خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question کمک!!!!! در رابطه با افزایش تراز آزمون آزمایشی !!! کمک

سلام دوستان
      میخواستم بدونم کسی اینجا تا حالا روش خاصی رو برای بالا بردن تراز آزمون هاش استفاده کرده که جواب گرفته باشه ؟
      من خودم تابستون با 4200 شروع کردم و آخرین آزمونم شد 5500 بیشتر سعی کردم ساعت مطالعه ی با کیفیت رو افزایش بدم.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      بهترین راه دوره و مرور و کیفیت مطالعه هستش!

من درسی به نام روان شناسی رو از 30 درصد به 80 درصد رسوندم!

فقط با عالی کردن کیفیت مطالعه و جویدن کتاب! منظور از جویدن یا همون شخم زدن اینه که نقطه به نقطه کتابو مو شکافانه بخونی

و با کلمات کاری نداشته باشی مفهوم رو استخراج کنی!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      یه حرکاتی بلدم بگم بزنی واسه تجربی ترازت یهو بکشه بالا اما واسه کنکور بدردت نمیخوره
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد نشاط اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      در سایه کوه باید از دشت گذشت

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MajnOOn نمایش پست ها
      یه حرکاتی بلدم بگم بزنی واسه تجربی ترازت یهو بکشه بالا اما واسه کنکور بدردت نمیخوره

بگو بزنیم
      ^______________________^

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      بگو بزنیم
      یکیش اینه....شب قبل از آزمون زمین شناسی رو بجو که بالای 70 بزنی...هر وقت انجام دادی و نتیجه گرفتی بیا بم بگو تا بقیشم بگم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      بگو بزنیم
      یکیش اینه....شب قبل از آزمون زمین شناسی رو بجو که بالای 70 بزنی...هر وقت انجام دادی و نتیجه گرفتی بیا بم بگو تا بقیشم بگم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

واسه زمین شناسی تست هم بزنیم؟یا فقط کتابو بخونیم؟من از تست زدن زمین بدم میاددددد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      بهترین راه دوره و مرور و کیفیت مطالعه هستش!

من درسی به نام روان شناسی رو از 30 درصد به 80 درصد رسوندم!

فقط با عالی کردن کیفیت مطالعه و جویدن کتاب! منظور از جویدن یا همون شخم زدن اینه که نقطه به نقطه کتابو مو شکافانه بخونی

و با کلمات کاری نداشته باشی مفهوم رو استخراج کنی!
      ولی روش مفهوم واسه تستای مدل جدید زیست کنکور خیلی جواب نمیده!! فقط باید جمله هارو مو به مو حفظ کنیم با قیدهاشون !!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham75 نمایش پست ها
      واسه زمین شناسی تست هم بزنیم؟یا فقط کتابو بخونیم؟من از تست زدن زمین بدم میاددددد
      کلا تو هیچ درسی نباید از تست زدن بدت بیاد! وگرنه عاقبت به خیر نمیشی فرزندم!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham75 نمایش پست ها
      از نظر من نزن....کلا زیاد تست نزن آخر عاقبتت میشه من که با 7000تا تست شیمی کنکور 45 زدم....بجاش 3-4بار بیشتر جزوه معلم رو خوب بخون که مفاهیم از یادت نره....مفاهیم یادت بره انگار همه تستایی که زدی هم باش میره...اما مفاهیم تو ذهنت موندگار بشه همون 40-50تا تستی هم که زدی یادت میمونه.....خلاصه جز ریاضی و تا حدودی فیزیک بقیه درسا تست فقط درحد آشنایی با سوالات

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      از نظر من نزن....کلا زیاد تست نزن آخر عاقبتت میشه من که با 7000تا تست شیمی کنکور 45 زدم....بجاش 3-4بار بیشتر جزوه معلم رو خوب بخون که مفاهیم از یادت نره....مفاهیم یادت بره انگار همه تستایی که زدی هم باش میره...اما مفاهیم تو ذهنت موندگار بشه همون 40-50تا تستی هم که زدی یادت میمونه.....خلاصه جز ریاضی و تا حدودی فیزیک بقیه درسا تست فقط درحد آشنایی با سوالات
      به نظر من صحبت شما در صورتی درسته که پایه مطالعاتشو بذاره تست زدن. وگرنه تست زدن خیلی هم عالیه. مخصوصا با کتاب های تست جدید که بعد که جوابای تشریحی تست رو میخونی خودش اندازه 2 دور خوندن کتابه!
      ولی اول خوب روی کتاب درسیت مسلط شو بعد برو تست بزن. اینطوری هم مطالب برات مرور میشه و با سبک تستش آشنا میشی و هم وقتی دیدی که تست ها رو داری درست میزنی یه حس رضایت و اعتماد به نفس پیدا میکنی.
      بازم میگم اول از همه تسلط روی کتاب درسی!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Purple NarSiS نمایش پست ها
      به نظر من صحبت شما در صورتی درسته که پایه مطالعاتشو بذاره تست زدن. وگرنه تست زدن خیلی هم عالیه. مخصوصا با کتاب های تست جدید که بعد که جوابای تشریحی تست رو میخونی خودش اندازه 2 دور خوندن کتابه!
      ولی اول خوب روی کتاب درسیت مسلط شو بعد برو تست بزن. اینطوری هم مطالب برات مرور میشه و با سبک تستش آشنا میشی و هم وقتی دیدی که تست ها رو داری درست میزنی یه حس رضایت و اعتماد به نفس پیدا میکنی.
      بازم میگم اول از همه تسلط روی کتاب درسی!
      موافقم ! من اول حرکت شناسی فیزیک رو مفاهیمشو خوب یاد گرفتم (البته فعلا همین بودجه بندی کانون یعنی بجز سقوط آزاد و دوبعد) الان که راحت مثه آب خوردن تستشو میزنم کلی حال میکنم !! بیشتر ترغیب میشم به تمرین و تست زدن
      قبلا ازین فصل متنفر بودم اصلا نه میخوندمش نه تستشو میزدم چون فکر میکردم خیلی سخته و از توان من خارجه تستاش!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن