خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 72 از 84 نخستنخست ... 6271727382 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,066 به 1,080 از 1248
    1. Top | #1066
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گزینه دو

2. Top | #1067
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      هيچ كدام

3. Top | #1068
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جامع سنجش

اگه امسال موفق نشدم که میشم دفعه بعد کل ازمون هارو شرکت میکنم

4. Top | #1069
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلم چی
      فقط جامعه اماری
      امروز معلم زبانمون میگفت ک سوالات زبان پارسال قلمچی از مهر سخت شروع میشده و در طول سال به سمت اسونی میرفته تا دانش اوز فک کنه ب خاطر قلمچی داره درصدش میره بالا!
      اگه جامعه اماریش انقد نبود میرفتم ی ازمون استانداردتر

5. Top | #1070
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا هیچ کدام ...
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

6. Top | #1071
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      احتمالا گزينه دو،براي تست هاي منسجم تر و شبيه تر به كنكور سراسري.

7. Top | #1072
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گااااج....

8. Top | #1073
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      برای من سوالات و کار کردن از پایه مهم بود برای همین رفتم سنجش. ولی برنامه ریزیم طبق سنجش قلمچی و برنامه شخصی خودمه.
      ~ Because in the End ~
      __
      We are all just Dreams__
      * In an Endless Universe *

(Infinity#)

9. Top | #1074
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با توجه به ضرر بسیار زیادی که پارسال از ترازای قلمچی کردم امسال از بهمن به بعد گزینه شرکت میکنم بعد عید هم هر چی آزمون بود میرم ...

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

10. Top | #1075
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سنجش از همه بهتر واستاندارد تره

11. Top | #1076
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلم چی که اصلا نرو.جامعه امارشم با بورس و ... زور می زنن مزیتش کنن.از کتاباش حساب کن.به تجربه بدترینه.اونم با تقلبای اخیرش...

12. Top | #1077
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      قلم چی خیلی توپه

13. Top | #1078
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بهترین آزمون آزمایشی برای شروع از تابستان 96

سلام به همگی
      دوستان با توجه به برنامه آزمون ها شما کدوم آزمون رو برای شروع از تابستون 96(چهارم ریاضی) پیشنهاد میکنید؟

14. Top | #1079
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تاپیک در این رآبطه زیاد هست یه سرچ کنید بخونیدشون
      رها کن رئیس

15. Top | #1080
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بنظرم فقط سنجشو قلم چی ارزش ازمون دادن دارن بقیشون سوالاشونو از اینجا بگیر بزن
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

صفحه 72 از 84 نخستنخست ... 6271727382 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن