خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 115
    1. Top | #31
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      1سوال بپرسم خواهشا بی رو درواسی جواب بدین و بهم نخندین اگر من سوالات داخل و خارج از83 تا 89 رو بخونم می تونم یه رتبه 3 رقمی ریاضی منطقه1 رو بگیرم؟اصلا تا حالا یه همیچین موردی بوده؟

اگه خوب اونارو آزمون بدی و به خوبی تحلیل و بررسی کنی و مباحث پیرامون سوالات مشکل دارت را از روی درسنامه های کتابهای تست و یا خود کتاب درسی بخونی حتما می تونی

امیدت به خدا باشه

2. Top | #32
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام من تمام درسها رو حداقل ۳ دور خوندم(بعضی ها رو حتی تا ۶ بار )تا تاریخ ۱۳ خرداد هم یه دور دیگه می خونم(با تستهای جامع بهضی از درسها)می خواستم ببینم واسه جمع بندی چیکار کنم بهتره.تو عربی مشکل دارم(مثلا عربی ریاضی ۸۴ ۳۷ ٪زدم) معدل سال سوم من ۱۷/۴۷ و تو امتحان دوم سنجش نمره کل ۹۳۰۰ اوردم. رشته من ریاضیه

درس عربی , درسی است که در کنکور های سالهای مختلف قالب خاصی رو دارد
      مثلا قسمتی برای معنی دارد که چندین سوال رو در بر می گیرد و از نظر من نیازی به حفظ کردن معنی ندارد و فقط کافی است که قواعد معنی رو که مربوط به زمانهای فعل و ضمیرها و موصوف و صفت و مضاف و مضاف الیه رو به خوبی یاد بگیرید
      برای قسمت متن نیز کمی تمرین نیاز دارد که با حل کنکور های مختلف این مشکل بر طرف می شود
      و قسمتی نیز قواعد است که با بررسی سوالات کنکورهای سالهای گذشته می توان به تسلط رسید

اگر کمی دقت و تمرین به خرج دهید می توانید این درس را بالای 50 درصد بزنید

3. Top | #33
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام . من از تابستون گول موسسه اي به نام سرآمدان علم و دانش رو خوردم و مدرسه نرفتم و كاملا هدف اين موسسه فقط پول بود نه چيز ديگه ! دقيقا 2 ماه به كنكور مونده و من تازه به اين فاجعه پي بردم كه هييييچييييي نميدونم. ديفرانسيل 1 رو هم افتادم و 29 خرداد امتحان دارم . با توجه به اينكه 2 ماه مونده به كنكور و حدود 1 ماه ميره براي امتحانات اميدي هست براي قبولي ؟؟؟؟ من دانشگاه آزاد انتخاب اولم رو قزوين معماري زدم . (تراز 6000)

سنجش هم آزمون جامع 1 رو نرفتم بدم اما قبليش ترازم 6300 شد درحاليكه هيچي نخونده بودم .

الآن كاملا سر در گمم كه بايد چيكار كنم و اينكه به امتحانات برسم و پاس كنم يا وقتم رو براي كنكور بذارم.

هرچقدر هم كه برنامه ريزي ميكنم اگر تا خود كنكور روزي 1 كتاب بخونم نميرسم (با توجه به امتحاناي پيش2) كه عمرا نميتونم روزي 1 كتاب بخونم من ... اونم براي كنكووووووووووووووور !!!!!!!!!!!!!!!!! من كه كلا گسسته و هندسه رو حذف كردم. ديگه چه چيزهايي رو حذف كنم....؟!؟!

تنگرانيم هم از ديفرانسيل 1 و 2 هست چون هيچييييييي بلد نيستم و از 0 دارم شروع ميكنم....(امتحان نهايي رو فقط ميخوام پاس كنم) چيكار كنم ... واقعا اميدي هست ؟؟؟؟

>> HELP <<

چرا اینقدر ناامیدی . انسان باید همیشه امید داشته باشه

اولا دانشگاه آزاد رو می تونی به راحتی قبول شی چون سوالاتش مزخرف و آسونه و اگه با اطلاعات سال سوم هم بری می تونی تراز 6000 رو بیاری تازه مکانیک علوم تحقیقات که تراز بالایی می خواد پارسال تا تراز 6300 رو قبول می کرد چه برسه به اونجا که آزاد قزوینه . این از قبولی در دانشگاه آزاد
      برای قبولی در امتحانات پیش نیز کافیه سوالات سال های قبل رو که برای دانلود تو وبلاگ نیز هست و از هر درسی چند سری نیز گذاشتیم رو حل کنی می تونی به راحتی در امتحانات پایان ترم قبول شی
      در مورد کنکور سراسری هم اگه شما فقط درسهای عمومی رو به میانگین درصد 50 برسونی و بقیه درسهای اختصاصی رو فقط سوالاتی رو که مطمئنی و آسون هست بزنی در و هر درس حدود 10 درصد بگیری میتونی حدودا رتبه 5000 منطقه خودت رو به دست بیاری

روش های زیر رو نیز انجام بده
      شیمی همه ساله سوالاتش شبیه هم هست کافیه سوالات کنکور سراسری و خارج ازکشور این 4 ساله اخیر این درس رو حل وبه خوبی بررسی کنی مطمئنا می تونی به بالای 40 درصد برسی

درس ریاضی و فیزیک نیز این سالهای اخیر سخت شده و بستگی به توانایی خودت دارد برای این درس نیز سوالات کنکور سراسری و خارج ازکشور این 4 ساله اخیر رو حل وبه خوبی بررسی کن
      گسسته و هندسه رو خوب کاری کردی که حذف کردی . مباحثی رو که خوشت نمیاد و وقت نمی کنی تو این زمان باقی مانده بخونی حذف کن و بیشتر به مرور و تثبیت مباحث خوانده شده بپرداز
      امید به خدا یادت نره . تو می تونی مطمئن باش

دست شما درد نکنه خیییییییییلی ممنون .
      امتحانای پیش 2 رو گذروندم . به خیر و خوشی گذشت. 2 تا سوال داشتم.
      اول اینکه خارج از کشور سراسری یا آزاد مهمه !؟
      دوم اینکه من که دیف 1 رو افتادم و 4 تیر امتحان دارم ، بهتر نیست کلا بی خیالش شم بذارم برای شهریور ؟! چون خیلی وقتم رو میگیره ، نمیذاره به کنکور برسم 20 روز مونده !!!! یعنی 480 ساعت دیگه !!!!!!

4. Top | #34
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      دست شما درد نکنه خیییییییییلی ممنون .
      امتحانای پیش 2 رو گذروندم . به خیر و خوشی گذشت. 2 تا سوال داشتم.
      اول اینکه خارج از کشور سراسری یا آزاد مهمه !؟
      دوم اینکه من که دیف 1 رو افتادم و 4 تیر امتحان دارم ، بهتر نیست کلا بی خیالش شم بذارم برای شهریور ؟! چون خیلی وقتم رو میگیره ، نمیذاره به کنکور برسم 20 روز مونده !!!! یعنی 480 ساعت دیگه !!!!!!
      حتما مهمه
      چون همون طراح های کنکور سراسری و آزاد سوالات را شبیه همان آزمون ها طراحی می کنند
      یعنی یک منبع مناسب برای ایام جمع بندی
      یعنی سوالاتی را که استاندارد است و تا به حال هم ندیدی

در مورد 4 تیر نیز می تونی بدون خوندن امتحان بری امتحان رو بدی شاید زد و تصحیح کننده برات خوب افتاد و قبولت کرد باز تصمیم با خودته

5. Top | #35
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام
      كنكور خارج از كشور سال 90 قبل از ازمون سراسري داخل بر گزار ميشه ؟
      اگر اره ايا شما سوالاتشو قبل از برگزاري كنكور ميتونين روي سايت بذارين ؟
      ممنون.
      نه به صورت همزمان با کنکور سراسری داخل 90 برگزار میشه با کمی اختلاف ساعت کشورهای مختلف و این سوالات بعد از آزمون سراسری در سایت می گذاریم

6. Top | #36
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید شنیدم تو بعضی دانشگاهها با ورود به بعضی رشته ها و گذروندن 2 ترم می تونیم رشتمونو عوض کنیم البته با شرط معدل بالا .حالا سوالم اینه که از چه رشته هایی میشه به عمران تغییر داد و کمترین رتبه {بدترین رتبه}مال کدومشونه و چه رتبه ای می خواد؟شنیدم امیر کبیر تغییر رشته داره.خیلی ممنون
      بله همینطور هست

ولی باید معدلت خیلی بالا باشد

فکر کنم از همه رشته های فنی بشه این کار رو کرد

اطلاعات دقیقی درباره رتبه اش ندارم

7. Top | #37
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام
      از راهنماییاتون ممنون
      اما یک مشکل خییییییییییلی بزرگ هست !
      اینکه من 1 ساعت پیش از آزمون سنجش اومدم خودم محاسبه کردم درصد هامو :
      ادبیات 20
      عربی 20
      دینی 40
      زبان 0
      ریاضی 0.6-
      فیزیک 2.9
      شیمی 2.8

حالا واقعا خودتون قضاوت کنید که امیدی هست !!؟
      این درصدها فقط یک چیز رو نشون می ده و اون هم اینه که شما هیچ تلاشی نکردید

با این درصدها فکر کنم که شما باید یک سال دیگه بمونید و با شروعی طوفانی برای کنکور 91 بتوانید در دانشگاه مورد علاقه تان قبول شوید

8. Top | #38
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      تو این دو هفته ی باقیمونده یکی تورو خدا به من بگه چه گلی به سرم بگیرم؟!!!

هر آزمونی میدم میانگین درصدام 30-40%میشه!!! خیلی میخونم اما نتیجه ش معلوم نمیشه!

احساس میکنم گیج و خنگ و کودنم!! هیچی بارم نیست!1مسئله ی پیش پا افتاده میتونه راحت زمینم بزنه!!!

عربیو به هزار ضرب و زور به بالای 50%رسوندم زبانمو همیشه 90-100%میزنم!

ادبیاتم هم بعضی وقتا 60بعضی وقتا هم 30!!! دینی هم که همیشه 30!

ریاضی خیلی کم جواب میدم!فیزیک باز بهتره!شیمی از ایندوتا هم بهتره!!

هدفم مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران بود که با این آزمونایی که دادم....بیخیالش شدم!

تا کنکور 86 که مدرسمون میگرفت عربیو 80-90 % اصلا کلا عمومیا بالا 60-70%بجز دینی!اختصاصیامم 50%اما امروز قلمچی دادم!قلمچی قبلی رو هم دادم!سر قبلیه حالم بد بود 1ساعت و نیم قبل اتمام امتحان اومدم خونه!با این وجود بد نشدم 8000 شدم اما ایندفعه هم بد دادم!خدا بدونه چند میشم!سنجشم که فکر میکردم خوب دادم همه 20-30%زده بودم!سوالاشم همه تکراری بود! همینه که میگم خنگم! چند وقت پیشم مدرسه مون 88داخل کشور رو ازمون گرفت,بجز عربی و زبان که 84%زدم,بقیه رو 30%فیزیکم 42%!! تورو خدا یکی بمن بگه چیکار کنم که به اون هدفم نزدیک شم؟! مشاورمونم که بدرد....
      خوب درصد ادبیات باید متغیر باشه و بستگی به سوالات اون روز هم داره ولی با این حال اگه تو کنکور 50 بزنی خیلی خوب میشه

عربی هم یه کم به دقت و شانس بستگی داره ولی باین حال 50 هم درصد خوبیه

انگلیسیت هم که خارق العاده است باید بتونی این درصد رو حفظ کنی

موند دینی که خیلی پایین میزنی به نظر من دینی یعنی آیات .

متنش رو که موقع امتحانات خوندی و تکراری . پس تو روز های باقی مانده روزی یک ساعت معنی آیات و ربطشون به درس رو بخون مطمئن باش راحت می تونی بالای 60 بزنی

شیمی هم که هرساله سوالاتش یه روند خاص داره پس کافیه سوالات کنکورهای داخل و خارج از کشور رو خوب بررسی کنی

ریاضی و فیزیک هم با میانگین درصد 40 تو کنکور سراسری 89 رتبه رو خیلی بالا می آورد مثلا حدود 800 منطقه

ولی باید میانگین درصد همومیت بالای 55 باشه و شیمی هم بتونی 50 یا 60 بزنی که دیگه ردخور نداره

در ضمن آزمونهای جامع قلمچی بعضی از درسهاش از کنکور هم سخت تر هست پس درصدهاش باید پایین بکشه

همه چی یه روحیه بالا و بدون استرس و یه روز خوب تو کنکور بستگی داره

اینقدر موج منفی از خودت ساطع نکن

نکات قوتت رو حفظ کن و نقاط ضعفت رو بپوشون

توکلت به خدا باشه

به امید موفقیتت

9. Top | #39
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      وای من بخدا نمیدونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم؟!

حرفاتون آرامش وصف ناپذیری بهم بخشید!خیلی ازتون ممنونم!من ادبیاتم بد نیست فقط بعضی آزمونا یکم نامردین!معمولا بالای 50-60 میزنم !چون کتابای نشرالگو رو میخونم که فوقالعاده هستن!عربیمو هم که طول سال 17-18%میزدم اما یروز نشستم کاج سفیدو از اول خوندم سراسریاشو زدم تا لم سوالاش دستم اومد!

دینی رو هم چشم اون کاری رو که گفتین حتما حتما انجام میدم !کتاب همگامان دارم که کتاب خوبیه!همه ی پیام آیه ها و... رو گفته!

فقط یه مشکلی من تو زبان دارم!اونم اینه که من از اول راهنمایی که زبان داشتیم تا امسال که سال آخرمه به امید خدا,لای کتاب زبانو باز نکردم!همه ی کتاب زبانام نو مونده!توی حل تستاش تو قسمت vocabulary یکم ایراد دارم که بنظر من یچیز دیگه درسته اما نظر طراح فرق میکنه!!!که اغلب نظر طراح خیلی پرته!!

بنظرتون توی این روزهای باقیمونده,اختصاصی بخونم؟آخه مشاورم زنگ زد خونمون بهم گفت اگه تو روز 10 ساعت درس میخونی,7ساعت عمومی 3 ساعت اختصاصی بخون!!!

من بنظرم خیلی ضعف تو اختصاصی مخصوصا ریاضی دارم!چیکار کنم؟! مشاورم گفت الان اختصاصیا مهم نیستن مهم عمومیان!اختصاصیو نخوندیم نخوندی!!

حرفاتون خیلی آرومم کرد!بازم ازتون ممنونم!واقعا نیاز داشتم یکی این حرفا رو بهم بزنه!

ازتون بینهایت سپاسگزارم!

یاحق!
      ممنون از لطفت

به نظر من اگه فکر میکنی تو اختصاصی مشکل داری سعی کن این مشکلت رو برطرف کنی ولی تو این زمان باقی مونده مباحث جدید نخون

برای رفع مشکلت می تونی درسنامه های کتابهای تست اختصاصی را به خوبی بخونی و لازم هم نیست تست مبحثی بزنی , بلکه بشین و آزمون جامعی رو که در خونه و قلمچی می دی خوب بررسی کن و مشکلاتی رو که قابل حل هستند رو برطرف کن

در این صورت آزمون به آزمون نقاط ضعف بیشتری رو پوشش می دی

در مورد واژگان زبان , می تونی فقط لغات کتاب درسی رو بخونی و مرور کنی و در ضمن کتاب Tick 8 گاج نیز همه واژگان درس زبان عمومی رو جمع کرده . اون هم منبع مناسبی برای لغات کنکور هست

اگه باز هم سوالی داشتی بپرس

10. Top | #40
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من معدلم 16/90 است دختر و از مشهد منطقه یک هستم حداکثر با چه رتبه ها و درصد هایی میتونم پرستاری مشهد قبول شم

میانگین رتبه در منطقه یک : حدودا 3600

حداکثر رتبه در منطقه یک : حدود 4800

این هم یک نمونه کارنامه 89 مخصوص شما

ادبیات : 44
      عربی : 22
      دینی : 53
      زبان : 49
      زمین : 0
      ریاضی : 4
      زیست : 65
      فیزیک : 18
      شیمی : 70

رتبه در منطقه یک : 3400
      رتبه کشوری : 12200

11. Top | #41
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام من میانگین طراز قلم چیم 5700
      طراز سنجشم شد 9600
      امیدی به قبولی ندارم نمی دونم چی به مامان بابام بگم
      پارسال رتبه ریاضیم 18000 هنر 2000 زبان 4000 شد اما انتخاب رشته نکردم پول غیر انتفاعی و حتی شبانه ندارم چی کار کنم چی بگم بهشون؟

چقدر ناامیدی ؟
      تراز قلمچیت هم که خوبه
      باید بگی چه رشته ای و چه دانشگاهی دوست داری تا بهت بگم چه کار باید بکنی
      با این تراز میشه خیلی از رشته ها رو تو خیلی از شهرها قبول شد

12. Top | #42
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام من پارسال کنکور دادم رتبه ام 1100شد به خاطر پزشکی تهران موندم برای امسال الآن هم دو هفته بیشتر به کنکور نمونده که بعضی وقتها نا امید میشم ترازم توی گزینه دو 11300هست به نظرتون تک رقمی میشم برام دعا کنید ممنونم
      از الان دارم ازت قول می گیرم که اکه اگه رتبه زیر صد بیاری بیای اینجا به بچه های تجربی سالهای بعدمشاوره رایگان بدی باشه باشه

اگه هم رتبه تک رقمی بیاری یه جایزه از سایت ما داری

در ضمن هدفت رو برای خوت بیش از حد بزرگ نکن که تک رقمی بشی کافیه فکر کنی که می خوای زیر صد بشی وگرنه اگه سوالات سر امتحان کمی سخت بشه و فکر کنی که تک رقمی نمیشی سر همون امتحان روحیه ات رو از دست میدی در حالیکه شرایط برای همه همین هست وکسی موفق می شود که از هر شرایطی به نفع خودش استفاده کند

توکل به خدا یادت نره

13. Top | #43
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید شنیدم کتابا عوض شده راس میگن یعنی ما رسما بدبخت شدیم رفت دیگه اگه بخوایم واسه سال بعد بمونیم؟شنیدم ریاضی2 که عوض شده حسابانم عوض شده دیفرانسیلم که می خوان عوض کنن
      باید وایسی ببینی که منابع کنکور 91 چه کتابهایی و با ویرایش چه سالهایی هستند
      مسئولین سازمان سنجش حتما فکری برای این وضیعت کرده اند
      باید وایسیم ببینیم چی میشه

14. Top | #44
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام یک سوال داشتم بعد از اینکه کنکور دادیم چند روز بعد کلید اولیه سوالات منتشر میشه و کدام گروه زودتر از بقیه کنکور میده منظورم ریاضی تجربی و زبان اختصاصی است

بعد از ظهر همون روزی که کنکور دادین سوالات و پاسخ کلیدی آن در سایت سنجش موجود است ورشته ریاضی زودتر از بقیه کنکور می دهد

در ضمن سایت کنکور یک هفته بعد از برگزاری آزمون سراسری برای اولین بار در اینترنت پاسخ تشریحی آنرا در وب قرار می ده

15. Top | #45
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من عاشق مهندسی پزشکی ام دیوانه وار اما می دونم تهران قبول نمی شم الان هدفم بیشتر

سراسری روزانه تهرانه ...................

امیدی هست؟ توروخدا کمکم کنید بعد از گرفتن رتبه کسی هست حضوری برام انتخاب رشته کنه؟

کمک!!!!!!
      !!!!!!!!!!
      سراسری روزانه تهران :

ریاضیات و کاربردها

دانشگاه امیر کبیر و دانشگاه تهران : میانگین تراز قلمچی 5600

-----------------------------------------------------------------------

فیزیک هسته ای

دانشگاه شهید بهشتی و خواجه نصیر :
      میانگین تراز قلمچی
      5700

----------------------------------------------------------------------

شیمی کاربردی

دانشگاه خواجه نصیر :
      میانگین تراز قلمچی
      5700

----------------------------------------------------------------------

آمار و کاربردها

دانشگاه تهران :
      میانگین تراز قلمچی
      5600

---------------------------------------------------------------------

و کلی رشته و دانشگاه دیگه ....

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، azad، فیزیک، قلمچی، كنكور، مفید، منابع کنکور، مهم، مهندسی، مکانیک، مشهد، مشکل، مشاوره، مشاوره تحصیلی، مطالعه، معدل، چهارم، نوروز، چگونه درس خواندن، چگونگی آزمون دادن، ناامیدی، نحوه تست زدن، نرم افزار، هندسه، هدف، یک ماه، کمک، کمک درسی، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کتاب، کدام کتاب رو خوندن، گاج، گزینه 2، گزینه دو، پزشکی، پشت کنکور ماندن، آزمایشی، امتحان، انتخاب رشته، ادبیات، برنامه ریزی، تمرکز، تجربی، تخمین رتبه، تست، تغییر رشته، جمع بندی، جایزه، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران طلایی نوروز، دینی، دانشگاه، دانشگاه آزاد، داروسازي، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، راهنمایی، راههای افزایش رتبه و درصد، رایگان، رشته تجربی، زیست، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوالات کنکور، سایت کنکور، ساعات درس خوندن، سراسری، شیمی، شیمی 3، عربی، عربی کنکور

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن