خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کنکور 95 کی برگزار میشه؟

رأی دهندگان
    195. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قبل از ماه رمضون

48 24.62%
    • بعد از ماه رمضون

147 75.38%
    صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 206
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدا کنه قبل رمضون باشه! اگه زمان کم باشه که برا همه کمه! ولی اگه بعد رمضون باشه باید مشکل "روزه شدن یا نشدن "رو حل کنیم!!

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من قبل از ماه رمضون. چون اگر بعد از ماه رمضان باشه یعنی مثلا 20تیر ...تا 20 مرداد کارنامه اولیه میاد و تا دو هفته بعد انتخاب رشته ادامه داره و نتایج قبولی در دانشگاه هم هفته دوم مهر میاد که اصلا با عقل جور در نمیاد.

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من مخالف برگزاری بعد ماه رمضونم ، اینطوری حق ما 94 ایا ضایع میشه ؛ 1 ماه واسه خودش 1 ماهه میشه تو این 1 ماه کلی تست زد و جمع بندی کرد ؛ نه آقا اگه حلال حروم میدونن باید قبل ماه رمضون برگزار کنن ؛ من که راضی نیستم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شک نکنید قبل ماه رمضان

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا منم 95 کنکور دارم حس میکنم میفته قبل ماه رمضون. از اونجا که سازمان سنجش تمام تلاششو میکنه مثلا شرایط مساوی باشه شاید بگن بعد رمضون اگه باشه بین کسایی که روزه میگیرن و نمیگیرن تفاوت ایجاد میشه. البته یه حسه

6. Top | #36
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      چه قبلش چه بعدش برا مو فرق نمیکونه.
      همینطوریم از آب و نون افتادیم.

الان مطمئن شدم 150% قبل ماه رمضونه.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مطمئنا قبله ماه رمضون هست چون اووخ 14 تیر ماه رمضون تموم مشه نمیشه که فرداش هم امتحان گرف حداقل یه هفته وقت لارزمه بعدش مثلا تو 21 بگیرن جواب ها رو کی میدن

100 درصد قبل ماه رمضون

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چنان میگن 100 درصد قبل ماه رمضان هست انگار سنجش اعلام کرده
      با گفتن قبل یا بعد شما هیچ تاثیری نداره تو نظر سنجش
      از چندین مشاور پرسدم و همینطور که تو همین تاپیک دوستمون اثبات کرد احتماد زیاد بعد ماه هست
      99 درصد کسایی که میان پست میذارن و درگیر بحث ها میشن اگه امسال کنکور داشته باشن نتیجه دلخواه رو نمیگیرن

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      از چندین مشاور پرسدم و همینطور که تو همین تاپیک دوستمون اثبات کرد احتماد زیاد بعد ماه هست
      99 درصد کسایی که میان پست میذارن و درگیر بحث ها میشن اگه امسال کنکور داشته باشن نتیجه دلخواه رو نمیگیرن
      سلام داداش

این فقط یه نظره

راستی به گفته ی خودت نظر مشاورا هم یه نظره پس تو نظر سنجش نتیجه ای نخواهد داشت

یه پیشنهاد : خواهشا شما واسه کسی تعیین اینده نکنید کی نتیجه ی دلخواهاشو میگیره یا نه

زندگی هر کس به خودش مربوطه

ممنون از احظار نظرتون متشکر

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassanhafezi نمایش پست ها
      سلام داداش

این فقط یه نظره

راستی به گفته ی خودت نظر مشاورا هم یه نظره پس تو نظر سنجش نتیجه ای نخواهد داشت

یه پیشنهاد : خواهشا شما واسه کسی تعیین اینده نکنید کی نتیجه ی دلخواهاشو میگیره یا نه

زندگی هر کس به خودش مربوطه

ممنون از احظار نظرتون متشکر
      من واسه کسی تعین تکلیف نکردم برداشت شما اشتباه بوده
      این فقط یک نظره همین

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اون دوستمون که مثلا ثابت کردن کنکور بعد از ماه رمضون هست یه دلیل آوردن ولی من چند تا دلیل می آرم که کنکور قبل ماه رمضونه. 1.اگر قرار بود سازمان سنجش کنکور رو بعد از ماه رمضون بگیره امسال اینکار رو می کرد و به جای اینکه دو هفته زودتر برگزار کنه دو هفته دیرتر برگزار می کرد.پس سازمان سنجش اعتقادی به برگزاری کنکور بعد از ماه رمضون نداره و اگر اینکارو بکنه در حق بچه های کنکوری امسال اجحاف کرده. 2.درسته که روزه واجب شرعیه ولی خیلی ها اعتقادی به روزه گرفتن ندارن پس اگه کنکور بعد ماه رمضون برگزار بشه حق اونایی که روزه می گیرن ،خورده می شه و یه جورایی اونایی که روزه نمی گیرن سود می کنن، مطمین باش برگزاری کنکور بعد از ماه رمضون صدای خانواده ها و حتی مراجع تقلید رو هم درمی آره چون سازمان سنجش بچه ها رو وسوسه می کنه توو ماه رمضون روزه نگیرن. 3.اگر بخوان کنکور رو بعد از ماه رمضون برگزار کنن،تقریبا می شه 20تیر. اعلام نتایج اولیه کنکور یک ماه زمان می بره، پس تا 20 مرداد کارنامه اولیه منتشر می شه.دو هفته برای انتخاب رشته زمان می دن،یعنی تا 7 شهریور، اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان دانشگاه ها هم 1ماه زمان می بره، پس نتایج نهایی تقریبا 7یا 8مهر اعلام می شه، در صورتی که نتایج باید حداقل یک هفته قبل از مهر منتشر بشه که برای ثبت نام دانشگاه زمان باشه چون دانشگاه ها از 1مهر سال تحصیلی رو شروع می کنن.

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1 نمایش پست ها
      اون دوستمون که مثلا ثابت کردن کنکور بعد از ماه رمضون هست یه دلیل آوردن ولی من چند تا دلیل می آرم که کنکور قبل ماه رمضونه. 1.اگر قرار بود سازمان سنجش کنکور رو بعد از ماه رمضون بگیره امسال اینکار رو می کرد و به جای اینکه دو هفته زودتر برگزار کنه دو هفته دیرتر برگزار می کرد.پس سازمان سنجش اعتقادی به برگزاری کنکور بعد از ماه رمضون نداره و اگر اینکارو بکنه در حق بچه های کنکوری امسال اجحاف کرده. 2.درسته که روزه واجب شرعیه ولی خیلی ها اعتقادی به روزه گرفتن ندارن پس اگه کنکور بعد ماه رمضون برگزار بشه حق اونایی که روزه می گیرن ،خورده می شه و یه جورایی اونایی که روزه نمی گیرن سود می کنن، مطمین باش برگزاری کنکور بعد از ماه رمضون صدای خانواده ها و حتی مراجع تقلید رو هم درمی آره چون سازمان سنجش بچه ها رو وسوسه می کنه توو ماه رمضون روزه نگیرن. 3.اگر بخوان کنکور رو بعد از ماه رمضون برگزار کنن،تقریبا می شه 20تیر. اعلام نتایج اولیه کنکور یک ماه زمان می بره، پس تا 20 مرداد کارنامه اولیه منتشر می شه.دو هفته برای انتخاب رشته زمان می دن،یعنی تا 7 شهریور، اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان دانشگاه ها هم 1ماه زمان می بره، پس نتایج نهایی تقریبا 7یا 8مهر اعلام می شه، در صورتی که نتایج باید حداقل یک هفته قبل از مهر منتشر بشه که برای ثبت نام دانشگاه زمان باشه چون دانشگاه ها از 1مهر سال تحصیلی رو شروع می کنن.
      چون نقل قول شد دارم جواب میدم
      یه تیکه رو بگم فقط اونم اینکه وقت به اندازه کافی برای ثبت کارنامه و انتخاب رشته هست حتی اگر بعد ماه بیفته پس گفتن این دلیل پاسخ مناسبی نیست
      در حال حاظر در حال زندگی میکنیم هروقت سنجش اعلام کرد متوجه میشیم

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگرکنکور بخواهد 10خرداد برگزار شود امتحانات مدارس باید 15 اردیبهشت شروع شود که وضعیت کلاسهای مدارس بهم خواهد ریخت پس نیمه تیر می تواند زمان مناسبتری باشد
      مشاور

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up...

برام جالب بود!!!

دوستان بحث کنید ببینم اخر چی میشه!!!

واقعا کنکور بعد ماه رمضون برگزار کنه عالی میشه...

خوشبحال اونایی که روزه نمیگیرن عین من

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعد رمضون باشه که خوبه واسه ما پشت کنکوریا که خیلی خوب میشه:yahoo (4):
      تا سحر بیدار میمونیم درس میخونیم روز ها هم که ده ساعتی میخوابیم میره پی کارش دیگه
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن