خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 1 از 84 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 1248
    1. Top | #1
      مدیر کل

نمایش مشخصات

در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

قلمچی؟

گزینه 2 ؟

گاج ؟

سنجش ؟

آزمون های دیگر ؟

نظر خود را بیان کنید و اگه سوالی دارید بپرسید

البته من مطالب تالار قبلیمون رو که کنکوریهای 91 نظر داده بودن رو ابتدا می ذارم تا اونها رو هم مطالعه کنید

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من پارسال سوالات آزمون جامع قلمچی را دیدم
      در حد سوالات کنکور سراسری 89 و حتی سخت تر از آن بود
      ولی سوالات آزمون جامع سنجش پارسال خیلی ضعیف و آسون و حتی تکراری و سوالات کنکور سال قبلش را داده بود
      درباره گزینه 2 اطلاع ندارم

3. Top | #3
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      اگه آزمونهای جامع گزینه 2 با قلمچی تداخل ندارد در آن نیز شرکت کنید و اگر هم تداخل داشت سوالات را بعدا برای خود حل کنید چون کاملا به سبک کنکورهای اخیر است و در سر آزمون سراسری به علت دشواری سوالها شک زده نمی شوید
      سطح سوالات و پاسخ تشریحی سنجش ضعیف و آسان است

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      قلمچی
      سنجش(صرفا برای جامعه اماری)
      .
      .
      .
      حالا گزینه 2 برم یا گاج؟

5. Top | #5
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      قلمچی
      سنجش(صرفا برای جامعه اماری)
      .
      .
      .
      حالا گزینه 2 برم یا گاج؟
      از گاج اطلاعی ندارم
      ولی مطمئنا گزینه 2 سوالات خوب و مفهومی دارد

6. Top | #6
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      آزمون فقط قلمچي !!!!! اما سنجش آخريش بهتر از همه است.

7. Top | #7
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      آزمون فقط قلمچي !!!!! اما سنجش آخريش بهتر از همه است.
      سنجش فقط آمارش بالاست
      من سوالات آزمون جامع آخر سنجش پارسالش رو دیدم خیلی آسون بود و حتی بعضی از سوالات درست تکراری کنکور سراسری سال قبلش بود
      ولی آزمونهای جامع قلمچی محرکه بود و از سوالات کنکور سراسری هم سخت تر بود و شوک خوبی برای شما است تا سر کنکور دیگه شوک زده نشوید و همه چی برای شما عادی باشد

8. Top | #8
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      salam bacheha khaste nabashiiiiin.man sale dovome ke konkur midam.parsal rotbam 3500 shod o omidvaram emsal behtar beshe.reshtam tajrobie.

man tu ghalamchi hastam ama morur akhare gozine 2 ro sabtenam kardam.rastesho bekhayn hichkodumeshun standard nistan.gozine 2 ziadi sangine.ghaalamchiam bazi vaghta ziadi asune.be nazare man behtarin melake sanjesh baraye konkur hamun soalaye khode konkure.doroste ke bazi soala ro didin ama baz fek mikonam behtarin manbae.chon ta 90 darsade soalat ba hamin class matrah mishan.ama sanjesh azin nazar khube ke hameye roghaba hastan tush.age ham soalash mozakhraf bashe baraye hamast.pas nazdik tarin reghabat baraye konkur hamunakhaarin azmune sanjesheee.

ishala hamatuuuuuuuuuun moafagh beshin.ya hagh

9. Top | #9
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      salam bacheha khaste nabashiiiiin.man sale dovome ke konkur midam.parsal rotbam 3500 shod o omidvaram emsal behtar beshe.reshtam tajrobie.

man tu ghalamchi hastam ama morur akhare gozine 2 ro sabtenam kardam.rastesho bekhayn hichkodumeshun standard nistan.gozine 2 ziadi sangine.ghaalamchiam bazi vaghta ziadi asune.be nazare man behtarin melake sanjesh baraye konkur hamun soalaye khode konkure.doroste ke bazi soala ro didin ama baz fek mikonam behtarin manbae.chon ta 90 darsade soalat ba hamin class matrah mishan.ama sanjesh azin nazar khube ke hameye roghaba hastan tush.age ham soalash mozakhraf bashe baraye hamast.pas nazdik tarin reghabat baraye konkur hamunakhaarin azmune sanjesheee.

ishala hamatuuuuuuuuuun moafagh beshin.ya hagh
      harfetoon dorost...va dorostar ine ke baraye sanjidan besoorate jame va dar haftehaye payani....soalaye kharej az keshvar az hame behtare....chon na tekrarie va ham sathesh mese konkoore.....

ghabool mishi

10. Top | #10
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      فقط گزینه 2 گزینه جوان خداییش معرکه است

11. Top | #11
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام

من خودم در قلمچی گزینه دو و سنجش ثبت نام کردم

و هیچ تداخلی هم با هم ندارند

با اینکه میگن چند برنامگی بی برنامگی است ولی من میگم
      آزمون های پشت سر هم آدم را آماده تر می کند.

راستی به طرح مرورر آخر گزینه دو حتمن ثبت نام کنید.

12. Top | #12
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من کنکور90 قبولم خبر قبولیم رو بهتون میدم برام دعا کنید ممنون راستی توگزینه 2 هم شرکت میکنم تا وقت هست برید گام اول
      ثبت نام کنید واقعا محشره

13. Top | #13
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      كانون ولي توصيه ميكنم گزينه 2 برين بهتره سنجش هم كه مزخرفه فقط جامعه اماري بالا داره

14. Top | #14
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من از طرف مدرسه توی قلم چی شرکت میکنم! ولی میخوام خودم به طور جداگانه توی یکی دیگه از آزمون ها ثبت نام کنم! چی رو پیشنهاد میکنید؟!

15. Top | #15
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من از طرف مدرسه توی قلم چی شرکت میکنم! ولی میخوام خودم به طور جداگانه توی یکی دیگه از آزمون ها ثبت نام کنم! چی رو پیشنهاد میکنید؟!

قلمچی که از نظر من خیلی خویه و همون بس هم هست

ولی اگه دوست داری می تونی در آزمون های گاج و یا گزینه 2 هم شرکت کنی

صفحه 1 از 84 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن