خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا کمکم کنید

سلام بر همگی
      خیلی نیاز به کمک دارم چونکه پشت کنکوری هستم و خیلی بی هدف وبی انگیزه ام,هر روز تصمیم میگیرم که حتما درس بخونم ولی بیشتر از 2 ساعت نمیتونم بخونم خیلی دوست دارم که درس بخونم ولی اصلا نمیشه بخاطر همین روز به روز افسرده تر میشم از پارسال تا حالاهر کاری کردم فایده ای نداشته دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم درضمن من دوران تحصیلم درسم عالی بود ولی واسه کنکور نمیدونم چرا نمیشه
      خواهش میکنم کمکم کنیدو بگین من چی کار کنم ,ممنون میشم ازتون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم یه هدف سعی کن برای خودت مشخص کنی ! و برای رسیدن به اون هدف تلاش کنی !!
      هدف انــــگــــیــــزه ســـاز هست ! سعی کن الان دروسی رو که به اونا علاقه داری رو بخونی تا موتور درس خوندنت روشن شه ...
      منتظر مشاوران عزیز سایت هم باش ، راهنماییت میکنن ، موفق و پیروز باشی ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط famana نمایش پست ها
      سلام بر همگی
      خیلی نیاز به کمک دارم چونکه پشت کنکوری هستم و خیلی بی هدف وبی انگیزه ام,هر روز تصمیم میگیرم که حتما درس بخونم ولی بیشتر از 2 ساعت نمیتونم بخونم خیلی دوست دارم که درس بخونم ولی اصلا نمیشه بخاطر همین روز به روز افسرده تر میشم از پارسال تا حالاهر کاری کردم فایده ای نداشته دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم درضمن من دوران تحصیلم درسم عالی بود ولی واسه کنکور نمیدونم چرا نمیشه
      خواهش میکنم کمکم کنیدو بگین من چی کار کنم ,ممنون میشم ازتون
      سلام.
      اولین کاری باید بکنید باید هدفتون رو مشخص کنید. نیازهاتون رو در درسا مشخص کنید و ببینید چقدر برای این نیازها تلاش و زمان نیاز دارید.
      باید برنامه داشته باشید و طبق برنامه پیش برید. شما وقت زیادی دارید و میتونید به هدفتون برسید. به خدا توکل کنید و امید داشته باشید. بعد از موفقیت در کنکور درک خواهید کرد که این پریشانی مفرط شما خیلی صحیح و بجا نبوده.
      ببینید ،
      شما فکر کنید الان کنکور دادید و به رشته و رتبه مورد نظرتون رسیدید. هر روز با شما تماس گرفته میشه و موفقیتتون رو بهتون تبریک میگن. شما رو به عنوان دانش آموز الگو معرفی میکنن و شما میشید شخصی که میتونه برای کنکوری های بعد ، الگو باشه. آیندتون براتون روشن تر و زیبا تر خواهد شد.
      امیدتون چندین برابر میشه . به خدا نزدیکتر میشید و حس شکرگزاری بیش از پیش پیدا میکنید . و دریایی از هیجان و شادی در شما موج خواهد زد.
      به نظرتون ارزش تلاش و مطالعه ی جدی رو نداره؟ ارزش نداره که از الان با شور و اشتیاق شروع به خوندن کنید و با امید و روحیه بالا ، به تلاشتون ادامه بدید؟
      انشالله موفقیت شما رو به انجمن تبریک خواهیم گفت.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام از راهنمایی ها و توصیحات شما بسیار بسیار ممنونم
      ممکنه که خندتون بگیره ولی من دقیق نمیدونم چطوری یه هدف داشته باشم خب من همیشه هدفم قبولی تو یه رشته خوب بود فقط همین
      به همین خاطر میشه کمی بیشتر توضیح بدید وکمکم کنین که چطوری میتونم انگیزه ام رو بالا ببرم واسه اینکه هر راهی رفتم نتیجه ای نداده و خانواده ام هم از دست من کلافه شدن الان یک هفتست درس نخوندم کلی هم استرس دارم چونکه هفته دیگه ازمون دارم و اصلا امادگی ندارم
      بازم ممنون از شما وسایت خوبتون

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا اینجوریم البته 3هفته هستش که اینجوریم.هدف هم دارم ولی تا بچه ی خواهرم سر وکله ش پیدا میشه(همیشه خونه ی ماست) در مقابلش سریع شکست میخورم و از درس وزندگیم می افتم.خیلی هم سرزنش میشم اما نمیتونم.ضمن اینکه کل فامیل و خونواده چشماشونو باز گذاشتن تا ببینن من امسال چیکار میکنم و این بر استرسم افزوده و هروقت به کنکور فکر میکنم دست وپاهام شروع به لرزش مکنن درست برعکس پارسال که برخلاف همه در مقابل کنکور کاملا ریلکس بودم. اه دیگه از خودم خسته شدم چون الان 3هفته هستش که میگم از شنبه ی دیگه وبازم............................روز از نو روزی از نو

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      منم دقیقا اینجوریم البته 3هفته هستش که اینجوریم.هدف هم دارم ولی تا بچه ی خواهرم سر وکله ش پیدا میشه(همیشه خونه ی ماست) در مقابلش سریع شکست میخورم و از درس وزندگیم می افتم.خیلی هم سرزنش میشم اما نمیتونم.ضمن اینکه کل فامیل و خونواده چشماشونو باز گذاشتن تا ببینن من امسال چیکار میکنم و این بر استرسم افزوده و هروقت به کنکور فکر میکنم دست وپاهام شروع به لرزش مکنن درست برعکس پارسال که برخلاف همه در مقابل کنکور کاملا ریلکس بودم. اه دیگه از خودم خسته شدم چون الان 3هفته هستش که میگم از شنبه ی دیگه وبازم............................روز از نو روزی از نو
      چرا مینا جان ؟!! خودتو زود پیدا کن ....
      نـــــه ! این قرارمون نبــــــود
      من از شما انتظار پزشکی دارم اونم سراسری !!
      ولی کاش به همه میگفتی که رفتی دانشگاه ! که اصلا فکرتم نمیکردن !!
      هیشکی نمیدونه من دارم سال دوم میخونم به جز صمیمی ترین دوستم و پدر و مادر و برادرم
      عشــــــق ؛

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام از راهنمایی ها و توصیحات شما بسیار بسیار ممنونم
      ممکنه که خندتون بگیره ولی من دقیق نمیدونم چطوری یه هدف داشته باشم خب من همیشه هدفم قبولی تو یه رشته خوب بود فقط همین
      به همین خاطر میشه کمی بیشتر توضیح بدید وکمکم کنین که چطوری میتونم انگیزه ام رو بالا ببرم واسه اینکه هر راهی رفتم نتیجه ای نداده و خانواده ام هم از دست من کلافه شدن الان یک هفتست درس نخوندم کلی هم استرس دارم چونکه هفته دیگه ازمون دارم و اصلا امادگی ندارم
      بازم ممنون از شما وسایت خوبتون
      سلام
      برنامه ریزی کنید.
      هدفتون این باشه که رتبه و ترازتون رو در آزمونها بالا ببرید. هر آزمون سعی کنید رتبتون از چند نفر بهتر بشه و رتبتونو ارتقا بدین. همین روند رو ادامه بدید تا جایی که به 3 نفر برتر و حتی نفر اول برسید.
      در ضمن به موفقیت های بعد از کنکور و شادی و نشاط و هیجانی که بعد از رسیدن به رتبه و رشته ی مورد نظرتون در شما بوجود میاد فکر کنید. اون شادی و سربلندی ، ارزش تلاش کردن رو داره. پس هرچه سریعتر شروع کنید و امیدوار باشید.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      سلام
      برنامه ریزی کنید.
      هدفتون این باشه که رتبه و ترازتون رو در آزمونها بالا ببرید. هر آزمون سعی کنید رتبتون از چند نفر بهتر بشه و رتبتونو ارتقا بدین. همین روند رو ادامه بدید تا جایی که به 3 نفر برتر و حتی نفر اول برسید.
      در ضمن به موفقیت های بعد از کنکور و شادی و نشاط و هیجانی که بعد از رسیدن به رتبه و رشته ی مورد نظرتون در شما بوجود میاد فکر کنید. اون شادی و سربلندی ، ارزش تلاش کردن رو داره. پس هرچه سریعتر شروع کنید و امیدوار باشید.
      جدا ارزشش رو داره ، توکل کن به خدا و برای رسیدن به این پیروزی که میتونه زمینه ساز پیروزی های بعدی باشه تلاش کن ! موفق باشیم ...
      عشــــــق ؛

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      اره منم هر هفته میگم از شنبه شروع میکنم. عین ادم درس خوندنو. ولی...
      ایشالا همه مون قبول بشیم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برنامه ریزی کنید.
      خیلی ممنون از راهنماییا تون تاثیر خیلی زیادی داشت. فکر کنم کم کم دارم راهمو پیدا میکنم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برنامه ریزی کنید.
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      جدا ارزشش رو داره ، توکل کن به خدا و برای رسیدن به این پیروزی که میتونه زمینه ساز پیروزی های بعدی باشه تلاش کن ! موفق باشیم ...
      از توضیحات شما هم ممنونم پارسال که نشد امسال دیگه باید بشه .موفق باشیم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از توضیحات شما هم ممنونم پارسال که نشد امسال دیگه باید بشه .موفق باشیم
      قــابــلی نداشـــت دوســـت خــوب مـــن ...
      عشــــــق ؛

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دو تا واحد های دبیرستانم مونده میخوام دی ماه پاس کنم.......
      از طرفی میخوام امسال حتما کنکور سراسری یا علمی کاربردی شرکت کنم......
      رشته ام گرافیک کامپیوتره اما نمیدونم دقیقا چه درسایی رو باید برای کنکور بخونم.......
      چون اولین بارمه اصلا از هیچی خبر ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید ........

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz نمایش پست ها
      سلام من دو تا واحد های دبیرستانم مونده میخوام دی ماه پاس کنم.......
      از طرفی میخوام امسال حتما کنکور سراسری یا علمی کاربردی شرکت کنم......
      رشته ام گرافیک کامپیوتره اما نمیدونم دقیقا چه درسایی رو باید برای کنکور بخونم.......
      چون اولین بارمه اصلا از هیچی خبر ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید ........
      سلام .
      باید تو اینترنت ، منابع کنکور گرافیک کامپیوتر رو سرچ کنید.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی خیلی ممنونم از پاسختون ....
      راستی برای ثبت نام کنکور سراسری وقت تموم شده ؟تمدید میکنن بازم یا نه ؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن