خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی در مورد فیزیک 2 میکرو طبقه بندی گاج

ببخشید
      چیزایی که تو این کتاب نوشته در فیزیک پایه هم وجود داره؟

14075d1411224254t-2-9291-t.jpg

به نظر شما فیزیک پایه بهتره یا این کتاب یا کتاب دیگری؟ در ضمن من دوم تجربی هستم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

خواهشا راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج کلا کتاب خاکستری بدی نداره دوست من .... لابد اینم مثله جامع پایه اش توپه دیگه... ولی من فیزیک آموزش نشر الگو رو بیشتر دوست دارم سوال تشریحیم داره تستیم داره درسنامه هاش مفصل و عالین ... هر کدومو که گرفتی درست استفاده کن بدون شک جواب میگیری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      لطفا بقیه هم نظر بدن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چون کلاس دوم هستین پس کلی وقت دارین و بهتره فعلا اینو بگیرین ولی برای کسایی که مثل من کنکوری هستن کتاب جامع بهتره در ضمن کتاب جامع فصل حرکت شناسی و دینامیک فیزیک دوم رو نداره پس زیاد به دردتون نمیخوره فعلا

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      منم دومم اگه دبیرتون جزوه خوبی داره من نشرالگو تست رو مناسب میبینم اگه نه که همین خوبه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

منم دومم اگه دبیرتون جزوه خوبی داره من نشرالگو تست رو مناسب میبینم اگه نه که همین خوبه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گاج نقره ای جامع که عالیه! من بدون معلم از روش میخونم بالا 90 میزنم خیلیی توپه

7. Top | #7
      hpa
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.
      من یک تاپیک میخواستم ایجاد کنم ولی مثل اینکه تایید نشده برای همینم این تاپیک را که به نظرم نزدیکترین تاپیک به سوالم هست را انتخاب کردم.
      من امسال در فیزیک 2 مشکلاتی دارم که مربوط به بحث بردارها میشه.مسائل و تمارین کتاب را کم و بیش میتونم حل کنم.اما مشکلات بسیار زیادی دارم.
      از طرفی کتاب فیزیک پایه سال 86 را داشتم که اون را خوندم اما درسنامه هاش به نظرم برای کنکوری ها و کسایی مناسب هست که مطالب کتاب را روش کاملا تسلط دارن.
      البته بعضی از تست های را که محاسباتی بود به راحتی میتونستم حل کنم.

برای همین تصمیم گرفتم یک کتاب خوب بگیرم.کتابی میخوام که هم مطالب کتاب درسی را جامع و روون یاد بده و هم مطالبش خیلی ساده نباشه و مطالبی فراتر از کتاب خصوصا مطالب کنکوری
      و تست های کنکوری هم داشته باشه.اولا خواستم نقره ای فیزیک 2 را بگیرم که دیدم فیزیک 2 محوری هم جدیدا چاپ شده.حالا نمیدونم کدوم بهتر جوابگوی نیازم هست.میتزسم کتاب محوری را
      بگیرم و به قول معروف خیلی آبکی باشه و اصلا مطالب فراتر از کتاب و مطالب کنکوری را آموزش نده.از طرفی هم میترسم که کتاب نقره ای را بگیرم اما خیلی درسنامه های خلاصه ای داشته باشه.

از کسانی که توی این زمینه اطلاعاتی دارن(این کتاب ها را داشتن و نظری راجب این کتاب ها دارن)خواهش میکنم کمکم کنند.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hpa نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      من یک تاپیک میخواستم ایجاد کنم ولی مثل اینکه تایید نشده برای همینم این تاپیک را که به نظرم نزدیکترین تاپیک به سوالم هست را انتخاب کردم.
      من امسال در فیزیک 2 مشکلاتی دارم که مربوط به بحث بردارها میشه.مسائل و تمارین کتاب را کم و بیش میتونم حل کنم.اما مشکلات بسیار زیادی دارم.
      از طرفی کتاب فیزیک پایه سال 86 را داشتم که اون را خوندم اما درسنامه هاش به نظرم برای کنکوری ها و کسایی مناسب هست که مطالب کتاب را روش کاملا تسلط دارن.
      البته بعضی از تست های را که محاسباتی بود به راحتی میتونستم حل کنم.

برای همین تصمیم گرفتم یک کتاب خوب بگیرم.کتابی میخوام که هم مطالب کتاب درسی را جامع و روون یاد بده و هم مطالبش خیلی ساده نباشه و مطالبی فراتر از کتاب خصوصا مطالب کنکوری
      و تست های کنکوری هم داشته باشه.اولا خواستم نقره ای فیزیک 2 را بگیرم که دیدم فیزیک 2 محوری هم جدیدا چاپ شده.حالا نمیدونم کدوم بهتر جوابگوی نیازم هست.میتزسم کتاب محوری را
      بگیرم و به قول معروف خیلی آبکی باشه و اصلا مطالب فراتر از کتاب و مطالب کنکوری را آموزش نده.از طرفی هم میترسم که کتاب نقره ای را بگیرم اما خیلی درسنامه های خلاصه ای داشته باشه.

از کسانی که توی این زمینه اطلاعاتی دارن(این کتاب ها را داشتن و نظری راجب این کتاب ها دارن)خواهش میکنم کمکم کنند.
      آموزش نشر الگو خیلی میتونه کمکت کنه چون درسنامه های مفصل و کاملی داره و کلی تست و سوال حل کرده تو درسنامه اش که همین به دانش آموز کمک خیلی زیادی میکنه ‌.... و آخر هر فصل هم کلی سوال تشریحی و تستی آورده با پاسخ های توووپ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)