خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوستان آگاه به امور اداری دانشگاه ... منتظر جوابتونم ...

من ورودی 93 هستم در رشته شبانه دانشگاه x ...
      میخوام انصراف بدم ...
      ثبت نام اینترنتی انجام شده ولی ثبت نام حضوری هفته ی بعد هست و دانشگاه هم 300 تومن علی الحساب پول گرفته از بنده واسه ثبت نام اینترنتی ...
      میخوام انصراف بدم ولی نمیخوام خانواده ام در جریان قرار بگیرن ... چون میخوام سال دیگه کنکور بدم و اونا موافق نیستن ... و با وجود دانشگاه هم نمیتونم درس بخونم واسه کنکور ...
      سوالی که دارم اینه که وقتی انصراف بدم مدارکم رو نمیفرستن به آدرسی که دادم که آدرس خونه هست ؟ یا زنگ نمیزنن ی وقت خونه که مثلا شما میخواستی انصراف بدی این ساعت بیا ؟
      چون هم آدرس خونه و هم شماره تلفن خونه رو دادم ...

به نظر شما شاید سوالام کودکانه بیاد و بگین بچه مدرسه ای نیستی که والدین رو در جریان بذارن ولی واقعا من شب و روزم شده این فکرها ...

خواهشا اگه کسی اطلاعات دقیق داره کمکم کنه ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه زنگ اينا نميزنن. نامه م نميدن. فرم انصرافو پر ميکني و ميفرستنت واسه تصفيه حساب و اينا. دردسر داره فقط بايد کلي امضا جمع کني.
      مطمئني ميتوني ٩٣ کنکور بدي؟يني قانونا ايراد نداره؟
      به نظرم از خانواده ت پنهون نکن آخرش لو ميره و اوضا خيلي خرابتر ميشه. از الان باهاشون صحبت کن و متقاعدشون کن. تو عمل انجام شده قرار دادنشون اصلا کار درستي نيس.
      بعد از انصرافم يک ماه فرصت داري انصرافتو پس بگيري و برگردي دانشگاه.
      راجع به دو ترم مرخصي گرفتن عوض انصراف و اينکه سنجش اجازه کنکور دادن بده هم تحقيق کن قبل از هر کاري.
      خونوادتو در جريان بذار عواقب داره........

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خانوم منم با نظر بالایی موافقم .شما 100 % انگیزه داری واسه سال بعد دوستات دانشگاهن و شما نیستی من پشت کنکور موندم که میگم حالا انصراف دادی اگه 1 % هم موفق نشدی و خدایی نکرده از این هم بد تر شد فکرشو کردی ادم باید بدترین حالتو ببینه من میگم شما برو فوقش ترم 2 مرخضی بگیر سایت گروه اموزشی الم برنامه ریزی رایگان داره اونو ببین میتونی عمل کنی بعد خدا بزرگه .
      حرف اخرم اینه اگه 1 % کنکور 94 از کنکور 93 بد تر بود .اون موقع هم اعتماد خانوادت رفته و هم رشته بد تری نصیبت میشه
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از اینکه جواب دادین ...
      ولی خانواده من افراد منطقی نیستن ... خیلی قبل ثبت نام صحبت کردم باهاشون ولی راضی نشدن متاسفانه ...

شبانه مشکلی نداره واسه کنکور سال بعد تا جایی که میدونم ... الان شما گفتین یکم شک کردم ... ولی تو دفترچه کنکور تا جایی که من دیدم نوشته بود مشکلی نداره فقط قبل ثبت نام تو دانشگاهی که قبول میشی باید از رشته قبلیت انصراف بدی ... درسته ؟

بعدم فک کنم قانون سراسری اینه که باید ی ترم پاس کنی بعد میتونی مرخصی بگیری ... بازم نمیدونم ...

اگه حرفام غلطه خواهشا دوستان اصلاح کنند ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      ممنون از اینکه جواب دادین ...
      ولی خانواده من افراد منطقی نیستن ... خیلی قبل ثبت نام صحبت کردم باهاشون ولی راضی نشدن متاسفانه ...

شبانه مشکلی نداره واسه کنکور سال بعد تا جایی که میدونم ... الان شما گفتین یکم شک کردم ... ولی تو دفترچه کنکور تا جایی که من دیدم نوشته بود مشکلی نداره فقط قبل ثبت نام تو دانشگاهی که قبول میشی باید از رشته قبلیت انصراف بدی ... درسته ؟

بعدم فک کنم قانون سراسری اینه که باید ی ترم پاس کنی بعد میتونی مرخصی بگیری ... بازم نمیدونم ...

اگه حرفام غلطه خواهشا دوستان اصلاح کنند ...

به هیچ وجه این کارو نکن ....به هیچ وجه.....یا پدر مادرتو قانع کن بعد برو برای انصراف یا هم ثبت نام کن، شبانه که مشکلی نداره ، رشته مورد علاقت که قبول شدی انصراف میدی .
      اگر خدایی نکرده خانوادتو در برابر عمل انجام شده قرار دادی و به احتمال خیلی کم سال دیگه هم نتونستی موفق بشی ، بدون که حداقل چند سال شرمنده پدر مادرت میشی ،ضمن اینکه سرکوفتم خواهی شنفت. خیلی خیلی کار اشتباهیهههههههههه. هر چقدر بگم کارت اشتباهه . اگه این کارو بکنی قشنگ داری از چاله در میای مستقیم با کله میخای بری تو چاه.

به گریه زاری و این جور چیزا هم که شده همین الان اگر میتونی اشکارا قانعشون کن ولی پنهانی نری انصراف بدی که مطمئن باش پشیمون میشی، بدم پشیمون میشی.

ببخشید اینقدر نصحیتت کردم ، ولی مثل بچه ایی که یه چاقو دستش گرفته نمیدونه که این چاقو بدجور دستشو میبره ، شما هم الان همین جوری هستی. یه فکر خیلی خیلی اشتباه افتاده تو سرت نمیدونی اگر عملیش کنی ، فرجام خوبی نخواهد داشت
      .

من و دوستان بهت گفتیم کارت چقدر اشتباهه ، فردا روزی نمیتونی بگی من نمیدونستم دارم اشتباه میکنم.
      ویرایش توسط Janvaljan : 07 مهر 1393 در ساعت 22:45

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ مشکلی برای انصراف دادنت پیش نمیاد ولی خانوادت متوجه میشن چون دیگه سر کلاس نمیری و خودشون یه سر هم به دانشگاه میزنن و بیا درستش کن بهترین کار انه که مرخصی بگیری و یا خانواده رو مطلع کنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن