خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 74 از 84 نخستنخست ... 64737475 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,096 به 1,110 از 1248
    1. Top | #1096
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم گاج خیلی خوبه
      برنامش با قلم چی فرق انچنانی نداره
      سوالات گواه نداره
      عمومی هاش به شدت خوبن و از همون اول 100 سوال در هر ازمون مثل کنکور میبینید نه 80 سوال
      همه با توجیه جامعه اماری بالا میان قلم چی اما کلی مشکل توی این سیستم هست متاسفانه

2. Top | #1097
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      گزینه 2
      به خاطر اینکه 1-برنامش خوبه2-پشتیبانیش بد نی3-سوالارو مثل قلم از کنکورای سال قبل یا از کتاب زرد نمیده(کیفیت سوال)4-2 هفته زودتر شروع میکنه مثل قلم وای نمیسه ادم جمع کنه....

3. Top | #1098
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم تابستون نرو آزمون کلا. و از مهر یا برو گاج یا قلم.
      گاج جامعه اماری کمی داره.سوال استاندارد عالی.برنامشم والا امسال کپ قلم بود
      تعداد ازمونشم کپی قلم
      یعنی رسما قلم هیچ برتری دیگه ای نداره

نظر من رو گاجه،هزینه منصفانه کیفیت بالا تر

4. Top | #1099
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان لطف کنین یه مشورتی به من بدین ، من بین ازمون های تابستان قلم چی و سازمان سنجش موندم ! سازمان سنجش نگاهش تو تابستون بیشتر روی سال دوم هست ( من خودمم اینو ترجیح میدم که تمرکزم روی سال دوم باشه ) و قلم چی تمرکزش کاملا روی سال سوم هست ؛ حالا لطف کنین یه مشورتی بهم بدین که کدومش برای تابستون بهتره ؟ با سطح سوالا کاری ندارم فقط برنامه برام مهمه تو تابستون

5. Top | #1100
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      دوستان لطف کنین یه مشورتی به من بدین ، من بین ازمون های تابستان قلم چی و سازمان سنجش موندم ! سازمان سنجش نگاهش تو تابستون بیشتر روی سال دوم هست ( من خودمم اینو ترجیح میدم که تمرکزم روی سال دوم باشه ) و قلم چی تمرکزش کاملا روی سال سوم هست ؛ حالا لطف کنین یه مشورتی بهم بدین که کدومش برای تابستون بهتره ؟ با سطح سوالا کاری ندارم فقط برنامه برام مهمه تو تابستون
      قلم چی تمرکزش فقط روی سوم نیست تو میتونی درسای دوم یا پیش هم انتخاب کنی فقط عمومیاش همه مال سومه به نظرم قلم بهتره
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم مکن...

6. Top | #1101
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.salehi نمایش پست ها
      قلم چی تمرکزش فقط روی سوم نیست تو میتونی درسای دوم یا پیش هم انتخاب کنی فقط عمومیاش همه مال سومه به نظرم قلم بهتره
      بین سال دوم و پیش یکی رو باید انتخاب کرد تو کانون ، سوم و ثابته ، مرسی از کمکت

7. Top | #1102
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فقط کانون به شرطی که از اول خوب و درست و حسابی بابرنامش بری جلو

8. Top | #1103
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.azizi نمایش پست ها
      فقط کانون به شرطی که از اول خوب و درست و حسابی بابرنامش بری جلو
      مهمترین قسمت برای انتخاب آزمون آزمایشی همون قسمت ( اگرش) هست چون قلم چی ذاتا برنامش سنگین و همه میگن اگر برسیم خوبه بعد میرن اسم مینویسن و اکثرا هم به برنامه نمیرسن و ناامید میشن یه عده ول میکنن یه عده هم بیخیال میرن سر جلسه و درست نمیخونن در صورتیکه شما اگه یه بار درست کتابارو تموم کنی بهتر از اینه که چند بار سطحی دوره کنی پس به نظر من :
      1- مزخرفترین بودجه بندی آزمون که ماله گزینه دو و جامعه آماری تو دیوار تقلبم توش هست( مزیت قیمت و دفترچه پاسخ تشریحی )
      2 - گاج که عین قلم چیه ولی جامعه آماری کمتر و تقلبم توش هست ( فقط قیمتش یکم ارزونتره و بعضی سوالاش بهتر )پس اینم هیچ
      3 - قلم چی اگه شاگرد زرنگ هستین و پوست کلفت یعنی روحیه در حد لالیگا که هر گندی بزنین تو روحیتون اثر نذاره بد نیست اونم بخاطر جامعه آماری و برنامه خوبش وگرنه از همه گرونتره 920 تومن امسال + تقلب از همه آزمونا توش بیشتره + دفترچه پاسخ تشریحی بعد از آزمون نمیده + مسخره بازیه پشتیبان و کتاب انداختن و دردسرم زیاد داره
      4 - سنجش تعداد آزمون به نظر من کاملا معقوله شما حساب کنید برای شرکت تو آزمونای قلم چی تقریبا 1 ماه وقتتون هدر میره ( 26 آزمون تو سال ) که برین سر جلسه 200 تا تست بزنین اما سنجش 13 تا آزمونه + قیمت کاملا عالی 270 تومن + دفترچه پاسخ تشریحی میده + تقلب توش هست اما کم + جامعه آماری زیاد نیست اما با کنکور سال قبل تخمین میزنه که این قسمتش عالیه در ضمن برنامه امسال تابستونش فقط دوره سال اول و دوم دبیرستان یعنی واقعا معقول به این دلیل که اولا اکثر بچه ها تا میان استارت بزنن و به اصطلاح رو غلتطک بیفتن آزمونای دیگه کلی رفتن جلو چون اصولا تابستون بغیر از 1 ماه اولش که همه جو گیرن بعدش خیلی سرد میشن تا دوباره مهر جو بگیردشون بعلاوه اینکه الان همه مدارس از تابستون درس میدن پس شما تو مدرسه پیش و میخونی تو خونه دوم و سومم که تازه خوندی خواستی تست میزنی نخواستی از مهر دوباره سومو دوره میکنی در ضمن بچه های فارغ التحصیل زمان های دور یا کسایی که درسشون ضعیفه باید از صفر شروع کنن که سنجش تنها آزمون شروع از صفره
      برنامه مهر سنجش هم یه خوبی داره اینه که هر سه تا پایه رو با هم پیش میبره نه اینکه بیاد 4 ماه بیخیال یه پایه بشه بعد که همه چیو فراموش کردین بیاد رو پایه بعدی
      در آخر از نظر استاندارد بودن سوالات هیچ کدومشون استاندارد نیستن چون تو همشون هر دفعه چند تا درس خوب و چند تا درس مزخرف میاد امیدوارم کمک کننده بوده باشه
      ویرایش توسط 400 : 15 خرداد 1396 در ساعت 20:48

9. Top | #1104
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کانون پولم حرومت....

سلام به دوستان
      من کمتر از یک ماه دیگه کنکور دارم....
      از سال پیش همین موقع رفتم آزمون های کانون رو
      ثبت نام کردم..‌..
      همون اول که من رو به زور تو همه ی همایش ها نوشتن
      کلی پول هم بابت مشاور و پشتیبان و ....ازم گرفتن
      نزدیک یه یک میلیون دویست....
      منم با کلی بدبختی همایشا رو کنسل کردم و پولمو گرفتم
      اینو بدون که تو که کنکور داری خرج های دیگه ایی هم داری
      حالا پولش به کنار،اصلا آزمون دادن هر دو هفته یک بار
      کار درستی نیست.....
      یکم که بگذره کم میاری.....
      هر چند وقت یکبار هم که باید با بابات و مادرت بری اون جا
      عکس بگیری.....
      در کل اگه بخوام از بدی های کانون بگم باید تا
      صبح براتون بنویسم.....
      برا من اصلا خوب نبود
      گول این شعارشا نخورید....
      به نظرم سنجش از همه بهتره......
      من اینا رو درک کردم.....
      وطیفه دونستم که بگم
      بازم برو بیشتر تحقیق کن....
      ممنون

10. Top | #1105
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      بچه ها میدونین من برای کنکور دومم رفتم قلمچی یه سری مزایا و یه سری معایب داشت مزایاش این بود که جامعه آماریش زیاد بود و نفرات برتر رو سایت میذاشتن و تعداد آزموناش زیاد بود و کلا توی جو رقابتی بودم و تلاشم رو زیاد کردم ولی معایبش همین پشتیبان و ایناست که خیلی گیر میدادن مثلا من یه آزمون شرایط روحیم خوب نبود و نمیخواستم برم ولی پشتیبانم پشت سر هم بهم زنگ میزد تا راضیم کنه برم اکثرا هم پشتیبان ها کسایی هستن که خودشون زیاد تو کنکور موفق نبودن یا مثلا همش پشتیبان جلسه دعوتمون میکرد به زور ولی الان به گذشته برگردم بازم میرم قلمچی ولی از اول با پشتیبان اتمام حجت میکنم که اصلا دخالت نکنه

منم با پشتیبانم اصلا راه نمیام..خیلی گیرمیده.

11. Top | #1106
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhrnsam نمایش پست ها
      از نظر من کانون بهتره.چون شما اگه سوم رو تو تابستون خوب بخونید و با برنامه کانون هم نیمسال اول، دوم رو بخونید خودبه خود بارتون سبک میشه.حالا اون پیش یا دوم ک انتخاب خودتونه ک بازهم ی بخشیشو سبک میکنه

بهتره دوم رو انتخاب کنیم یا پیش؟؟؟؟؟؟

12. Top | #1107
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودتون داره.ولی ب نظر من اینطور بهتره که...واسه زیست ک من توصیه میکنم دوم رو بخونید.چون برنامه کانون واسه زیست پیش زیاد جالب نیست و اگه دوم رو خوب کار کنید تو اول سال زیاد اذیت نمیشید و وقت کافی واسه زیست پیش هم دارید.و اینکه خیالتون از پایه راحته...واسه شیمی.اگه پایه تون قوی نیست یا متوسطه ب نظر من دوم رو بخونید و کامل کنید ک تضمین باشه حتما...اگه دوم رو قبلا خوب کار کردید ک برید سراغ پیش...واسه ریاضی ک من خودم فک میکنم اگه کسی پایه نسبتا خوبی داشته باشه ب صرفه تره پیش رو بخونه چون بخش احتمال ک با سوم مشترکه و ی بخش کمی اضافه میشه و فصل دوم هم مرور تابع ک تو دوم و سوم هست.و اینکه دوم هم چیز خاصی نداره...واسه فیزیک هم ب نظر من دوم بهتره چون برنامه کانون تا سر حرکت دورانی امتحان میگیره که شما اگه دوم رو بخونید خود ب خود فصل 1 رو راحتید چون فقط سقوط آزاد+حرکت در 2بعد اضافه میشه ک حجیم ننیستند و فصل رو هم تا سر حرکت دورانی میخونید ک فقط تکانه اضافه میشه ک نهایتا تو ی ساعت خونده میشه و اگ دوم رو بخونید واسه سال تو فصل 5و6 +کار و انرژی خیالتون راحته.
      چندتا نکته...ب صورت کلی با توجه ب وضیعت خودتون الویت رو بزارید جمع کردن پایه چون پایه ب نسبت پیش فشرده تر میشه تو سال و اینطور راحت تر میشید...و بعد پیش چون تو آزمونای کانون شما ب نسبت پایه،توی پیش حجم کمی رو میخونید با این تفاوت ک مطالب جدیده و بعدا راحت ترید)
      اگر خواستید ریاضی پیش رو بخونید اگر تونستید حتما هندسه رو هم کار کنید واسه هندسه هم سعی کنید تستارو تدریجی بزنید ن یک جا. مثلا روزی20تا تست از ی مبحث...چون هندسه اینطور بهتر تو دهن می مونه
      خیلی ممنون
      پس من تو تابستون پایه رو تموم میکنم با ازمونای قلمچی.............

13. Top | #1108
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودتون داره.ولی ب نظر من اینطور بهتره که...واسه زیست ک من توصیه میکنم دوم رو بخونید.چون برنامه کانون واسه زیست پیش زیاد جالب نیست و اگه دوم رو خوب کار کنید تو اول سال زیاد اذیت نمیشید و وقت کافی واسه زیست پیش هم دارید.و اینکه خیالتون از پایه راحته...واسه شیمی.اگه پایه تون قوی نیست یا متوسطه ب نظر من دوم رو بخونید و کامل کنید ک تضمین باشه حتما...اگه دوم رو قبلا خوب کار کردید ک برید سراغ پیش...واسه ریاضی ک من خودم فک میکنم اگه کسی پایه نسبتا خوبی داشته باشه ب صرفه تره پیش رو بخونه چون بخش احتمال ک با سوم مشترکه و ی بخش کمی اضافه میشه و فصل دوم هم مرور تابع ک تو دوم و سوم هست.و اینکه دوم هم چیز خاصی نداره...واسه فیزیک هم ب نظر من دوم بهتره چون برنامه کانون تا سر حرکت دورانی امتحان میگیره که شما اگه دوم رو بخونید خود ب خود فصل 1 رو راحتید چون فقط سقوط آزاد+حرکت در 2بعد اضافه میشه ک حجیم ننیستند و فصل رو هم تا سر حرکت دورانی میخونید ک فقط تکانه اضافه میشه ک نهایتا تو ی ساعت خونده میشه و اگ دوم رو بخونید واسه سال تو فصل 5و6 +کار و انرژی خیالتون راحته.
      چندتا نکته...ب صورت کلی با توجه ب وضیعت خودتون الویت رو بزارید جمع کردن پایه چون پایه ب نسبت پیش فشرده تر میشه تو سال و اینطور راحت تر میشید...و بعد پیش چون تو آزمونای کانون شما ب نسبت پایه،توی پیش حجم کمی رو میخونید با این تفاوت ک مطالب جدیده و بعدا راحت ترید)
      اگر خواستید ریاضی پیش رو بخونید اگر تونستید حتما هندسه رو هم کار کنید واسه هندسه هم سعی کنید تستارو تدریجی بزنید ن یک جا. مثلا روزی20تا تست از ی مبحث...چون هندسه اینطور بهتر تو دهن می مونه
      فقط فیزیک رو کمی متوجه نشدم........
      دوم بهتره؟؟؟؟

14. Top | #1109
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله ب نظر من دوم بهتره و مباحث بیشتر رو شما میخونید...کلا من افرادی میشناسم ک چون پایه قوی داشتن از نیمسال دوم ب بعد پیشرفت خوبی داشتن ولی خودم برعکس شدم...ماشالله ی طومار نوشتم حالا ی خلاصه بگم...به صورت کلی من پیشنهاد میکنم اگ در توانتون هست فقط ریاضی رو پیش بخونید بقیه رو پایه کار کنید چون هم ی شناخت و تسلط نسبی رو پایه دارید هم کارتون واسه ادامه بهتره..البته درباره دوستانی تابستون مدرسه دارن من نظری ندارم چون نمدونم چطور بهتره
      واقعا ممنونم.یه دنیا تشکر..........

15. Top | #1110
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی از قیمت ازمونای تابستون قلم چی خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 74 از 84 نخستنخست ... 64737475 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن