خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 81 از 84 نخستنخست ... 71808182 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,201 به 1,215 از 1248
    1. Top | #1201
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نظر شخصیم: فرقی نداره ولی گاج یه ذره سطح علمیش بهتره.
      و اینکه دو هفته درمیون امتحان نده.. جز استرس و اضطراب هیییییچی نداره . چرا! اون ماهی یه بار خیلی بهتره.

در ضمن . از نظر من تو این ازمونا به رتبه اولشاش اهمیت نده. چون که کاملا دروغین . (دیدم که میگم)

2. Top | #1202
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ کدوم...

3. Top | #1203
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      ببخشید من خیلی اطلاعی ندارم.

یه توضیح مختصر در مورد خدمات گاج میگی ؟
      ایا مث قلم پشتیبان داره ؟
      پشتیبان دارن میتونی خودت انتخاب کنی ک داشته باشی یا ن
      سوالای گاجم ک همه میدونن سطح علمی خوب داره
      حل ویدیویی سوالات ازمون هم دارن بعد ازمون
      کد تخفیف میگیری کتابای گاجم میتونی با تخفیف بخری
      #_ # دفترچه پاسخ هم چاپ شده همون بعد امتحان میگیری میری تحلیلتم میکنی
      u_u توی سایتشون حتما برو سربزن
      و امکانات دیگ ک شاید من خبر ندارم
      ویرایش توسط alirezahpr : 22 تیر 1397 در ساعت 18:39

4. Top | #1204
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قل مچی

دلیل:جامعه آماری بالا
      مزایا : آزمون های پیوسته 2 هفته ای

بدیها:اگه چند تا امتحانو نرسی خیلی برات سخت میشه،یکم هم روحیه خراب کنه
      .

5. Top | #1205
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بنظرم قلم چی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #1206
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      بنظرم قلم چی.
      ? why !

من دوباره یه سوال بپرسم ؟
      اصن لازمه ازمون 2 هفته 1 بار باشه ؟؟

ببین جامعه اماری اصن مهم نیس.
      فقط یه ازمون میخوام سوالاش نزدیک کنکور باشه ( یا حداقل نسبت به بقیه ازمونا شبیه تر باشه )
      از نظر برنامه بازم مهم نیس. چون من کلا برنامه خودمو دارم. میتونم یه قسمتیشو با هر ازمونی هماهنگ کنم.
      سوم اینکه تابستان رو کلا در نظر نگیر. چون تا اول مهر ازمون نمیرم. پس مهم نیس برنامه تابستانیه کدوم بهتره...

با این تفاسیر نظر خودم روی سنجش و گاج بود.
      خوبی گاج اینه که تعداد ازموناش بیشتره. ولی با هیچ ازمونی به اندازه سنجش حال نمیکنم..

+ جایی رو میشناسی ازمون های سنجش رو ( مجانی - پولی ) بده ؟؟
      اگه میتونستم سنجشو جداگانه سوالاشو گیر بیارم حتما گاج میرفتم..

یا برم گاج - سوالای سنجشو جدا گیر بیارم ( اگه بشه )
      یا برم سنجش - سوالای قلمو تو خونه بزنم.
      کدوم ؟؟ (:

ویرایش توسط unlucky : 22 تیر 1397 در ساعت 20:29

7. Top | #1207
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.M نمایش پست ها
      به نظر من گاج....یه جاهایی تیپ خیلی متفاوت سوالاش خوب بود..قبح کنکورو ریخت برا من
      با ارامش یه سری سوالا رو کنار گذاشتم چون میدونستم زمانبره و نتیجه نمیده...
      البته ممکنه رتبم خیلی خوب نشه.. ولی کوتاهی از خودم بود ماههای اخر که یه سری چیزا رو مرور نکردم اصلا و رسما ازمون هم نمیرفتم بدم..

در کل با توجه به تجربه خودم و دوستام که قلمچی بودن میگم گاج بهتره ولی هرکسی صلاح خودشو بهتر میدونه!

خودمو لو دادم
      برگذاری آزمون هاش چطوره ؟ قلم که معمولا نبود کسی و هر از چند گاهی یه سر میزدن بعد میگن چرا تقلب زیاده ولی رو پر کردن نظرسنجی خیلی حواسشون جمع بود
      و این که گاج چند نفر شرکت کننده داشت ؟
      سوالات اختصاصیش در حد قلم چی هست ؟
      با تشکر

8. Top | #1208
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      ? why !
      آزمون 2 هفته یبار بستگی به آدمش داره
      اگه یه آدم تنبل باشه قطعا واسش خیلی بده. هر 2 هفته یبار استرس..عملا پشت هم رو استرسی!
      ضمنن یکی از بدی های سنجش و خوبیای قلم چی(بقیه رو نمیدونم, پارسال که اینطور بود) این بود که تقریبا همه آزمونای قلم چی 2 هفته یبارن ولی سنجش قشنگ 1/3 شون زمان بندی مختلفی دارن مثلا 4 یا 5هفته
      این کل برنامتو بهم میریزه! نمیدونی دقیق چی کنی.

جامعه آماریم امیدوارم همینطور باشه. واسه من که خیلی مهم بود.

برنامه رو بهت قبلا گفتم و بازم میگم, ببین آره یه نمونه های خاص داریم مثلا چمیدونم رتبه یک فلان سال که آزمون نرفتن و برنامه خودشونو داشتن
      یه میفته بین بچه ها مخصوصا سال دومیا که میگن: ما خودمون عاقلیم دیگه برنامه خودمونو بریزیم! چون بهترین کسی که مارو میشناسه خودمونه!
      قسمت دوم این درسته, اما ریسکش هم زیاد تره.
      99 درصد افراد که رتبه خوبی میارن با برنامه آزمون میرن جلو. همیشه سعی کن برنامه ریزی هات رو روی اکثریت افراد انجام بدی نه تعداد کمی از افراد!
      قانون احتماله دیگه. به احتمال خیلی قوی تر تو شبیه اون 99% باید باشی و اون 1% خیلی احتمالش کمه که شبیهشون باشی.
      (یا یه مثال دیگه. بیل گیتس اخراج شد از مدرسش. آیا هر کسی که از مدرسش اخراج میشه بیل گیتس میشه؟ نه دیگه. تعداد افراد خیلی خیلی کمی اینطور میشن. نمیشه بگی: "خب, بیل گیتس اینطور شد پس بده منم اینطور بشم و پولدار بشم!" بلکه باید نگاه کنی ببینی 99 درصد افرادی که اخراج میشن عملا داغون میشن و...)
      لُب مطلب, اگه از من میشنوی با برنامه آزمون قلم چی پیش برو.
      برنامه خودت ممکنه بیشتر شبیه خودت باشه ولی ریسک بالاتری برای موفق نشدن داره.
      همینطور آزمون ندادن. خیلیا میگن نه فلان کس که فلان سال بود رتبه برتر شد بدون آزمون پس بده منم آزمون ندم
      عزیز من شما توی گروه آزمایشتون انصافا ببینید چند نفر بدون آزمون رتبه برتر میشن. مطمئن باشید زیر 20 درصد افراد اینطورین.

تابستون چندان مهم نیست. نمیگم مهم نیست! مهم هست اما خودتم میتونی تو خونه باشی و برنامه خودتو داشته باشی بدون آزمون
      فقط حتما با یه برنامه خوب پیش برو.

سنجش رو واسه شما نمیدونم ولی سنجش بیشتر یه چیز Economic ه.
      من سال اول کنکورم سنجش بودم و عمومیای گلابیییی! + اختصاصیای واقعا ساده داشت توی ضمن سال.
      اما جامع هاش واقعا فرق میکنن.
      چندان توصیش نمیکنم. من میگم به نظرم قلم چی بهتره. اگه پول هم کم داری با توجه به اینکه خیلی چیزا بهت میندازن, هیچکدوممم از چیزایی که میگه رو قبول نکن از سیدی تا چمیدونم مشاور و ...
      کتابا هم اگه دیدی تحمیل میکنن زنگ بزن شکایت کن قسمت مرکزیشون.

شهر ما که خود حوزه های سنجش با یه قیمت کم میفروشنش.
      احتمالا تو سطح نت هم پیدا میکنی.

پس نظرم در کل روی قلم چیه. البته به هیچ وجه نباید خیلی توی تراز غرق بشی! نه دایورت کنی نه اینکه جوری غرق بشی توش که از همه چیز عقب بیفتی.
      سوالای سنجش هم خوبن ولی بعید میدونم بتونی وقت کنی هم به قلم برسی هم سوالای سنجش رو بزنی. حالا اگه وقت کردی چه بهتر!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 22 تیر 1397 در ساعت 20:32

9. Top | #1209
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامه تابستون گاج برای نظام قدیم چه سنگینه!
      http://dl.gaj.ir/pdf/bodje/nezame-ghadim.pdf

10. Top | #1210
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      قلمچی؟

گزینه 2 ؟

گاج ؟

سنجش ؟

آزمون های دیگر ؟

نظر خود را بیان کنید و اگه سوالی دارید بپرسید

البته من مطالب تالار قبلیمون رو که کنکوریهای 91 نظر داده بودن رو ابتدا می ذارم تا اونها رو هم مطالعه کنید

من برای کنکور 97 قلمچی رفتم و یک موردی که خیلی برام جالب بود این بود که در اون کلاسی که من آزمون میدادن همه گوشی بدست داشتن جواب ها رو از کانال های تلگرام میدیدن و حتی یک بار دیدم جلویی من کلید سوال ها رو به صورت فایل pdf داشت و باعث شد کف من ببره

11. Top | #1211
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هر سه تاشون رو شرکت کردم فقط یک چیز میگم :
      آزمونهای در طول سال گزینه دو
      بعد از عید هم جامع 2،3،4 سنجش .
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

12. Top | #1212
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قلم چی برنامش از همه بهتره، زیست گزینه 2 غلط زیاد داره

13. Top | #1213
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کسی کانال سراغ نداره که سوالات ازمون های ازمایشی رو بزنه؟

14. Top | #1214
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezico نمایش پست ها
      دوستان کسی کانال سراغ نداره که سوالات ازمون های ازمایشی رو بزنه؟
      قبلا خود سایت کنکور میگذاشت اما اگه خواستی بیا خصوصی بگم بت
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

15. Top | #1215
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با عرض سلام

من از گاج یک کد تخفیف 30 درصدی گرفتم

خودم استفاده نمی کنم

میتونید شما استفاده کنید و به تعداد نامحدود کتاب بخرید

نرید قیمت پشت جلد بدین به کتابفروشی ها

محدودیتی هم نداره میتونید این کد تخفیف رو به تمام دوستان و آشنایتون بدین و برای همه هر چند تا کتاب که بخواین قابل استفاده هست

با این کار خواستم کمکی هرچند کوچک به شما عزیزان کرده باشم

کد تخفیف : 42339473

فروشگاه اینترنتی کتاب گاج مارکت: سفارش و خرید آنلاین انواع کتاب درسی، کمک درسی و لوازم التحریر

صفحه 81 از 84 نخستنخست ... 71808182 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن