خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad76 نمایش پست ها
      ممنون،واسه دیپلم حتما باید تو دوره های کانون شرکت کرد یا آزمونی چیزی هم داره که بدون کلاس مدرک بدن؟
      میتونین امتحان تعیین سطح بدین و اگه خوب بلد باشین و لول بالایی بیفتین زود دیپلم میگیرین

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

[QUOTE=amir.h;280841]از کجا میشه این مدرکو گرفت؟چه سطحی نیاز داره؟واصلا کاربردش چیه؟

از کانون های زبان میتونی بری امتحانشو بدی سطحت باید خوب باشه رو ب بالا یک مدرک معتبر زبان ک مادام العمره و کاربردای هم داره
      چـشـم چـشـم بـی ابـرو , قـشـنـگـی حتی بـی مـو
      درد داری مـیـدونـم , درد و بــلــات بـه جــونــم
      واسه سلامتیشون دعا کنید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      اسکولارشیب توی سن دبیرستان فقط به افراد مقیم تعلق میگیره(آمریکا و انگلستان اینطورین)ویا شرایط خیلیی خاص(رتبه عجیب توی آزموناشون ویه سری فاکترهای دیگه)

وارد دبیرستان میشه بشید منتها هزینه بالاهست.

برای دبیرستان سالی بین 10تا15 هزاردلار درسال باید هزینه کنید!(برای افراد مقیم تقریبا نصف این مبلغ هست!!)

خیر دوست عزیز ...

همه اسکولارشیب ها اینجوری نیست.

شما اگه اندکی در دانشگاه های معتبر تحقیق و سرچ کنید میفهمید که بعضا علاوه بر این که پولی دریافت نمیکنن بلکه مبلغی رو هم بر اساس شایستگی دانش پژوه جهت نیاز هایش می پردازند . ( البته در شرایطش اسمش فاند گفته نشده )

با ارائه یک مثال شما رو بیشتر با این سیستم آشنا میکنم : مثلا undergraduate scholarships

Course Level: Scholarships are available for pursuing undergraduate degree level at University of Adelaide in Australia.
      Scholarship Provider: University of Adelaide, Australia
      Scholarship can be taken at: Australia

آخرین اسکولارشیبی که من مدنظرم بود واسه دانشگاه آدلایت ( استرالیا) بودش ، به صورتی که شما طی مراحلی مدارک و نمرات دبیرستانتون رو واسه دانشگاه ارسال میکردید سپس توسط متخصصین مربوطه دانشگاه نمره خاصی ( GPA ) برای هر درس منظور میشد که شرابطش اینکه که شما باید برای هر درسی 85% از نمره رو کسب کرده باشید متنشم واست آوردم ببین :

Scholarship Description: The University of Adelaide offers a scholarship program for commencing international students undertaking undergraduate study. The selection process for the Adelaide International Undergraduate Scholarships is competitive, with academic achievement forming the main basis for scholarship selection. As a general guide, the University of Adelaide will consider applicants who have achieved an academic level which is the equivalent of a GPA of 6/7 (85%) for a scholarship.
      از طرف دیگه باید یه سری ملزوماتی رو مانند مدرک آیلتس و ... رو داشته باشید .

و توضحیات تکمیلی که اسکولارشیب از کجا تامین ، اهدا ، افزایشو ... اینا :

Number of award(s): Up to 40 international undergraduate scholarships available each year.
      Duration of award(s): Scholarships are awarded for up to a maximum of four years.
      What does it cover? University of Adelaide provides a waiver of 25% of the annual tuition fee for each year of the program for the full duration of the program, up to a maximum of four years.
      Selection Criteria: Scholarships will be awarded on academic merit and in certain cases country of citizenship and program of study may also be taken into consideration. Applicants must have received an offer of admission from the University before lodging their scholarship application. Applicants with a conditional offer may still apply, but will need to accept and meet the conditions of their offer within a stated time frame before a scholarship can be confirmed.
      Notification: Successful applicants will be notified within 4 to 6 weeks of lodging the scholarship application; unsuccessful applicants will not be contacted.

و تاریخ پایان دعوت نامه :
      Scholarship Application Deadline: The application deadline for students commencing in Semester 1 2015 is 26 January 2015

کسی دوس داشت میتونم دعوت نامه رو واسش میل کنم.

تنها چیزی که میتونه شما رو اذیت کنه مشکل نظام وظیفس که اونم با مبلغی وثیقه امکان گرفتن پاس رو میسر میکنه .

فرصت های زیادی در سرتاسر جهان وجود داره ، این ما هستیم که انتخاب کنیم یا امتنا کنیم !

سوالات تخصصی در این مورد داشتید پ خ بدید . امیدوارم دوستان پستم رو حذف نکنن .

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من از آمريكا و انگلستان صحبت كردمتااونجايي كه من تحقيق كردم دانشگاه هاي اينجاها براي كسايي كه مقيم نيستن اسكولارشيب نميدن ويامقداركمي از هزينه تحصيل رو در سن دبيرستان(نه دانشگاه!!) متقبل ميشن.استارتر غزيز هنوز ديپلمشون رو نگرفتن!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      من از آمريكا و انگلستان صحبت كردمتااونجايي كه من تحقيق كردم دانشگاه هاي اينجاها براي كسايي كه مقيم نيستن اسكولارشيب نميدن ويامقداركمي از هزينه تحصيل رو در سن دبيرستان(نه دانشگاه!!) متقبل ميشن.استارتر غزيز هنوز ديپلمشون رو نگرفتن!

اسکولارشیب انگلستان . لندن

یه نگاه بنداز ... مهلتش آخراشه !

International Ambassador Scholarships in UK, 2015 Scholarship Positions 2014 2015

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      اگه برای سطح دبیرستان بخوای خارج از ایران تحصیل کنی معمولا خودشون برات کلاس زبان برگزار میکنن و موقع ورودت هم خودشون ازت یه امتحان تعیین سطح میگیرن.
      تا اونجایی که من بررسی کردم برای دبیرستان ielts نیاز نیست.
      حتما یه بررسی جامع انجام بده و بعد تصمیم بگیر

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      سلام. من امسال دومم و وقت واسه کنکور دارم حالا یه سوال.من سطح زبانم در حد متوسط هست طوری که میتونم یه مکالمه ی روون روزانه داشته باشم و در آزمون تعیین سطح کانون زبان تقریبا از 120 سوال 86تا جوابیدم حالا با این وضع میخوام برم کلاس فشرده آیلتس به نظرتون خوبه؟جواب میده؟اصلا آیلتس به چه دردی میخوره(برای شرایط من مثلا سنم و...)؟
      نه به درد کنکور زبان تخصصی میخوره....برای سوالای عمومی به درد نمیخوره....
      ...حیف من که اومدم کمک کنم...کباب شدم....کمک تا عمر دارم نمیکنم...بهم میگن دیوونه..!!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن