خوندم +مثال های حل شده+فعالیت ها و تمرین های آخر فصل
      بعدش از گاج نقره ای که زمان ما گاج سفید بود تست میزدم
      بعدش آزمون قلم چی خودمو می دادم
      بعدش آزمون گزینه دو را کپی میگرفتم و تو خونه حل می کردم
      کنکور هم 80 زدم.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فیزیک درسیه که هرچه قدر سوال حل کنی و روابطش کلنجار بری بیشتر جذاب تر میشه فیزیک رو میشه در هر شرایطی میشه خوند
      کتاب درسی +بسط روابط کتاب درسی +درک مفاهیم +حل سوالات استاندارد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      گاج سوالاش به حد کافی سنگینه...اگه شما بدون خوندن کتاب برین سوالای گاج رو حل کنین به مشکل برمیخورین...درضمن اگه فیزیکتون ضعیفه به نظرم بهتره یه کتاب تست اسون تر با درسنامه اول بخونین بعد برین دنبال تستای گاج

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

گاج سوالاش به حد کافی سنگینه...اگه شما بدون خوندن کتاب برین سوالای گاج رو حل کنین به مشکل برمیخورین...درضمن اگه فیزیکتون ضعیفه به نظرم بهتره یه کتاب تست اسون تر با درسنامه اول بخونین بعد برین دنبال تستای گاج

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      حالا منم یه سوال بپرسم؟
      اگه جواب سوالای آخر فصل رو نداشته باشم باید چیکار کنم؟
      از کجا بدونم که سوالا را درست حل کردم یا نه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن