خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معرفی منبع آموزشی و تستی برای هندسه پایه و تحلیلی

با سلام

میخواستم از شما دوستان عزیز درخواست کنم منبع کمک آموزشی و تستی ( هم دارای آموزش قوی و هم تست های خوب و ارزشمند و در حد کنکور ) برای هندسه پایه و هندسه تحلیلی معرفی کنید

با تشکر فراوان از شما

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...برای هندسه پایه هندسه۱ گاج سبز یا سیر تا پیاز که اواخر این هفته چاپ میشه کتابی هست که رو دستش کتاب نیست و بسیار آموزنده و تستای بسیار نو و قوی وجود داره که تو هیچ کتابی نیست....برای هندسه۲ هندسه۲خیلی سبز کتاب عالی هستش...این دوتا در اولویتن.....کتابای دیگه بدرد بخور هندسه۱و۲ فار هستش که کتابای خیلی خوبین در دوجلد مجزا هستش..گزینهی دیگه الگو هستش که دو تا کتاب داره یکی هندسه پایه جامع داره که اصلا کتاب مناسبی نیست...یکی هندسه۱ داره هندسه۲ تالیف سیاح نیا و بیگی این دو تا خوبن بخصوص هندسه۱ش...ولی من بشما هندسه۱گاج سبز و هندسه۲ خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم و فار رو....برای هندسه تحلیلی گاج طوسی جدید رو بگیر دو جلده جلد اول درسنامه داره و تستای نو که شبیه سازی شده کنکوراست مخصوصا کنکورای داخل و خارج۹۰به بعد و تستای نو و ایده دار داره...جلد دوم رایگانه که۳۷دوره آزمون داره که تستاش تستای نو و قوی هستش...دیگه هندسه تحلیلی الگوی سفید تالیف حسن محمد بیگی هستش که هم آموزش داره هم تست زیاد...هندسه تحلیلی نشر دریافت تالیف برادران خطیبی هم کتاب عالی هستش ولی آموزشه و تست کم داره....اولویت هندسه تحلیلی با گاج طوسی جدید هست.....موفق باشی...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای من درسنامه (آموزش) قوی و کامل و تست های خیلی خوب و عالی در حد کنکور و زیاد مهمه .

این کتبی که معرفی کردین :

گاج سبز : هندسه 1
      خیلی سبز : هندسه 2
      گاج طوسی : تحلیلی

این ویژگی ها رو دارن ؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mercenery نمایش پست ها
      برای من درسنامه (آموزش) قوی و کامل و تست های خیلی خوب و عالی در حد کنکور و زیاد مهمه .

این کتبی که معرفی کردین :

گاج سبز : هندسه 1
      خیلی سبز : هندسه 2
      گاج طوسی : تحلیلی

این ویژگی ها رو دارن ؟؟؟؟
      گاج سبز هندسه۱ درسنامه مفهومی داره و بسیار قویه و تستای کنکور و تستای نو و تالیفی و ایده دار داره(البته هنوز نیومده ولی من مولفشو میشناسم و مولفش یکی از قویترین میتونم بگم قویترین معلم تو زمینه هندسه پایه هستش و با توجه به کتابایی که قبلا نوشته بود کتاب جدیدش قطعا بسیار عالیه....با ویراستاراش صحبت میکردم یا کسایی که کتابو دیده بودن همه میگن رو دستش تو هندسه۱ کتاب نیست... خیلی سبز هندسه ۲ درسنامش خیلی خوبو و جمع و جوره و تستای ایده داری رو حل کرده...تستاشم تستای نو و ایده داره ولی کمه...تمرینای تشریحیش هم عالیه و خیلی قوی کار کرده(البته اگر هندسه۲گاج سبز میومد اونو معرفی میکردم ولی الان بین هندسه۲خیلی سبز-فار-الگو خیلی سبز بهتره میتونی بریkheilisabz.comپی دی اف هندسه۲شو ببینی یا بریpharepub.comهندسه۲ فار رو ببینی همینطور میتونی بریolgoopub.comهندسه۲شو ببینی....فار هم هندسه۲ش عالیه ولی خیلی سبز از نظر نو بودن تستاش و درسنامش از فار بهتره..فار بعضی درسنامه هاش ضعف داره و برخی تستاش سنگینه و نمیاد....فعلا تو هندسه۲ خیلی سبز بهتره...هندسه۲ الگو هم تسته...تستاشم خوبه و پاسخنامش هم خوبه ولی خیلی سبز درسنامه داره و تستاش از الگو بهتره... برای هندسه تحلیلی گاج طوسی جدید ۲جلده جلد اول درسنامه داره و تست داره درسنامش جمع و جوره و تستاش نو و ایده های ۴سال اخیر کنکور رو داخل و خارج رو بررسی کرده و تستای کنکور رو شبیه سازی کرده مثلا ایده های دیگه طرح سوال رو بررسی کرده....جلد دومش که رایگانه۳۷دوره آزمون۸سوالی هستش که توش تستای داخل و خارج رو شبیه سازی کرده و مورد سوال قرار داده و برای هندسه تحلیلی کافیه این کتاب.....اگر آموزش قویتر میخوای هندسه تحلیلی دریافت نوشته برادران خطیبی که درس کامل داره و تستاش کمه تستایی هم که تو درسنامه حل کرده اکثرا تست کنکورن یا هندسه سفید الگو تالیف بیگی که هم درس داره هم تست زیاد....ولی گاج معقول تر و جمع و جور تره............................ عزیزم من هندسه تدریس میکنم و تمام این کتابا رو بررسی کردم.....ولی اگر بازم شک داری برو سایتاشون یا برو کتابفروشی خودت مقایسه کن از کدوم خوشت میاد یا برات بهتره ولی یادت باشه برای هندسه پایه سراغ گاج طوسی نری چون فقط تست کنکوره۸۵درصدش و تالیفیاش کمه...موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خيلي ممنون واسه راهنماييت.واقعا خیلی خوب وجامع توضیح دادی.طوری که اخرسر فهمیدم چی بگیرم.کاش تو همی درس ها اینجور پست هایی بود.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا بالاخره چی گرفتی ؟؟؟!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      گاج سبز هندسه۱ درسنامه مفهومی داره و بسیار قویه و تستای کنکور و تستای نو و تالیفی و ایده دار داره(البته هنوز نیومده ولی من مولفشو میشناسم و مولفش یکی از قویترین میتونم بگم قویترین معلم تو زمینه هندسه پایه هستش و با توجه به کتابایی که قبلا نوشته بود کتاب جدیدش قطعا بسیار عالیه....با ویراستاراش صحبت میکردم یا کسایی که کتابو دیده بودن همه میگن رو دستش تو هندسه۱ کتاب نیست... خیلی سبز هندسه ۲ درسنامش خیلی خوبو و جمع و جوره و تستای ایده داری رو حل کرده...تستاشم تستای نو و ایده داره ولی کمه...تمرینای تشریحیش هم عالیه و خیلی قوی کار کرده(البته اگر هندسه۲گاج سبز میومد اونو معرفی میکردم ولی الان بین هندسه۲خیلی سبز-فار-الگو خیلی سبز بهتره میتونی بریkheilisabz.comپی دی اف هندسه۲شو ببینی یا بریpharepub.comهندسه۲ فار رو ببینی همینطور میتونی بریolgoopub.comهندسه۲شو ببینی....فار هم هندسه۲ش عالیه ولی خیلی سبز از نظر نو بودن تستاش و درسنامش از فار بهتره..فار بعضی درسنامه هاش ضعف داره و برخی تستاش سنگینه و نمیاد....فعلا تو هندسه۲ خیلی سبز بهتره...هندسه۲ الگو هم تسته...تستاشم خوبه و پاسخنامش هم خوبه ولی خیلی سبز درسنامه داره و تستاش از الگو بهتره... برای هندسه تحلیلی گاج طوسی جدید ۲جلده جلد اول درسنامه داره و تست داره درسنامش جمع و جوره و تستاش نو و ایده های ۴سال اخیر کنکور رو داخل و خارج رو بررسی کرده و تستای کنکور رو شبیه سازی کرده مثلا ایده های دیگه طرح سوال رو بررسی کرده....جلد دومش که رایگانه۳۷دوره آزمون۸سوالی هستش که توش تستای داخل و خارج رو شبیه سازی کرده و مورد سوال قرار داده و برای هندسه تحلیلی کافیه این کتاب.....اگر آموزش قویتر میخوای هندسه تحلیلی دریافت نوشته برادران خطیبی که درس کامل داره و تستاش کمه تستایی هم که تو درسنامه حل کرده اکثرا تست کنکورن یا هندسه سفید الگو تالیف بیگی که هم درس داره هم تست زیاد....ولی گاج معقول تر و جمع و جور تره............................ عزیزم من هندسه تدریس میکنم و تمام این کتابا رو بررسی کردم.....ولی اگر بازم شک داری برو سایتاشون یا برو کتابفروشی خودت مقایسه کن از کدوم خوشت میاد یا برات بهتره ولی یادت باشه برای هندسه پایه سراغ گاج طوسی نری چون فقط تست کنکوره۸۵درصدش و تالیفیاش کمه...موفق باشی
      هندسه تحلیلی ، خیلی سبز چطوریه ؟؟ ( چه آموزش و چه تست )

از نظر آموزش و تست در مقایسه با گاج طوسی که فرمودین ، چطوریه کدوم بهترن ؟؟ گاج یا خیلی سبز ؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mercenery نمایش پست ها
      حالا بالاخره چی گرفتی ؟؟؟!

هندسه تحلیلی ، خیلی سبز چطوریه ؟؟ ( چه آموزش و چه تست )

از نظر آموزش و تست در مقایسه با گاج طوسی که فرمودین ، چطوریه کدوم بهترن ؟؟ گاج یا خیلی سبز ؟؟؟
      گاج جدید تر و نو تره....جمع و جوره و مطالب سخت نداره ولی تحلیلی خیلی سبز متوسطه و الکی سختش کرده هم آموزش هم تستش....گاج یه ویژگی خوبی که داره اینه که سوالای کنکورای ۴سال اخیر رو شبیه سازی کرده و تست ازشون ساخته با ایده های نو....

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      گاج جدید تر و نو تره....جمع و جوره و مطالب سخت نداره ولی تحلیلی خیلی سبز متوسطه و الکی سختش کرده هم آموزش هم تستش....گاج یه ویژگی خوبی که داره اینه که سوالای کنکورای ۴سال اخیر رو شبیه سازی کرده و تست ازشون ساخته با ایده های نو....
      خب گاج یکم زیادی آسون نیس؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هندسه 1 و 2 مبتکران(فرهاد ابوالقاسمی) چاپ 87 را دارم که از سال 90 به بعد چاپ نمیشه.به نظرتان کتاب خوبی است یا هندسه 1 گاج سبز و 2 خیلی سبز را بگیرم یا این دو را کنار مبتکران بخوانم؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad1370 نمایش پست ها
      من هندسه 1 و 2 مبتکران(فرهاد ابوالقاسمی) چاپ 87 را دارم که از سال 90 به بعد چاپ نمیشه.به نظرتان کتاب خوبی است یا هندسه 1 گاج سبز و 2 خیلی سبز را بگیرم یا این دو را کنار مبتکران بخوانم؟
      هندسه۱و۲ ابوالقاسمی مبتکران هندسه۱ش خوبه ولی۲ش کمه و تست کنکوره بیشترش در ضمن بعضی تستای مهم کنکورا رو نداره....هندسه۱گاج سبز و هندسه۲خیلی سبز جدید و نو هستن...شاید تست مشابه ابوالقاسمی رو داشته باشن ولی جدیدن...میتونی کنار هم استفاده کنی...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هندسه پایه : نشرالگو + خوشخوان (گاج توصیه نمیشه چون سوالات بی ربط به کنکور زیاد داره)
      هندسه تحلیلی: ابتدا خوشخوان و سپس گاج

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من کنکوریم
      ریاضی
      میخوام هم تستاس خوب باشه
      هم پاسخنامش
      چی بگیرم؟

من کنکوریم
      ریاضی
      میخوام هم تستاس خوب باشه
      هم پاسخنامش
      چی بگیرم؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      من کنکوریم
      ریاضی
      میخوام هم تستاس خوب باشه
      هم پاسخنامش
      چی بگیرم؟

من کنکوریم
      ریاضی
      میخوام هم تستاس خوب باشه
      هم پاسخنامش
      چی بگیرم؟
      http://forum.konkur.in/showthread.php?p=295326
      +
      هندسه پایه الگو(ناشر:بیگی)

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این سیر تا پیاز تحلیلی گاج چه طوره؟ الگو چی؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال واسه تحلیلی میشه فقط گاجو خوند؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن