خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سیر تا پیاز گسسته گاج سبز

سلام من میخوام گسسته و جبر 6 تا تست حل کنم
      تصمیم گرفته بودم کتاب فار بگیرم اما الآن این کتاب اومده خواستم ببینم کدومشو بخرم
      کسی اینو دیده؟ چطوره؟

فروشگاه انتشارات بين المللي گاج

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام....من این کتاب رو دیدم و بررسیش کردم....خیلی خیلی ضعیفه و اصلا بدرد نمیخوره....همون فار رو بگیر....با فار میتونی تا۹-۱۰تستم بزنی....البته کتاب آموزش گسسته مهر و ماه تالیف خسرو کاک سوندی بسیار عالیه که سطحش متوسط به بالاست...گاج طوسی جدید هم کتاب بسیار مناسبیه ولی برای آموزش مناسب نیست...برای شما با توجه به خواستت فار یا برای تست زنی گاج طوسی مناسبه....موفق باشی....

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kordali نمایش پست ها
      سلام من میخوام گسسته و جبر 6 تا تست حل کنم
      تصمیم گرفته بودم کتاب فار بگیرم اما الآن این کتاب اومده خواستم ببینم کدومشو بخرم
      کسی اینو دیده؟ چطوره؟

فروشگاه انتشارات بين المللي گاج
      سلام....من این کتاب رو دیدم و بررسیش کردم....خیلی خیلی ضعیفه و اصلا بدرد نمیخوره....همون فار رو بگیر....با فار میتونی تا۹-۱۰تستم بزنی....البته کتاب آموزش گسسته مهر و ماه تالیف خسرو کاک سوندی بسیار عالیه که سطحش متوسط به بالاست...گاج طوسی جدید هم کتاب بسیار مناسبیه ولی برای آموزش مناسب نیست...برای شما با توجه به خواستت فار یا برای تست زنی گاج طوسی مناسبه....موفق باشی....

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای درس جبر و احتمالت کامل ترین کتابو گاج طوسی تحت عنوان کتاب جبر و احتمال با حجمی معقول چاپ کرده که 228 صفحه است و فقط با توجه به درسنامه ها و پاسخ های تشریحی که داره می تونی به 6 تست کنکور که مستقیما از کتاب جبر و احتمال سال سوم می آید پاسخ بدهی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن