خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم دو ساله امروز فردا مدکنم ولی اون صبح طلایی نرسیده.امسالم منتظر میشیم ببینیم چی میشه.
      دو ساله به سپری شدن بهترین لحظات عمرم پشت کنکور نگاه مبکنم و کاری نکردم اما میدونم به زودی به خاطرش دیونه میشم.خونوادم هم مثل خودم از دستم خسته شدن خداییش حق دارن.
      همیشه واسه شعار دادن زرنگ بودم ولی کاش بهشون عمل هم میکردم.هرچند ی احساس عجیبی بهم میگه ی راهی هست ولی کجاست؟؟واقعا نمیدونم....

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها میخوام یه چیزی بهتون بگم من خودم یه بار کنکور دادم رتبه امم شد 2400 ولی رشته خوبی قبول نشدم از ترس سربازی رفتم اون رشته رو تموم کردم خیر سرم لیسانسم گرفتم.ولی اصلا راضی نیستم و الان دوباره دارم واسه کنکور میخونم.اینا رو نوشتم به دو دلیل : دلیل اول فقط برا اقا پسرای گله و اونم اینه که بچه ها از سربازی نترسید منم ترسیدم و بخاطر همین رفتم این رشته رو خوندم در صورتی که اگه یه سال دیگه میخوندم (حتی تو سربازی)الان راحت یه دکتر بودم.واسه خاطر یه سربازی با سرنوشتتون بازی نکنید از همتون خواهش میکنم اشتباه منو نکنید.من الان چند سال بعد شما هستم از تجربیاتی که من کردم درس بگیرید.حتما نبایدهر کسی سرش به سنگ بخوره تا بفهمه.
      دومین دلیل عمومیه ینی هم پسرا گوش کنن هم دخترا : اصلا فکر اینو نکنید که دوسال از بقیه عقب میافتید.منظورم اینه که شده دو سال بخونید ولی یه رشته درست و حسابی قبول بشید مهم نیست تو کدوم دانشگاه(منظورم ازاد و دولتیه)فقط رشته خوبی قبول بشید اگه مثل من تجربی هستید فقط پزشکی دارو دندان فیزیوتراپی بقیه رشته ها ول معطلن.
      اینقدر خوشحال نشید که دانشگاه ازاد کنکورشو برداشته.واسه رشته های به درد نخور که پر نمیشده این کارو کرده.بچه ها بازم میگم تلاش کنید یه رشته خوب قبول بشید.من دانشگاه دولتی درس خوندم(صنعتی اصفهان)ولی اصلا راضی نیستم.اینو از من به عنوان یه برادر بزرگتر بشنوید اون موقع هیچ کسی نبود این حرفا رو به من بزنه وگرنه این اشتباه رو نمیکردم.
      به امید موفقیت همتون

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شما که رتبتون خوب بوده نرم افزار "بانك آزمون" رو خريدید يا جايي ديدید؟ مي*خوام بدونم جچوريه...
      نسخه*ي نمايشي رو از سايتش بانک آزمون دانلود كردم ولي فقط فيزيكه مي*خوام بدونم بقيه دروسش چجوره!!

4. Top | #34

نمایش مشخصات
      دفتر برنامه ریزی بگیر باهاش برو جلو
      بعد تا اخر برو جلو
      بعدش هم این راهو ادامه بده
      هــــمیـــــــــــــــــن
      وضع من بد تر از تو بود مطمئن باش مشکلت حل میشه وضع من از تو بد تر بود
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن