سلام به همه شما عزیزان مخصوصا کنکوری ها
متاسفانه مدتیست که فعالیت های درسی انجمن بسیار کاهش پیدا کرده در حالی که به کنکور هم وقت زیادی باقی نمانده چیزی درحدود کمتر از 9 ماه!
درصورتی که باید روی مطالعه و فعالیت درسی بیشتر وقت بگذاریم

در این تاپیک همانطور که اسمش پیداست هدف رفع اشکالات و ابهامات شما در درس فیزیک است که به صورت برنامه ریزی شده پیش خواهیم رفت و اشکالاتمون رو به کمک همدیگه برطرف خواهیم کرد من هم امیدوارم که بتونم بهتون کمک کنم
دوستان عزیز شما میتونید هر سوال تست کنکور و حتی تست المپیاد که در ان به مشکل برخوردید رو اینجا مطرح کنید تا به کمک همدیگه نقطه ضعف های همدیگه رو در درس فیزیک پوشش بدیم

1-هرسوال یا تستی که در نظر دارید رو مطرح کنید
2-تست های المپیاد مرحله یک رو در صورت تمایل مطرح کنید
3-هر سوال یا ابهام دیگری که درمورد مبحثی از فیزیک دارید بپرسید
امیدوارم که بتونم در این زمینه کمکتون کنم و در حد توان پاسخگوی سوالات شما باشم

امیدوارم که همکاری لازمو داشته باشین تا ایشالله به کمک هم در درس فیزیک به حداکثر توانایی برسیم
برنامه ریزی به این صورت خواهد بود که پس از پایان هر مبحث بلافاصله روی مبحث دیگر کار خواهیم کرد.
یک سری از نکات رو برای نظم بخشیدن با تاپیک:
1)برای هر سوالی که قرار میدید شماره بگذارید
2)منبع سوال رو درصورت امکان ذکر کنید
3)موفق باشید!!!

1)حداکثر تا هفته ی اینده تاریخ(93/7/17)در مبحث سینماتیک یا حرکت شناسی که ابر فصل فیزیک دبیرستانه هر سوالی یا اشکالی که دارید مطرح کنید تا به کمک هم حلش کنیم و روی انواع روابط و مفاهیم حرکت شناسی بحث کنیم.

سینــــــــــــــــــــــ ــماتیـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــک:

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

استارتشو میزنم با دو تا سوال پیش پا افتاده و خیلی ساده حرکت یکنواخت سازمان سنجش:
camerazoom-%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B6%DB%B2%DB%B3.jpg1)سوال 7 :

2)سوال 8:
در حرکت یکنواخت: