خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب قوی برای قواعد

سلام دوستان
      من برای سوم سه کتاب گاج سفید+گاج نقره ای +نشرالگو جامع رو کار کردم....تست ها رو معمولا از حفظ میزنم انقد که مشابهشون رو دیدم...ولی احساس میکنم تو اصل قواعد مشکل دارم..چون جزوه خوبی نداشتم مخصوصا برای دوم ک اصلا تست هم نزدم
      سوالم اینه ک ایا کتابی هست که قواعد رو ریز به ریز و دقیق توضیح داده باشه...و سطحشم قاعدتا بالاتر از کتاب باشه....کتاب مرجع کامل عربی کنکور(آموزش) کتاب خوبیه ؟!معروف نیست ولی گزیده ی بخش اعلالش رو که از سایتش گرفتم بنظرم خوب اومد
      ممنون میشم راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگه میخواید قوائد اضافی رو با مطالب اضافی و تکمیلی تر یاد بگیرید سری بزنید به عربی اختصاصی انسانی خیلی سبز! عربی انسانی ها با شما یکیه! فقط بعضی جاها اضافه داره!

دقیق و واضح کامل گفته! حتی نکات ریز و کوچولو موچولو رو!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda76 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من برای سوم سه کتاب گاج سفید+گاج نقره ای +نشرالگو جامع رو کار کردم....تست ها رو معمولا از حفظ میزنم انقد که مشابهشون رو دیدم...ولی احساس میکنم تو اصل قواعد مشکل دارم
      مثلا اینکه جارومجرور کی شبه جمله ست کی نیست رو من نمیدونستم ولی رقیبام میدونستن!!!اینکه چرا میگیم جمله فعلیه محلا مرفوع رو من نمیدونستم اما رقیبام میدونستن!!!دبیر سر کلاس نگفته!!!تو کتاب تستام نیست!!!پس اینا از کجا میدونن؟!!!کتابی هست که قواعد رو انقدر دقیق داشته باشه؟!
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام

قاعدتا تو هر کتاب یا جزوه کنکوری باید این مطالب باشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا عربی حریفم کمکی خواستی در خدمتم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن