خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 115 از 115
    1. Top | #106
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      روزی چند ساعت باید درس بخونم؟من همیشه توآزمونایی که شرکت میکردم اول بودم ولی امسال اصلا اول نشدم و این خیلی نگرانم میکنه
      متوسطش به این صورته که موقعی که کلاس میری و برمیگردی خونه حدودا بین 3 تا 5 ساعت

هر موقع هم که از صبح تا شب خونه ای حدودا 7 تا 10 ساعت

البته همه اینها حدودیه و بسته انواع شما دانش آموزها فرق می کنه

2. Top | #107
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ببخشید که اینجا می پرسم ، جای دیگه ای توی تالار نبود
      بازم عذرخواهی می کنم ، من دوم دبیرستان هستم
      امتحاناتمون شنبه شروع می شه ، شنبه ما آمار داریم و منم جزوه ی آمار ندارم
      این جزوه ای که تو این آدرس هست کامله ؟؟؟ بخونم 20 می شم ؟؟؟
      آدرس : کنکور - دانلود جزوه کامل درس آمار
      لطفاً اگه راهنمایی دیگه ای هست بکنید ، ممنون می شم ، ببخشید
      با تشکر از شما دوستان عزیز
      آره جزوه کاملی هست . حتما بعد از خوندنش شروع کن به حل نمونه سوالات چند سال اخیر تا تسلط کافی به دست بیاری

3. Top | #108
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام کنوکور سراسریم روی کامپیوترم بود و هارد کامپیوتر خراب شد و همه چیز پرید. الان من باید چیکار کنم ؟؟؟؟ تمام اطلاعات داخل کامپیوتر بود همه شون .. راهی هست که دوباره اطلاعات رو از جایی بگیرم ؟؟
      ممنون
      نترس . فکر کنم سازمان سنجش برای اینجور موقع ها راه هایی در نظر گرفته باشه

کارت ورود به جلسه و نگاه کردن کارنامه هم که با نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه امکان پذیره

می تونی از سازمان سنجش هم بپرسی که چیکار می تونی بکنی.

4. Top | #109
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      salam man reshtam tajrobie moadelam 19.40 bude,nomreye sanjesham hudude 10200 10300 mishe vali fek nemikonam betunam daneshgah tehran ya beheshti pezeshki ghabul sham,mitunam?
      شما الان باید فقط به فکر کنکورتون باشید و افزایش درصدها و کاهش اشتباهات در ایام باقی مانده . نه اینکه براساس آزمونهای سنجش نتیجه گیری کنید .

معمولا همه چیز در روز کنکور تغییر میکنه . پس تمام تلاشتون رو بکنید که اون روز از هر لحاظ تو اوج باشید . بعد که دضدها و نتایجتون اومد درباره قبولی تو دانشگاهها با هم بحث می کنیم

5. Top | #110
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه
      من چهارم رياضي و هستم امسالم كنكور دارم ولي تا اين لحظه هيچ چي نخوندم. و تازه ميخوام شروع كنم. ولي يه مشكل دارم. اونم اين كه چي رو بخونم؟ كدوم درسنامه؟ كدوم جزوه ؟ كه خلاصه و مفيد و خيلي خوب باشه و بشه با خوندنش تست هم زد. دوستان پيشنهادي دارن بگن.ممنون
      آخه من بهت چی بگم. آخه از الان از الان تا کنکور مگه میشه

ولی من در کل درسنامه های کتابهای تست رو معرفی می کنم .

اگر هم اینترنتی می خوای جزواتی که تو وبسایت گذاشتم ، همشون پر از نکات و درسنامه های تستی هستند

6. Top | #111
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام
      من تا حالا ریاضی هیچی نخوندم
      میشه بهم بگید تو این مدت چکار کنم که حداقل 10 بزنم تو کنکور
      چه مباحثی رو بخونم که هم آسون باشه و هم سوال بیاد
      همیشه در کنکور چند تا سوال آسون وجود داره که شما با امتحاناتی که در مدرسه می دهید و اطلاعات کم و بیشتون می تونی به اونها پاسخ بدهید . مثل لگاریتم و تصاعد و تعاریف حد و مشتق و تعاریف موجود در هندسه و بعضی از حدها رو می تونید به راحتی حل کنید

7. Top | #112
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      هدف سازمان سنجش از برگزاری آزمون های مثلا استاندارش چیه ?
      نه به سختی سوالای شیمی و نه به آسونیه سوالای فیزیک
      واقعا هنوز تو خماری سوالای شیمیش موندم?
      یعنی کنکورم قراره اینطوری باشه?

سلام آقا این شیمی سنجش مشکل داره یا شیمی من؟؟
      من شیمی کنکورا رو بالای 70 میزنم ولی سنجش امروزو 15 % زدم !!!!!!!! با اینکه ریاضی 79 زدم، فیزیک 81
      اگه مشکل از منه چه باید بکنم الان؟ میشه اصلا کاری کرد؟
      روند سوالات شیمی کنکور در این 5 ، 6 ساله که در یک حد بوده و متوسط رو به پایین می باشد

ولی من در کل با آزمونهای سنجش حال نمی کنم ولی اینطور که شما میگین و سوالات شیمی اش خیلی سخت شده ، مشکل از شما نیست و تازه این براتون خوبه که تو همچین شراطی قرار بگیرین و سر جلسه کنکور یه وقت سوالات یه درس سخت شد تسلط خودتون رو از دست ندهید .

در کل به احنمال زیاد سوالات شیمی کنکور همون روند چندین ساله خودش رو طی خواهد کرد و شما خودتون رو ناراحت نکنید

8. Top | #113
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام من میخوام برا سال آینده شروع کنم به خوندن .لطف کنید برای دروس زیست .شیمی . فیزیک کتابهایی رو معرفی کنید که از جهت توضیح درس مربوطه یه سر و گردن از بقیه کتابها بالاتر باشه-همچنین در همین زمینه ها چندتا کتاب تست عالی بهم معرفی کنید

دوست خوبمون , حافظ شیرازی که پارسال پزشکی تهران قبول شدند و مشاور رشته تجربی ما هم هستند کتابهای زیر را به عنوان منبع پیشنهادی خودشان به بچه های تجربی معرفی کردند که به شرح زیر است

فیزیک پیش=گاج/فیزیک سوم=خیلی سبز/فیزیک2=مبتکران/

زیست هرسه سال=اول کتاب درسی - دوم کتاب درسی و سوم خیلی سبز

/ریاضی هر سه سال= خیلی سبز/

شیمی هر سه سال=مبتکران/

دینی=کتاب درسی و کتاب ایات و نکات گاج/

ادبیات هر سه سال=خیلی سبز

/عربی=ایاد فیلی/

زبان=گنجینه لغاتت رو ببر بالا

9. Top | #114
      مدیر کل

نمایش مشخصات

Thumbs up تاپیک بسته شد

بچه ها این هم از سوالات کنکوریهای سالهای قبل و جوابهایی که ما بهشون دادیم . امیدوارم به دردتون خورده باشه .

شما هم اگه سوالی دارید که در این تاپیک نبوده می تونید از طریق ارسال موضوع جدید این سوالتون رو از ما بپرسید

10. Top | #115
      مدیر کل

نمایش مشخصات

در همینجا بسته شدن این تاپیک رو اعلام می دارم

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، azad، فیزیک، قلمچی، كنكور، مفید، منابع کنکور، مهم، مهندسی، مکانیک، مشهد، مشکل، مشاوره، مشاوره تحصیلی، مطالعه، معدل، چهارم، نوروز، چگونه درس خواندن، چگونگی آزمون دادن، ناامیدی، نحوه تست زدن، نرم افزار، هندسه، هدف، یک ماه، کمک، کمک درسی، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کتاب، کدام کتاب رو خوندن، گاج، گزینه 2، گزینه دو، پزشکی، پشت کنکور ماندن، آزمایشی، امتحان، انتخاب رشته، ادبیات، برنامه ریزی، تمرکز، تجربی، تخمین رتبه، تست، تغییر رشته، جمع بندی، جایزه، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران طلایی نوروز، دینی، دانشگاه، دانشگاه آزاد، داروسازي، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، راهنمایی، راههای افزایش رتبه و درصد، رایگان، رشته تجربی، زیست، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوالات کنکور، سایت کنکور، ساعات درس خوندن، سراسری، شیمی، شیمی 3، عربی، عربی کنکور

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن