خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید طرف تو چندتا شبکه رادیویی برنامه داره.
      تو چند تا شبکه تلویزیونی برنامه داره.
      تو مجله داره تبلیغ میکنه.
      د خوب ***** این همه پولو از کجا آورده که این همه داره تبلیغات میکنه.
      از پولای دانش آموز بدبخت
      بعد شعارشون اینه که روزگاری قشر خاصی میتوانستند از معلمان برتر استفاده کنند ولی الان با استفاده از دی وی دی های آموزش همه ی دانش آموزان با هر وضعیت مالی میتوانند از معمان برتر استفاده کنند!
      اصلا دی وی دیاشون عالی.ولی خدایی می ارزه قیمت چند تا دی وی دی 1 میلیون بشه.اونا که میگن هدفشون خدمته چرا قیمتشو پایین نمیارن تا همه بتونن استقاده بکنن.
      تازه میگن توی این دی وی دی های میلیونی کارتون پت ومت و....... هم پیدا میشه.بقیشم استاد(!)احمدی سخنرانی میکنن ادامش تازه از تکنیکای سرعتی(!) به خورد دانش آموز می دن.
      90 درصد کسایی که استفاده کردن پشیمونن.
      حالا خود دانی.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کلا ثابت شده برای خیلیا دی وی دی اگرم خوب باشه جواب نمی ده.
      چرا؟چون طرف وقتی میخواد دی وی دی رو نگاه کنه می گه بزار فلان سایتم برم.بزار فلان مطلبو بخونم.بزار.............
      واسه همین وقت طرف طلف می شه.حالا چه برسه به این که دی وی دی هم به درد نخوره.هم پول طرف هدر میشه هم وقتش

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      س.همش چرته فقط خودت، چیزایی ک اینا میگن توکتابای کنکوریم هست تازه ارزونترن...درمورد dvdباید بگم که ی خوبی هایی داره ی بدی هایی=خوبیش تنها چیزی ک به ذهنم میرسه اینه ک میتونی جایی ک نفهمیدی دویاره ب عقب برگردونی...اما بدیش اینه ک اولا همه dvdها قابل اعتماد نیستن ثانیا شما با دیدن اونا باید حتما جزوم بنویسی ک خودش خیلی وقت گیره ثالثا با اینکار چشات خسته میشن و احتمالا هم حوصله خوندن درس دیگه رو نداری....... من خودم بعضی dvdها رو کاملا تایید میکنم(خودم استفاده کردم و بدرد خورده) مثلا عربی 70% گاج

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال دی وی دی ها رو داشتم همه درسارو هیچ جا قبول نشدم امسال با کتاب کمک آموزشی دارم پیش میرم

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همیشه گفتم بازم میگم کنکور اسان است انتشارات پیروزان رهپویان و.... و حتی کلاس های کنکور هیچکدام و هیچوقت کافی نیستند
      من نمیگم کنکور اسان است بده و حتی نمیگم خوبه چون همش به خودتون بستگی داره مثلا وقتی مسعودی تو دی وی دی هاش به قول خودش یه تکنیک یاد میده نباید به اون تکنیک ها بسنده کنی تکگنیک ها میتونن توی حل مسئله به کارمون سرعت ببخشین ولی مهمتر از اون اینه که یاد بگیریم این رابطه چطوری بدست اومده و اثباتشش چطوریه اینطوری خیلی بر مطلب مسلط میشیم
      ممکنه یه نفر با کنکور اسان است کلاس یا هرچیز دیگه ای رتبه ی خوبی بیار و یه نفر دیگه نه!
      سلیقه ها متفاوته و همچنین نحوه ی استفاده از ابزار موجود بین افراد خیلی فرق داره

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      هروقت از کنکور اسان است بحث میشه دو سه صفحه راجعش کامنت میره!

لُپ کلام! به جز ریاضی فیزیک هیچ کدوم به درد نمیخوره

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب بالاخره به یه نتایجی رسیدیم.مزایاش اینه که مسعودی خیلی خوب درس میده،میتونی بزنی عقب و تکنینک هاش هم خوبن.بدیاشم اینه که قیمت بالاس،بقیه استادا به درد نخورن،نگاه به تلویزیون خسته می کنه و جزوه باید بنویسی.ولی تا اونجایی که فهمیدم این مسعودی،فقط تست حل میکنه و جزوه نمیگه که بنویسیم،پس گرفتن گاج طوسی یا نقره ای هم الزامیه.اینطور که میبینم،خریدن دی وی دی های مربوط به مسعودی صلاح تره.البته در مورد قیمتش هم بگم که......هیچچی،بیخیال!هممونقد بگم که به قیمت اصلی قرار نیس بخرم!:yahoo (3):

خب بالاخره به یه نتایجی رسیدیم.مزایاش اینه که مسعودی خیلی خوب درس میده،میتونی بزنی عقب و تکنینک هاش هم خوبن.بدیاشم اینه که قیمت بالاس،بقیه استادا به درد نخورن،نگاه به تلویزیون خسته می کنه و جزوه باید بنویسی.ولی تا اونجایی که فهمیدم این مسعودی،فقط تست حل میکنه و جزوه نمیگه که بنویسیم،پس گرفتن گاج طوسی یا نقره ای هم الزامیه.اینطور که میبینم،خریدن دی وی دی های مربوط به مسعودی صلاح تره.البته در مورد قیمتش هم بگم که......هیچچی،بیخیال!هممونقد بگم که به قیمت اصلی قرار نیس بخرم!:yahoo (3):

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آقا این مسعودی بی سواده جدیش نگیرین....

کلیپو ببینین:

http://hn8.asset.aparat.com/aparat-v...44d1255301.mp4

سوتی وحشتناکی دادش!!!! ((آخرش گفت یه کات کوچیک به من بده!!!))
      من مردم از خنده!!!

نمیتونه بگه 840 هزار چند برابر 40 هزاره بعد میاد جو میده با من فیزیکو تو کنکور 100میزنین!!!

خودتونو علاف نکنین برین گاج طوسی رو درست حسابی بخونین پاسخ نامه اشو هم بخرین...

اگه همه تست را رو درست بفهمین و حل کنین ((اگرم نفهمیدین حلشو نگاه کردین بعدش فهمیدین!!!)) احتمال درصد بالای 50 برای شما بیشتره تا پول واسه این جو دهنده خرج کنین.

از ما گفتن بود!

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      آقا این مسعودی بی سواده جدیش نگیرین....

کلیپو ببینین:

http://hn8.asset.aparat.com/aparat-v...44d1255301.mp4

سوتی وحشتناکی دادش!!!! ((آخرش گفت یه کات کوچیک به من بده!!!))
      من مردم از خنده!!!

نمیتونه بگه 840 هزار چند برابر 40 هزاره بعد میاد جو میده با من فیزیکو تو کنکور 100میزنین!!!

خودتونو علاف نکنین برین گاج طوسی رو درست حسابی بخونین پاسخ نامه اشو هم بخرین...

اگه همه تست را رو درست بفهمین و حل کنین ((اگرم نفهمیدین حلشو نگاه کردین بعدش فهمیدین!!!)) احتمال درصد بالای 50 برای شما بیشتره تا پول واسه این جو دهنده خرج کنین.

از ما گفتن بود!
      کاملا باهات موافقم رفیق ...
      ............................
      اگه صدها صفحه هم از این جور مطالب گفته بشه و تکرار بشه، بازهم باید خود طرف آنقدر باسواد باشه تا متوجه بشه این یـــارو و دارودستش کین !!! کار هر کس نیست خرمن کوفتن .....

این هم
      از ما گفتن بود:yahoo (3):

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آقا خوبه بخريد
      شما بخريد
      من يه رتبه 6 رقمي را تضمين ميكنم

--------------------------
      كاشكي بي سواد بود
      معلومه از جزوه يكي ديگه داره درس ميده

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      در یک کلام بهت بگم که برو پولت رو بریز بیرون ولی نرو از این موسسه dvdهاش رو بخر!!!!!!!!!!

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PSWJoker نمایش پست ها
      سلام به دوستان گرامی!امروز یکی ازدوستانم مجموعه "کنکور آسان است"رو بهم پیشنهاد کردم و با تحقیقاتی که کردم،متوجه شدم دبیر ریاضی فیزیکش واقعا مخه!!!و اگه دبیر های دیگشم حتی نصف اون درس بدن،برای من کافیه!!!چون بنابه شعار استادش،ریاضی فیزیکو میشه 100 زد!!!:-)که فارغ از جنبه اغراقش،هفتاد درصدم کافیه.حالا سوالم از شماها اینه.تعصب به فلان انتشارات و معلم رو بذارید کنار و یه جواب خوب و قانع کننده با دلیل خوب بهم بدین.نظرتون درباره این مجموعه چیه؟؟؟
      ببین دوست عزیز بنظر من که خودم از این مجموعه دی وی دی خریدم هم مسعودی هم یزدانی تو این مجمعه مسعودی بهترین دبیر فیزیک کشور هست(بی اغراق)ولی بقیه مفت نمی ارزن مخصوصا یزدانی و در ضمن به حرف افرادی که استفاده نکردن و بدگویی می کنن گوش نکن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم میخواستم بخرم اما تو یکی از مشاوره هاشون شنیدم ::
      یه پسری اومده بود پیششون هیچی هم بلد نبود (در حد صفر) بعد
      استاد بهش یه سیدی داد پزشکی قبول شد !!!! اونم در عرض یه ماه

دقت کنید معلم عربیش هم خیلی ظریف داره میرقصه ینی
      ادبیات و زبانش هم واقعا حرفاشون کپی کتابه و به نظرم چیز
      جدیدی جز دو سه تا دروغ خودپسندانه نداره،زیستش هم که
      قربونش برم ایراد !! میگن فیزیکش خوبه اما....شک دارم !!

خدایی خیلی مارو دراز گوش فرض کردن
      حتی بلد نیستن درست دروغ بگن اینا
      ^______________________^

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      در تمام مجموعه فقط چند تا تکنیکش به درد میخوره
      بقیه اش حرف مفته
      راستی کسایی هم که میخوان این سی دیی ها رو بخرن
      نرین یهویی از خودشون بخرین
      یه سرچ بکنید تو اینترنت ، دست دوم این دی وی دی ها رو با قیمت پایین پیدا میکنید
      اگر ادرس سایت خواستید پیام بدید (اینجا نمیگم تا تبلیغات نشه )
      ...
      کتاب گاج من تعریفشونو زیاد شنیدم
      دوستم تمام کتاب های گاج نقره ای سوم تجربی رو گرفته ، صد و خورده ( تازه دو سه تا از کتابا هم جامع است )
      اگر گاج خواستید بخرید ، برید به جمعه بازار کتاب (اگر شهرتون همچین جایی داره ! )
      تو مشهد که هست و تخفیف زیادی هم داره
      مثلا ریاضی سوم رو که 13000 تومان هست میده 10000
      کتابا هم مال 93 هستش .
      همین

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسمشم دروغه! " کنکور آسان است"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه عزیز جان کنکور سخته! باید عرق بریزی یک سال!

مگه هر روز نمیان شبکه های مختلف این آقای یزدانی که بهش "استاد" هم می گن مگه بارها نشده کلی دیالوگ نوشته باشه داده باشه به یه رتبه ی زیر 100 تا تو برنامه بگه!؟ اصلاً چرا این برنامه ی تلویزیونی زنده نیست؟ بله چون ممکنه طرف یهو سوتی بده! یادش بره اسماشونو! یادش بره دیالوگو!

شما برو تو سایتشون 50 تا شماره برای مشاوره دادن! به هر کدوم که زنگ بزنی اولین سئوال اینه که اسمت چیه و دی وی دی هارو گرفتی؟ بله منظورش اینه که پول دادی؟ جیبتو خالی کردیم؟
      من با یکی از همین کارچاق کناشونو تو طول سال در ارتباط بودم! کل دی وی دی هارو تهیه کردیم و نشستم دیدم! بخدا قسم از 8 صبح تا 11 شب پای دی وی دی ها بودم! اردیبهشت ماه زنگ زدم گفتم من جواب نگرفتم اصلاً ! زیستم ضعیفه! گفت یه لوح ضبط کرده اقای "عرفان اکبری" اگه الان منفی هم باشی تورو قول می دم به 40 می رسونه! بله اقا 100 تومن تو اون مقطع پول دادم و اینم خریدم! اما دیدم توش فقط سئوالای کنکور 91 رو پای تابلو می نویسه و تست می زنه! شاخ دراوردم! اون دو ماهمم تموم شد و رفتم سر جلسه کنکور و رتبمم شد 90 هزار!

همین الان شما زنگ بزن من قول می دم اینارو به می شنوی:

" بفرمائید, شما دی وی دی هارو تهیه کردید؟ از کی ؟ فلان دی وی دی رو چی؟ خب فلان دی وی دی چی؟ دی وی دی اقای x چی؟...."

آقای x که دی وی دی ضبط کرده از اول تا اخرش داره از خودش تعریف می کنه, من مقاله نوشتم من بارسلونا مدرک گرفتم, والنسیا اسپانیا بودم!..... هرکی بودی اومدی زدی آینده ی من پسر 18 ساله با کلی امید و آرزو رو حداقلش یک سال عقب انداختی و له کردی! اسمتو نمی برم چون ارزش ندارین, ولی ته دلم همیشه نفرین می کنم شمارو که ثابت کردین برای یک جوون فقط توی فوتبال و موسیقی و فیلم دلال وجود نداره.

اصلاً مگه شایان پورمیرزابابائی رتبه یک کشور اینارو میشناسه؟ اصلاً داریم مگه؟

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم خیلی دنبال دی وی دی هاش بودم.بعد فهمیدم واقعا به درد نمیخوره.الان کنکور فقط مفهومه.دیگه نمیشه با 4تا تکنیک سوالارو جواب داد

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)