خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 62 از 84 نخستنخست ... 5261626372 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 916 به 930 از 1248
    1. Top | #916
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      قلمچی که فقط تبلیغه!! من که بهم میگفت این کتابو باید بخری اون و بخریی و... قلمچی.فقط زبانش خوبه ریاضی و فیزیک ضعیف!!گاج هم که سوالاتش یااسونه‌ یاخیلی سخته مثلن شیمی از حدگذشته که استادمن میگفت اصن جواب نده!!استوکیومتریاش که مسخره اس!زبان و عربیش هم که بچه دبستانی میتونه جواب بده!!مشاورهاش که بدرد نمیخوره!!گزینه دو بد نیس.. زیستش خوبع فیزیکش ضعیف ولی عمومیاش عالیع.. سنجش و نمیدونم .. ولی تعریفشوزیاد .. شایدسنجش ..

2. Top | #917
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimokh نمایش پست ها
      قلمچی که فقط تبلیغه!! من که بهم میگفت این کتابو باید بخری اون و بخریی و... قلمچی.فقط زبانش خوبه ریاضی و فیزیک ضعیف!!گاج هم که سوالاتش یااسونه‌ یاخیلی سخته مثلن شیمی از حدگذشته که استادمن میگفت اصن جواب نده!!استوکیومتریاش که مسخره اس!زبان و عربیش هم که بچه دبستانی میتونه جواب بده!!مشاورهاش که بدرد نمیخوره!!گزینه دو بد نیس.. زیستش خوبع فیزیکش ضعیف ولی عمومیاش عالیع.. سنجش و نمیدونم .. ولی تعریفشوزیاد .. شایدسنجش ..
      سنجش اگر خواستین برین حتما اون آزمون های جامع اخرش شرکت کنید(فک کنم 3یا4 آزمون آخرش) خیلی خوبه ولی خب آزمون های در طول سالش زیاد جالب نیست
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

3. Top | #918
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پارسال قلمچی رفتم جز تخریب روحیه و استرس چیزی نصیبم نشد بعلاوه سوالاش که لو میرفت و تراز آدم درست و حسابی نمیشد که .. امسال به نظرم گزینه دو بهتر باشه ولی یه چیزی مهمترین چیز درس خوندنه یعنی اگه درس نخونی چه فرقی میکنه کدوم آزمون میری چون نتیجه نداره

4. Top | #919
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      قلم چی
      برنامه ریزیش به نظر من عالیه
      تعداد ازمونش هم بالاست

5. Top | #920
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      من بین سنجش و گاج موندم.
      به نظرتون کدومو برم؟

6. Top | #921
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar20 نمایش پست ها
      من بین سنجش و گاج موندم.
      به نظرتون کدومو برم؟
      پس آبجی قلم چی چی ؟

7. Top | #922
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-95 نمایش پست ها
      پس آبجی قلم چی چی ؟
      دوستام میگن خوب نیست.

8. Top | #923
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستام میگن خوب نیست.
      یعنی الان فقط به خاطر حرف دوستاتون نمیخواید برین کانون !!!ولی به نظرم اگر با جدیت میخواهی امسال درس بخونین برای کنکور برین کانون برنامه خیلی بهتری داره هر دو هفته یکبار هم آزمون داره حالا درسته عیب و ایراد های زیادی هم داره

ویرایش توسط shahab74 : 01 شهریور 1395 در ساعت 16:04

9. Top | #924
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستام میگن خوب نیست.
      گاج بهتره . اگه توی حتی یه درس ضعف دارید کانون نا امیدتون میکنه ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

10. Top | #925
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من بین سنجش و گاج موندم.
      به نظرتون کدومو برم؟

اگه فقط بین گاج و سنجش موندی حتما گاج رو انتخاب کن...ولی به نظر من گزینه دو + ۳ تا آزمون جامع سنجش...

11. Top | #926
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahab74 نمایش پست ها
      یعنی الان فقط به خاطر حرف دوستاتون نمیخواید برین کانون !!!ولی به نظرم اگر با جدیت میخواهی امسال درس بخونین برای کنکور برین کانون برنامه خیلی بهتری داره هر دو هفته یکبار هم آزمون داره حالا درسته عیب و ایراد های زیادی هم داره
      خب دوستاشون راست میگن دیگه ! خوب نیست

گاج بهتره قبلا هم زیاد بحث شده در موردش

کانون جامعه اماریه بالا داره ولی بی فایده چون تقلب زیاده
      سوالات از کتابای خودشه
      پشتیبان ها بازاریابن اکثرا
      .................................................. ...

ازمون های گاج هم انگار امسال دو هفته یک بار شده و مروراش بیشتر شده !

12. Top | #927
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      خب دوستاشون راست میگن دیگه ! خوب نیست

گاج بهتره قبلا هم زیاد بحث شده در موردش

کانون جامعه اماریه بالا داره ولی بی فایده چون تقلب زیاده
      سوالات از کتابای خودشه
      پشتیبان ها بازاریابن اکثرا
      .................................................. ...

ازمون های گاج هم انگار امسال دو هفته یک بار شده و مروراش بیشتر شده !
      ببخشد مگه توی گاج کسی تقلب نمیکنه !!!همه جا تقلب میکنن بچه ها (من خودم هم گزینه2 بودم هم سنجش هم کانون توی همه شون تقلب بود فکر هم نکنم تقلب های که توی سنجش و گزینه دیده باشم کمتر از کانون باشه)بله درست کانون میگن سوالات میتونی بخری و...ولی من در کل گفتم برنامه ریزی خیلی خوبی داره کانون به خصوص برای کسایی که فارغ التحصیل هستن(اینم بگم خودم برای سال کنکور اصلا کانون نبودم فقط سنجش میرفتم فکر نکنید دارم با تعصب خاصی از کانون دفاع میکنم فقط نظرم دادم).الان خود شما گاج دارین آزمون میدین یا قراره برین تازه ثبت نام کنین؟؟؟بعد یه سوال درمورد سوالات آزمونش دارم سطح سوالاتش چطور اگر میرین در مقایسه با گزینه2 یا کانون؟؟؟؟

13. Top | #928
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahab74 نمایش پست ها
      ببخشد مگه توی گاج کسی تقلب نمیکنه !!!همه جا تقلب میکنن بچه ها (من خودم هم گزینه2 بودم هم سنجش هم کانون توی همه شون تقلب بود فکر هم نکنم تقلب های که توی سنجش و گزینه دیده باشم کمتر از کانون باشه)بله درست کانون میگن سوالات میتونی بخری و...ولی من در کل گفتم برنامه ریزی خیلی خوبی داره کانون به خصوص برای کسایی که فارغ التحصیل هستن(اینم بگم خودم برای سال کنکور اصلا کانون نبودم فقط سنجش میرفتم فکر نکنید دارم با تعصب خاصی از کانون دفاع میکنم فقط نظرم دادم).الان خود شما گاج دارین آزمون میدین یا قراره برین تازه ثبت نام کنین؟؟؟بعد یه سوال درمورد سوالات آزمونش دارم سطح سوالاتش چطور اگر میرین در مقایسه با گزینه2 یا کانون؟؟؟؟
      خب بله تقلب که امتحان نهایی هم شده چه برسه به ازمون های مختلف ولی تقلب های کانون یه چیزی فراتر از جاهای دیگست ...
      کانون اگه حفاظت ازمونش رو بیشتر کنه و تعداد سوال های عمومیش رو برای هر درس از 20 تا برسونه به 25 تا بهتر میشه ولی متاسفانه این دوتا خیلی تو چشمن
      من گاج نرفتم ولی از دوستام که هم گاج رفتن هم کانون پرسیدم اکثرشون از گاج راضی تر بودن و نکته دار تر میدونستن سوالاتش رو

حقیقتش من الان بین گاج و کانون موندم خودم
      ولی به نظرم برم گاج و برای جامع ها هم سنجش ثبت نام کنم

14. Top | #929
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      خب بله تقلب که امتحان نهایی هم شده چه برسه به ازمون های مختلف ولی تقلب های کانون یه چیزی فراتر از جاهای دیگست ...
      کانون اگه حفاظت ازمونش رو بیشتر کنه و تعداد سوال های عمومیش رو برای هر درس از 20 تا برسونه به 25 تا بهتر میشه ولی متاسفانه این دوتا خیلی تو چشمن
      من گاج نرفتم ولی از دوستام که هم گاج رفتن هم کانون پرسیدم اکثرشون از گاج راضی تر بودن و نکته دار تر میدونستن سوالاتش رو

حقیقتش من الان بین گاج و کانون موندم خودم
      ولی به نظرم برم گاج و برای جامع ها هم سنجش ثبت نام کنم
      آره خب کانون یخورده پیاز داغش بیشتر برای تقلب .در مورد آزمون های گاج هم آخه من توی شهرستانم اینجا زیاد طرفداری نداره گاج (تا پارسال که این طور بود امسالم خبر ندارم) اطلاعاتی نداشتم ازش گفتم شما حتما رفتین خیلی راضی بودین.فقط در این حد میدونستم که سطح سوالات عمومیش خیلی خوب حالا که دوستان شما کانون هم بودن هم گاج و گاج بهتر میدونن حتما یه چیزی توش دیدن دیگه میگن خوب.انشاالله که هر جا میری موفق باشی

15. Top | #930
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ازتابستون پیش تا کنکورقلمچی بودم درکل تجربه خوبی نبود

امسال بین گزینه دو و سنجش انتخاب میکنم.

صفحه 62 از 84 نخستنخست ... 5261626372 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن