خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

یه سوال مهم درباره ایلتس(زبانی ها مخصوصا)

سلام. من امسال دومم و وقت واسه کنکور دارم حالا یه سوال.من سطح زبانم در حد متوسط هست طوری که میتونم یه مکالمه ی روون روزانه داشته باشم و در آزمون تعیین سطح کانون زبان تقریبا از 120 سوال 86تا جوابیدم حالا با این وضع میخوام برم کلاس فشرده آیلتس به نظرتون خوبه؟جواب میده؟اصلا آیلتس به چه دردی میخوره(برای شرایط من مثلا سنم و...)؟

ویرایش توسط Parniya : 12 مهر 1393 در ساعت 16:55 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من خودم 17 سالمه دیپلمزبانم رو هم گرفتم ولی ایلس ب درد من و تو نمیخوره چون مدرک تاریخ انقضا دو ساله داره و بعد دوسال باطل میشه یه مدل دیگه هم داره ک دانشگاهیه و تو نمیتونی بگیری ب نظر من اگه سطحت خوبه fce بگیر ایلس الان ب درد تو نمیخوره
      چـشـم چـشـم بـی ابـرو , قـشـنـگـی حتی بـی مـو
      درد داری مـیـدونـم , درد و بــلــات بـه جــونــم
      واسه سلامتیشون دعا کنید

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ايلتس براي كساييه كه ميخوان از كشور خارج بشن و ادامه تحصيل بدن
      دانشگاه هاي خارج براي اينكه مطمئن بشن كه شما زبانتون درسطح خوبي قرار داره و ميتونين ارتباط برقرار كنيد نمرات امتحانات ايلتس و يا تافل رو معمولا جزو ملزومات ثبت نام ميزارن
      همين!كاربرداي ديگش براي دكتري و تحصيلات عالي هست كه ديگه الان شما كاري با اونا نداريد.
      ولي اگه كانون زبان رو تموم كرديد ميتونيد براي اينكه زبان يادتون نره كلاساي ايلتس هم اسم بنويسيد و مطالعه داشته باشيد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.j نمایش پست ها
      من خودم 17 سالمه دیپلمزبانم رو هم گرفتم ولی ایلس ب درد من و تو نمیخوره چون مدرک تاریخ انقضا دو ساله داره و بعد دوسال باطل میشه یه مدل دیگه هم داره ک دانشگاهیه و تو نمیتونی بگیری ب نظر من اگه سطحت خوبه fce بگیر ایلس الان ب درد تو نمیخوره
      دیپلم زبان رو باید از کجا بگیرن؟ fce چه فایده ای داره؟ مدت نداره این؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad76 نمایش پست ها
      دیپلم زبان رو باید از کجا بگیرن؟ fce چه فایده ای داره؟ مدت نداره این؟
      دیپلم رو از کانون زبان میگیرن . fce یک مدرک معتبره نه در حد ایلس ولی خوبه ن تاریخ انقضا نداره مادام العمره این
      چـشـم چـشـم بـی ابـرو , قـشـنـگـی حتی بـی مـو
      درد داری مـیـدونـم , درد و بــلــات بـه جــونــم
      واسه سلامتیشون دعا کنید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیپلم رو از کانون زبان میگیرن . fce یک مدرک معتبره نه در حد ایلس ولی خوبه ن تاریخ انقضا نداره مادام العمره این
      ممنون،واسه دیپلم حتما باید تو دوره های کانون شرکت کرد یا آزمونی چیزی هم داره که بدون کلاس مدرک بدن؟

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      از کجا میشه این مدرکو گرفت؟چه سطحی نیاز داره؟واصلا کاربردش چیه؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      ايلتس براي كساييه كه ميخوان از كشور خارج بشن و ادامه تحصيل بدن
      دانشگاه هاي خارج براي اينكه مطمئن بشن كه شما زبانتون درسطح خوبي قرار داره و ميتونين ارتباط برقرار كنيد نمرات امتحانات ايلتس و يا تافل رو معمولا جزو ملزومات ثبت نام ميزارن
      همين!كاربرداي ديگش براي دكتري و تحصيلات عالي هست كه ديگه الان شما كاري با اونا نداريد.
      ولي اگه كانون زبان رو تموم كرديد ميتونيد براي اينكه زبان يادتون نره كلاساي ايلتس هم اسم بنويسيد و مطالعه داشته باشيد
      خوب منم میخوام خارج بشم ودیپلمم رو از خارج بگیرمو بعدش همونجا برم دانشگاه.به دردم میخوره؟

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      uuuuuppppp

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه ميخوايد خارج كشور تحصيل كنيد بايد بريد سايت دانشگاهي كه ميخوايد ثبت نام كنيد و ببينيد كه چه نمره لازم هست براي ثبت نام!
      و اينكه عموم دانشگاه ها تافل و آيلتس هردورو قبول دارن اما در آمريكا تافل و در انگلستان و چندين كشور اروپايي آيلتس رو بيشتر قبول دارن

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      اگه ميخوايد خارج كشور تحصيل كنيد بايد بريد سايت دانشگاهي كه ميخوايد ثبت نام كنيد و ببينيد كه چه نمره لازم هست براي ثبت نام!
      و اينكه عموم دانشگاه ها تافل و آيلتس هردورو قبول دارن اما در آمريكا تافل و در انگلستان و چندين كشور اروپايي آيلتس رو بيشتر قبول دارن
      میتونم وارد دبیرستاناشون بشم؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      uuuuuppppp

شاید ب درد خورد

http://forum.konkur.in/thread11282.html

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من اگه جای تو بودم !

حتما دوره های فشرده آیلتس و تافل رو میرفتم و آزمونشو میدادم ( ترجیحا کسب نمره بالای 7 ) + معدل بالای دبیرستان ، بعدش از سایر کشور ها اسکولارشیب میگرفتم و دیگه رویایی باور کردنی !

اما حیف که از ما گذشت -_- رفت واس 3 سال دیگه ارشد !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      اسکولارشیب
      چی هست؟

14. Top | #14

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      اسکولارشیب
      چی هست؟
      همون بورسیه تحصیلیه

توضیحات بیشتر:
      انواع اسکولارشیپ

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اسکولارشیب توی سن دبیرستان فقط به افراد مقیم تعلق میگیره(آمریکا و انگلستان اینطورین)ویا شرایط خیلیی خاص(رتبه عجیب توی آزموناشون ویه سری فاکترهای دیگه)

وارد دبیرستان میشه بشید منتها هزینه بالاهست.

برای دبیرستان سالی بین 10تا15 هزاردلار درسال باید هزینه کنید!(برای افراد مقیم تقریبا نصف این مبلغ هست!!)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن