خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 83 از 84 نخستنخست ... 73828384 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,231 به 1,245 از 1248
    1. Top | #1231
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​بچه ها کسی میدونه گزینه دو برای چه ارگان هایی تخفیف داره؟

2. Top | #1232
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiina نمایش پست ها
      کانال و سایتشو چک کن عزیز
      میتونی تماس بگیری
      خلاف قوانین.

3. Top | #1233
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiina نمایش پست ها
      اینو میدونم که واسه نیروهای مسلح تخفیف ۴۰ درصدی داره.

4. Top | #1234
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      با اینکه قلم چی جامعه آماری و پشتیبانی داره
      اما من بهتون سنجش رو هم توصیه میکنم
      HA SIN YA NON

5. Top | #1235
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      در کل بخوای میانگین بگیری قلم چی از همه بهتره

6. Top | #1236
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      از دوستان نظام قدیم تجربی کسی هست که ازمون های سنجش امسال رو از اول سال بره؟
      یه درخواستی داشتم اگه کسی رفته لطفا جواب بده.ممنون
      وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ / نجم 39

و اینکه برای انسان بهره‌ای جز " سعی و کوشش " او نیست.

7. Top | #1237
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان برای نظام قدیم میگن گاج شیمی و ریاضی سطح بالایی داشته و قلم از این لحاظ بهتر بوده
      حال سوالم اینجاست که گاج الان برای نظام جدید شیمی و ریاضی رو همچنان مثل نظام قدیم طرح میکنه ؟
      اگه کسی میدونه بگه

8. Top | #1238
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من آزمون های قلمچی خیلی خوب هستش هم از نظر سطح سوالات و هم جامع آماری و بودجه بندیش. من از همون بودجه بندی برای برنامه ریزی خودم هم استفاده میکنم خیلی راضی بودم اما توی یه مقاله از نکته زیست خوندم میگفت که آزمونهای جامع سنجش رو هم شرکت کنیم خیلی خوبه البته فقط جامع هاش

9. Top | #1239
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هر موسسه ای یه سری مزایا و یه سری معایب داره
      مزایای قلمچی
      ۱-جامعه آماری بالای ۱۰۰ هزار نفرکه هیچ موسسه ای تا سال ها به پاش نمیرسه
      ۲-برنامه عالی که تمام رتبه برتر ها باهاش پیش میرن
      ۳-مرور های بسیار مناسب توی برنامه
      ۴-استراتژی کاملا مشخص واسه بین دو نیمسال ، عید و دوران گذر و جمعبندی . به خاطر همین دانش آموز اصلا گیج نمیشه که توی هر بازه ای چکار کنه
      ۵-بهترین طراح های سوال کشور که هرکدومشوم یا رتبه برترن یا دبیر مطرح
      ۶-پوشش تمام مباحث تمام کتب با تست های از آسون تا سخت
      ۷-کارنامه بازیابی ، سوال محور و اشتباهات که بهترین منابع واسه جمعبندی و بازیابیه
      ۸-پیشبینی کامل سطح دروس کنکور(پارسال فارسی و رباضی کانون همیشه سخت ترین دروس بودن و کنکور هم عینا تکرار شد)
      معایب
      ۱-توی برنامه کانون کتابای خودشون گنجونده شده که خیلی ها یا توانایی خرید این منابع رو ندارن ، یا نتیجه نمیگیرن
      منابع کانون نسبت به قبل خیلی بهتر شده ولی قطعا رده ۴‌یا ۵ بازار هستن و اصلا حرفی واسه گفتن ندارن
      ۲-پاسخنامه تشریحی آزمونای کانون اصلا کامل نیست و چنگی به دل نمیزنه
      سوالات فارسی و دینی صرفا متن سوال و جواب رو کپی پیست کردن . متون زبان هم ترجمه ندارن
      واسه ریاضی صرفا راه حله و توضیح نداره اکثر جاها
      زیست همه گزینه ها باید بررسی بشه چه درست چه غلط که کانون اینکار رو نمیکنه
      ۳-مشاور و پشتیبانای بسیار بسیار یوزلس
      ۴-سوالات کانون خیلی هاش کنکوری نیست . چون میخوان همه مباحث رو پوشش بدن و سبک سوالات خلآقانه کنکور رو پیشبینی کنن ، گاهی از سمت کنکور فاصله میگیره
      (یه نکته ای توی کانون اومده بود که میتوکندری های سلول های یوکاریوت دنای حلقوی‌دارن و مثل باکتری ها همانندسازی میکنن که این مطلب مال نظام قدیم بود نه جدید . توی کنکور دقیقاا برعکس این اومده بود و خود من سر جلسه کنکور ۲ ۳ دقیقه الکی رفت تا تصمیم بگیرم چه کنم)
      ۵-برنامه مشترک با نظام قدیم کیفیت برنامه و سوالات رو پایین آورده
      ۶-تقلب ها بسیااار زیادن
      ۷-درگیر شدن بسیار زیاد به تراز و گم کردن هدف کنکور و آزمون (دقیقا مثل من)

10. Top | #1240
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا با توجه به همه اینا هرکسی میتونه تصمیم بگیره که چه کنه
      خود من معایبی مثل تقلب ، پاسخنامه و پشتیبان و کتاباش واسم مهم نبود . بخاطر همین مزایاش بیشتر نمایان بود واسم و رفتم کانون ...

11. Top | #1241
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو انتخاب آزمون باید هم کیفیت و هم تعداد شرکت کننده ها در نظر کرفته شه با این حساب قلمچی از بقیه بهتره بعد گزینه ۲ بعد سنجش بعد گاج بهترین کارم اینه که در کنار قلمچی که میدین ازمونهای جامع سنجش شرکت کنید اونایی هم که میگن قلمچی سوالاش استاندارد نیست و سخت تر از کنکوره همش بهانست الان بهترین آزمون از بین آزمونا قلمچیه تو برو گزینه ۲ بده درصدات شاید زیاد بیاد ولی اینم باید بگی کدوم رتبه برتری تو قلمچی شرکت نکرده

12. Top | #1242
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_76 نمایش پست ها
      سلام
      از دوستان نظام قدیم تجربی کسی هست که ازمون های سنجش امسال رو از اول سال بره؟
      یه درخواستی داشتم اگه کسی رفته لطفا جواب بده.ممنون
      ???
      وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ / نجم 39

و اینکه برای انسان بهره‌ای جز " سعی و کوشش " او نیست.

13. Top | #1243
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی از دوستان گزینه دو نظام قدیم میره امسال ؟ با گاج یا سنجش عوض میکنم

14. Top | #1244
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      قطعا قلمچی
      و در کنارش گزینه دو و ماز

البته با این وضع که آنلاینه پیشنهاد میکنم برا هیچکدوم پول ندین ثبت نام کنین
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

15. Top | #1245
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      قطعا قلمچی
      و در کنارش گزینه دو و ماز

البته با این وضع که آنلاینه پیشنهاد میکنم برا هیچکدوم پول ندین ثبت نام کنین
      حرفت کاملا درسته غیرحضوری واقعا حیفه ادم اون همه پول بده
      منم ثبت نام نکرده بودم تا اینکه دیروز خیلی اتفاقی فهمیدم گاج توی شهر ما به صورت حضوری برگزار میشه و تصمیم گرفتم گاجو برم چون ازمون حضوری خیلی مزایا زیادی داره

صفحه 83 از 84 نخستنخست ... 73828384 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن