خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 71 از 84 نخستنخست ... 6170717281 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,051 به 1,065 از 1248
    1. Top | #1051
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کانون میرم
      اما سنجش و گزینه۲ رو هم بررسی میکنم

Sent from my N9100 using Tapatalk
      اينايي كه ادعـاي اينو دارن كه درسو نبايد واسه پول خوند دو دسته ان:
      1. چشم و دلشون حسابــــــــــــي سيره
      2. ميخوان خودشو خاص جلوه بدن

2. Top | #1052
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از نظر جامعه آماری بدون شک قلم چی واقعا عالیه! همین آزمون قبل 97 هزار نفر فقط تو تجربی آزمون دادن که از این آزمون باز میره بالا فک کنم
      ولی خب متاسفانه همه میدونن که سوالا زیاد استاندارد نیستن... و خیلی زیاد سخت (سخت تر از کنکور)

3. Top | #1053
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      من الان نمایندگی کانون تو مشهد بودم

ازش در مورد پاسخنامه پرسیدم گفت دیر میدن که کسی تقلب نکنه

بعدشم گفت برای جلوگیری از کم کاریه پشتیبان ها امسال باید داوطلب ها باید هر دوهقته پشت برگه ی رضایت مندی رو امضا کنن تا پشتیبان ها پولشون رو بگیرن ! تا جلوی این کار که فقط شب جمعه زنگ بزنن بگن بیا فردا ازمون گرفته بشه !!

میگفت 22 ازمونه کلا در میاد 780 تومن !

تعداد 20 جلسه همایش هم اجباریه هر همایش 50 تومن !!

هزینه مشاوره ویژه میشه 230 تومن !!!

ناموسا اینکه شد دو میلیون !! !! !! یعنی چی اینقدر پول میگیرن ؟

اخرشم داشتم میرفتم گفت اگه زود نیای نرخنامه داره تغییر میکنه !

منم یه پوزخندی زدم در رو بستم

پیش به سوی گاج !
      منم زنگ زدم گفتن 780..
      گفتم پول چیه؟گفتن پول سی دی و اینا...
      زنگیدم تهران چون ی عاقا پسری هم مشهد با 650ثبتنام کرد,فرمش روهم گذاشت..
      عاقاهه مسئوله تهران گفت هیشکدوم اجبارنیست,شما بگو تماس گرفتی تهران گفتن اگ فارغ تحصیلی هزینه سی دی و کتاب باید کسربشه.. ففط پول ازمونشو باید پرداخت کنین..

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

4. Top | #1054
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال اولین سالی بود ک رفتم قلم چی..
      فارغ از هزینش ک وااقعن گرونه, اما سطح سوالاشو و برنامشو رسیدگیاشو بیییشتر از گزینه دویی دیدم ک دوسال قبلش میرفتم..
      سنجشم ک هییییچی.
      دلخوش کنیه ازموناش..
      پارسال جامع هاشو نوشتم,امسال هموناروهم نمینویسم..
      الکی ادمو بااون سوالاش و تخمین رتبش امیدوار می کرد

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

5. Top | #1055
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پارسال ی دونه جامع سنجش رفتم ک خیلی خوب بود
      امسالم یدونه جامعشو میرم همین

6. Top | #1056
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلمچی وگاج وگزینه2برای دانش آموزاس.کندن وروی چن صفحه پیش میرن که باعث تحلیل میشه.یعنی یه دانش اموزعادی میرسونه که بامدرسش وروزی 5ساعت بخونه وبرسونه.من هم همه ازمونامیرم هم درواقع بجزجامعای سنجش هیچی نمیرم.دانش اموزای عزیزکه ایشالابترکونن.امامن فارغ بهترین معلم کنکوریم اشتباهات سال قبلمه.یه فارغ التحصیل میتونه راهبردی روتویه هفته بایه منبع وده روزبادومنبع برا درساجمع کرد.دیگه امسال نمیخام هردوهفته یباربیام مثلاده صفحه ازشیمی بخونم ازمبتکران وبگم افرین چه خوب بعدتوازمونم که بالازدم مغرورشم.امسال طوری تلقین کردم که روزتولدم اسفندکنکورمه.ودارم مث دوران جنع بندی میخونم.دوستان انجمن خاطرتون هس چقدتایپیک داریم که آیاازعیدبخونم قبولم.نمیخام به اونجابرسم.دوس دارم هرروزمومث عیدطلایی بخونم.همه آزمونارم چک میکنم ونکاتشوبه کلاسورم اضافه میکنم.هرازمونی توچن درس خوبن.ایشالاهممون موفق باشیم.

7. Top | #1057
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قلم چی نرید

نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      من یه چیزی بگم دوستان.. در مورد ازمون ازمایشی ازمونی برید که سوالاش استاندارد باشه.استاندارد بودن با سخت بودن خیلیییی فرق داره. متاسفانه هر سال کانون میاد تبلیغ میکنه که رتبه های برتر کانون میامدنو از این مزخرفات درحالیکه رتبه های اخر هم کانون می آمدند! اینو کسی توجه نمیکنه و فکر میکنه اگه بره کانون اینم رتبه برتر میشه! در حالیکه همه ما میدونیم فقط 9 نفر رتبه زیر 10 میشن 99 نفر زیر 100 و 999 نفر زیر هزار!! در حالیکه همه فکر میکنن اگه کانون برن اینام رتبه برتر میشن! البته اینو بیشتر برا اونایی میگم که سال سومی بودن و تازه کنکوری شدن پشت کنکوریا که قشنگ میدونن از این خبرا نیستو فقط همه اینا بازاریه واسه پول..اونایی که سال سومن الان خیلی انگیزه و روحیه دارن و فکر میکنن با خرید کتاب های گوناگون و ثبت نام تو ازمون قلم چی و رفتن به کلاس های متعدد قبولیشون تو رشته های تاپ تضمینیه... نه هیچکدام از این ها ابزار موفقیت نیست.. ابزار موفقیت فقطو فقط پشت کار هست.. کنکور سوالاتش استاندارد هست یعنی هم سوال اسون داره هم متوسط هم سخت و هم خیلی سخت اما که از این میان فقط سی درصد هر درس مربوط میشه به سوالات سخت و خیلی سخت .. کاری که کانون میکنه اینه که میاد رو این سی درصد سخت و خیلی سخت کنکور زوم میکنه دلیلشم اینه که از طراحای مختلفی برای سوالات استفاده میکنه و هر کسی که میخواد سوال طرح کنه چون میخواد معروف بشه میخواد سخت ترین سوال ازمون رو بنویسه.. برای همین هست که میگن سوالای کانون از کنکور سخت تره.. یادتون باشه سخت بودن اصلا نشان استاندارد بودن نیست.. نمیگما کلا بده نه . نکته های اموزشی خوبی میشه یاد گرفت ازش اما اینکه اینو ملاک قبول شدن تو کنکور قرار بدین و نا امید بشین اشتباهه.. چون تراز ها غیر واقعیه .. با این تقلب ها و فروش سوالاتی هم که صورت میگیره دیگه ازمون کانون مزیت جامعه اماریشم از دست داده چون غیر واقعی شده.. برای من هیچ فرقی نمیکنه شما چه کانون برید چه گزینه دو چه اون یکیا.. چون من هیچکدوم نمیرم اما یه توصیه میکنه بهتون ازمونی برید که به فکر اموزش نکات و فهمیدن اشتباهات باشید نا جامعه ی اماری.. باور کنید اگه کانون نبود باز هم 9 نفر رتبه زیر 10 میشدن 99 نفر زیر صد میشدن اینوسط اینا دارن میخورن ماها متاسفانه تا یه اشتباهو مرتکب نشیم به حرف کسی توجه نمیکنیم.. شدیدا توصیه میکنم اگه پایه خوبی ندارید و معدلتون بالای 19 یا18 نیست کانون نرید.. چون روز به روز باعث افتتون میشه.. چون هر ازمون که میرید سوالای سختو میبینید و با کسایی از همین ابتدا مقایسه میشید که از اول دوران تحصییلشون خوب خوندن افت میکنید..موفق باشید
      خیلی خوب فرمودین.
      فقط اینکه 9 نفر زیر 10 میشن و 90 نفر زیر 100 میشن چون خود اون 9 نفر حساب نیست.و همینظور 900 نفر زیر هزار.

اما تاکید کنم ک قلم چی خ خراب کرده من از سال سوم راهنمایی اونجا بودم و خ کمکم کرد ک تیزهوشان قبول شدم اما ...
      امسال مثل هر سال کتاب اجباری میفروشه
      همایش اجباری + کلاس اجباری
      لو رفتن سوالاش
      اکثر رتبه های برتر دارنش ک میشن برتر
      تراز غیر واقعی
      عدم اعتماد به دانش آموزا و گرفتن امتحان نمیدونم چی چی
      قیمت نجومی
      کارنامه نچندان کامل
      سوالات فوق العاده سخت و غیر استاندارد
      جامعه آماریش رو هم با بورسیه نگه داشته وگر نه ک امسال باید جامعه آماریش از نصف هم کمتر میشد ولی تعداد بورسیه ها رو خ زیاد کرد!
      امیدوارم بعدا پشیمون نشید ک تو همچین آزمون سختی شرکت میکنید ک به کنکور هم ربطی نداره.
      من ک رفتم انصراف بردم نمایندگی خ میگفت نه نرو اینجا خ خوبه و .... حتی نماینده استان هم زنگ زد ک چرا میخواهی بری گفتم هزینش زیاده گفت بورسیه میکنیمت بورسیه کردن کتاب هم دادن ولی دیگ ایمان ندارم بهشون یا گاج میرم یا گزینه 2 .

8. Top | #1058
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برادانش آموزانمیشه گفت بهترین آزمون یعنی چی.هرکی یه معیاروملاکی داره.جامعه آماری قلمچی خب بالاس.اونم بخاطراینهنه تبلیغات.یادسامسونگ میافتم باهاش.عیبشم گرون بودنه واجباری خریدن کتابای جوکی که حداقل اینقدرنمی ارزن.پشتیبانی که ساعت ده شب ازمون زنگ میزنه میگه ازمون داریابخون.ماهم متحول گشته جامه هادریده ونعره هامیزنیم ومیگیم من چون گشتم وخوب میخونم.عیب دیگشم تقلب وسطح سوالای نامتوازنه.مثلانیمسال دوموسریعترپیش میره ویهوسختترمیشه.مثلامیر
      سیدبه ژنتیک یهومیبینیددوهفته کلی چیزدیگه هم حل کنید.درضمن تقریبااواخراردیبهشت تموم میکنه.اعاظم وخدایان انجمن دانندکه تویه ماه نمیشه جمع بندی کرد.درضمن چرابایدده سوال ازکتاب زردبیاد.چون شمابخریدوترازتون غیرواقعیه..گاج عیبای برنامه ای نداره ومیشه گفت بهترعمل کرده قیمتشم کمتره باهاش یادآیفون میافتم سوالای خوبی داره.گزینه دوهم خوبه ولی سه هفته ایه واین فقط عیبشه.میشه گفت سوالاش درسطح سوالات کمی اسون جامعاس.ولی مهندسیه.سنجش واقعاسوالای خوبی داره ولی اصلابرنامش بدردبخورنیس وکاملاغیرمنظمه.پشتیبان وخدمات وایناهم تعریف نشدس وازمون خشکیه.حالاملاکتون چی باشه براتون مناسبه.بورسیه هم قلمچی داره که بعدکلی تحقیق واینابواخفت بورسیه میشیدسایدم بالبخندترحم.تازه اگه ازغروردوس داشتنی وشخصیت محکمتون بایدبگذرید.بعدکنکورم تمام موفقیاتوعدقاستون بپای اون موسس.آزمون فقط ارزشیابیه مهم اون درسیه که میخونیم نه آزمون.چن وقت بعداگه آزمونی اومدبنام مش ممدوپسران وبگه همه رتبه های زیرهزاربامابودن بازم همه میرن اون.امایکی انصافانمیگن چقدررتبه های نجومی هم قلمچی بودن.مهم نیس کتابتون چه رنگیه زردیاآبی باورکنیدمهم نیس آزمونتون چیه.مهم اینه طوری بخونیم که اگه بگن این آزمون بعدکنکوره دیگه فرقی توخوندنمون ایجادنشه.دیگه نگیم کاش...امیدوارم.که همه ی همه ی همه بچه های انجمن بترکونیم.روزجواب کنکور وانتخاب رشته بااشک شوق بیایم وبه پستامون حرفامون بخندیم...ا ونقدرازته دل که همه اینابشه خاطره.اامیدوارم یروزی بیادکه یه خواب دنج وراحت بعدجواب کنکورداشته باشیم...

9. Top | #1059
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط happy boy نمایش پست ها
      برادانش آموزانمیشه گفت بهترین آزمون یعنی چی.هرکی یه معیاروملاکی داره.جامعه آماری قلمچی خب بالاس.اونم بخاطراینهنه تبلیغات.یادسامسونگ میافتم باهاش.عیبشم گرون بودنه واجباری خریدن کتابای جوکی که حداقل اینقدرنمی ارزن.پشتیبانی که ساعت ده شب ازمون زنگ میزنه میگه ازمون داریابخون.ماهم متحول گشته جامه هادریده ونعره هامیزنیم ومیگیم من چون گشتم وخوب میخونم.عیب دیگشم تقلب وسطح سوالای نامتوازنه.مثلانیمسال دوموسریعترپیش میره ویهوسختترمیشه.مثلامیر
      سیدبه ژنتیک یهومیبینیددوهفته کلی چیزدیگه هم حل کنید.درضمن تقریبااواخراردیبهشت تموم میکنه.اعاظم وخدایان انجمن دانندکه تویه ماه نمیشه جمع بندی کرد.درضمن چرابایدده سوال ازکتاب زردبیاد.چون شمابخریدوترازتون غیرواقعیه..گاج عیبای برنامه ای نداره ومیشه گفت بهترعمل کرده قیمتشم کمتره باهاش یادآیفون میافتم سوالای خوبی داره.گزینه دوهم خوبه ولی سه هفته ایه واین فقط عیبشه.میشه گفت سوالاش درسطح سوالات کمی اسون جامعاس.ولی مهندسیه.سنجش واقعاسوالای خوبی داره ولی اصلابرنامش بدردبخورنیس وکاملاغیرمنظمه.پشتیبان وخدمات وایناهم تعریف نشدس وازمون خشکیه.حالاملاکتون چی باشه براتون مناسبه.بورسیه هم قلمچی داره که بعدکلی تحقیق واینابواخفت بورسیه میشیدسایدم بالبخندترحم.تازه اگه ازغروردوس داشتنی وشخصیت محکمتون بایدبگذرید.بعدکنکورم تمام موفقیاتوعدقاستون بپای اون موسس.آزمون فقط ارزشیابیه مهم اون درسیه که میخونیم نه آزمون.چن وقت بعداگه آزمونی اومدبنام مش ممدوپسران وبگه همه رتبه های زیرهزاربامابودن بازم همه میرن اون.امایکی انصافانمیگن چقدررتبه های نجومی هم قلمچی بودن.مهم نیس کتابتون چه رنگیه زردیاآبی باورکنیدمهم نیس آزمونتون چیه.مهم اینه طوری بخونیم که اگه بگن این آزمون بعدکنکوره دیگه فرقی توخوندنمون ایجادنشه.دیگه نگیم کاش...امیدوارم.که همه ی همه ی همه بچه های انجمن بترکونیم.روزجواب کنکور وانتخاب رشته بااشک شوق بیایم وبه پستامون حرفامون بخندیم...ا ونقدرازته دل که همه اینابشه خاطره.اامیدوارم یروزی بیادکه یه خواب دنج وراحت بعدجواب کنکورداشته باشیم...
      دمت گرم
      حجت تموم کردی
      من جای مدیر بودم این پستت رو اول تمام تاپیکای بحث در مورد آزمون میذاشتم ...
      ایشالله موفق باشی
      و در ضمن راحت بخوابی شبا که خواب خوب و کافی خیلی مهمه تو سال کنکور

10. Top | #1060
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ماز

11. Top | #1061
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . من سال 94 کنکور داشتم و رشتم هم ریاضی هستش . از دانشگاه انصراف دادم و دوباره امسال میخوام کنکور بدم . سال 94 من هم تو ازمون های سنجش شرکت کردم و هم توی قلم چی . سوالات سنجش اون سال اصلا در حد کنکور 94 نبود . حتی ازمون اخر سنجش که قبل کنکور بود فوق العاده اسون بود . سوالات قلم چی سطح خیلی بالاتری دارن .

12. Top | #1062
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این آزمون های شهر تهران که آموزش و پرورش میگیره چه صیغه ایه؟ 130 تومن پول بخاطرش از ما گرفتن بودجه بندی هم خیلی پرته !

13. Top | #1063
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان میخواستم سوالای قلمچی کجا میزاره ؛دو سال پیش سوالارو تو همین انجمن کنکور میزاشتن میخواستم بدونم الانم میزارن؟؟

14. Top | #1064
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط happy boy نمایش پست ها

احسنت داداش گلم.

خداخیرتون بده......

ممنون

ر.ا :

(بااجازه ی دوستانی که قلم چی میرن)

به طورکلی ،آزمون گاج بهتر از قلم چی !
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

15. Top | #1065
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من فقط دوتا ازمون اخر گزینه دو رو ثبت نام کردم. اونم فقط بخاط اینکه خودمو اماده کنم برای ازمون اصلی یعنی کنکور

نه رتبه مهمه نه سظح سوالات. به هرحال همه موسسه ها سوالات شون بی شباهت به کنکور نیستن

مهم کم کردن مانع اصلی کنکوره به نام استرس.

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

صفحه 71 از 84 نخستنخست ... 6170717281 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن