خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اینکارو انجام بدم درسته؟؟؟

سلام به همه.من واسه امسال میخوام قلم چی ثبت نام کنم.به همین منظور از شهریور هفته ای سه جلسه رفتم کلاس فیزیک سال اول رو یاد گرفتم.از اون موقع روزی 20 تست میزنم که خیلی عالی شده کارم توی نور و بازتاب نور اما....اما امروز متوجه ی چیز خیلی بد شدم توی برنامه راهبردی قلم چی اونم اینه که اگه بخوام واسه ترم اول فیزیک 1 و 2 رو بخونم توی ترم دوم واسه جبران فیزیک سال سوم وقت کمه..یعنی به معنای واقعیه کلمه..چون من شدیدا توی فیزیک سال سوم مشکل دارم و وقت هم نیست واسش..حالا به نظرتون برناممو تغییر بدم واز فردا فیزیک سوم رو بخونم واسه ترم اول یا نه همون نور رو بخونم؟؟؟یعنی میتونم برسم همه ی تستای گاج رو بزنم تا هفته ی بعد؟؟البته همگام با برنامه راهبردی نه همه ی سال سوم رو...اینکارو انجام بدم درسته؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      سلام به همه.من واسه امسال میخوام قلم چی ثبت نام کنم.به همین منظور از شهریور هفته ای سه جلسه رفتم کلاس فیزیک سال اول رو یاد گرفتم.از اون موقع روزی 20 تست میزنم که خیلی عالی شده کارم توی نور و بازتاب نور اما....اما امروز متوجه ی چیز خیلی بد شدم توی برنامه راهبردی قلم چی اونم اینه که اگه بخوام واسه ترم اول فیزیک 1 و 2 رو بخونم توی ترم دوم واسه جبران فیزیک سال سوم وقت کمه..یعنی به معنای واقعیه کلمه..چون من شدیدا توی فیزیک سال سوم مشکل دارم و وقت هم نیست واسش..حالا به نظرتون برناممو تغییر بدم واز فردا فیزیک سوم رو بخونم واسه ترم اول یا نه همون نور رو بخونم؟؟؟یعنی میتونم برسم همه ی تستای گاج رو بزنم تا هفته ی بعد؟؟البته همگام با برنامه راهبردی نه همه ی سال سوم رو...اینکارو انجام بدم درسته؟؟؟

نیمسال اول درسای ضعیفتر رو بخونید: چون هم وقت بیشتره و آزمونا کندتر میرن/ هم انرژی بیشتری دارید!

فیزیک سوم آزمون اول
      هیچی نداره!!! هیچی!!حتی واسه کسایی که ضعیفن با 4-6 س میشه در حد لالیگا خوندش!

نظر من: حالا که 3 روز بیشتر نگذشته !پ برنامتو تغییر بده((هر درسی ضعیف تری رو نیم سال اول بخون))

مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)