خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

سوال در مورد نحوه تدریس شاهین عباسیان

سلام
      بچه ها اینجا کسی هست که با اقای شاهین عباسیان (مدرس فیزیک) کلاس رفته باشه؟
      اگه ایشونو می شناسین لطفا نحوه تدریسشونو بگین چه جوریه ؟ خوبه یا بده؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اتفاقا من کلاس فیزیک با اون میرم....تو اراک با قلمچی کار میکنه.

تا الان که از تدریسش راضی بودم....معلم خوبیه

اول از حرکت شناسی شروع کرد،الانم اولای دینامیکه.

از روی جزوش تدریس میکنه که توش هم واسه هر مبحث چند تا مثال هست،هم چند تا مثال خارح از جزوش حل میکنه....آخر کلاس شماره تستایی که میتونیم بزنیم رو از روی آبی قلمجی میکه....البته اجباری نیست..میتونی

از هرکتاب دیگه ای که داری تست بزنی.تقریبا واسه هر مبحث راه های سریعتر و مفهومی میگه....مثلا واسه تعادل سه نیرو به حای قاعده سینوس ها یه راه دیگه از خودش گفت !

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hanie76 نمایش پست ها
      سلامبچه ها اینجا کسی هست که با اقای شاهین عباسیان (مدرس فیزیک) کلاس رفته باشه؟اگه ایشونو می شناسین لطفا نحوه تدریسشونو بگین چه جوریه ؟ خوبه یا بده؟ممنون
      هرچي از تدريس عاليه اين استاد. بگم كم گفتم،من ٤سال پيش با ايشون كلاس داشتم،هنوزم جزوشو دارم،تو كل سال دانشگاه واسه درس اصول مهندسيمون سوالايي مطرح ميشد كه همه از جوابش عاجز بوديم من وقتي به ايشون زنگ ميزدم جواب رو كامل بهم ميگفت ، الانم كه ميخوام مجدد كنكور بدم باز با ايشون كلاس بر ميدارم كه يه دوره اي بشه درسا واسم،خلاصه كه اصلا شك نكن به قدرتمندي علمي و آموزشي ايشون . بهتره بجاي شاهين عباسيان وارد وارديان صداش كنيد .

4. Top | #4
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من باهاش کلاس نداشتم ولی تعریفشو شنیدم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahartaheri نمایش پست ها
      هرچي از تدريس عاليه اين استاد. بگم كم گفتم،من ٤سال پيش با ايشون كلاس داشتم،هنوزم جزوشو دارم،تو كل سال دانشگاه واسه درس اصول مهندسيمون سوالايي مطرح ميشد كه همه از جوابش عاجز بوديم من وقتي به ايشون زنگ ميزدم جواب رو كامل بهم ميگفت ، الانم كه ميخوام مجدد كنكور بدم باز با ايشون كلاس بر ميدارم كه يه دوره اي بشه درسا واسم،خلاصه كه اصلا شك نكن به قدرتمندي علمي و آموزشي ايشون . بهتره بجاي شاهين عباسيان وارد وارديان صداش كنيد .
      اول هم از آينه ها شروع كرد واسه مارو

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعــــــــــــــــــله ایشون استاد توانمندیهــــ هرچند من روش تدریس ایشون رو خیلی دوس نداشتم و استادمو تغییر دادم اما دوســــتام خیلی راضین..
      I KEEP DANCING ON MY OWN

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن