خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 4 از 84 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 1248
    1. Top | #46
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      قلمچی

چون هم تجربه اش بیشتره (19 سال)
      هم سوالاش استاندارد (مطابق با کنکور حتی سخت تر)

2. Top | #47
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام من امسال (ساله سوم ) قلمچی شرکت کردم ولی ساله دیگه میخوام از تیر یا مبتکران برم یا گزینه 2 که احتماله گزینه 2 خیلی بیشتره

3. Top | #48
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من قصد داشتم قلمچی ثبت نام کنم ولی الان مردد شدم چون تعریف جزوه های گزینه 2رو زیاد شنیدم ...رهبر به نظر شما کدوم بهتره؟

4. Top | #49
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      من قصد داشتم قلمچی ثبت نام کنم ولی الان مردد شدم چون تعریف جزوه های گزینه 2رو زیاد شنیدم ...رهبر به نظر شما کدوم بهتره؟
      گزینه دو هم خوبه . ولی تعداد آزمونهاش کمه ولی در کل خدماتش خوبه . قلمچی تعداد آزمونهاش و تعداد نفرات شرکت کننده اش زیاده و به راحتی چند دور مباحث رو دوره می کنید

در کل بسته به بودجه خودتون و تعداد آزمونی که دوست دارید شرکت کنید و خدماتی که انتظار دارید یا گزینه دو و یا قلمچی رو انتخاب کنید

5. Top | #50
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام.من بین گزینه2وقلم چی موندم.لطفا بگید زبان بندیشون چطوریه؟یعنی واسه کنکور92درسا تا کی تموم میشه.ممنون از زحماتتون

6. Top | #51
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      سلام.من بین گزینه2وقلم چی موندم.لطفا بگید زبان بندیشون چطوریه؟یعنی واسه کنکور92درسا تا کی تموم میشه.ممنون از زحماتتون
      چون تعداد آزمون های قلمچی بیشتره ، راحتتر تموم میکنه و جمع بندیش و دوره اش برای همه درسها خوبه

گزینه دو هم خدماتش خوبه فقط به علت آزمونهای کم ، دوره درسهاش کمی سخته

7. Top | #52
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من تو همه آزمون ها شرکت کردم فقط میتونم بگم سنجش چرته الکی,پولتونو هدر ندین
      تقریبا گاج و گزینه ۲ و قلمچی تو یه سطح هستن
      گاج معمولا فیزیکش سخت تره و قلم چی هم معمولا تو تریپ کنکور تست میده مثلا ریاضی سخت و شیمی اسون و فیزیک استاندارد
      اینم باسه ۹۲ ها گفتم

8. Top | #53
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام بر همه من تازه این سایتو دیدم واقعا میتونه به شما انگیزه بده.راستش من 5سال قبل کنکور دادم و الانم دانشجوی ارشد عمرانم...
      خودم اون دوران دوم سوم قلمچی رفتم و تابستون سوم به پیش گزینه2 و پیش سنجش
      از نظر من قلمچی واقعا آدمو خسته میکنه انگیزه درس خوندن تو روزای آخر واسم نذاشت.
      الانم واسه خواهرم دنبال بهترین آزمون بودم فهمیدم که
      گاج
      عالیه سطح سوالاش برید گاج

9. Top | #54
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      جون هرکی دوست دارید برید برنامه ی راهبردی برای کنکور92 کانون رو ببینید من سال سوم کانون بودم الان که برنامه تابستون رو دانلود کردم میبینم همش تکرار آزمون های پارساله اصلا از دوره پایه خبری نی!
      فقط یه هو توی آزمون دومش گفته کل کتاب درسی سال2!!!!!!!!!!
      ولی برنامه گاج بهتر بود حالا شما هم برید ببینید نظرتونو بگید!
      گزینه2هم که فقط گفته75٪!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. Top | #55
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام

کاش دوستانی که سال 91 را با ر کدوم از موارد کار کردن درصد رضایت و شبیه بودن آمونها را به کنکور سراسری امسال میگفتن . چون خود موسسات که هر کدوم تعریف خدوش را میکنه ولی بهتری راهنمایی را کسی میتونه انجام بده که سال قبل را با اون شرکت سپری کرده

11. Top | #56
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام
      مهم اینه که هر آزمونی شرکت می کنید سوالاتشو خیلی خوب بررسی کنید وگرنه کانون و گاج و گزینه 2 هر سه خوب کار می کنن
      سنجش امسال با این کاراش اعتبارشو برد زیر سوال
      ور داشتن شیمی رو سخت دادن بعد پول میگیرن همایش شیمی میذارن رو اعصاب بچه مردم را میرن

در ضمن یه سری به وبلاگ من بزنین : بی عنوان
      راضی میرین بیرون (* با اجازه مدیر سایت )

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط کانون

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miladmasiha نمایش پست ها
      فرم مشاوه و انتخاب رشته مجازی
      fروی لینک زیر کلیک کنید

پایان نامه ، پروژه های نرم افزاری، تحقیق

با مدیریت دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

یکی جلوی اینو بگیره همه جا داره اسپم میده؟
      پس ادمین کجاست؟

14. Top | #59
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها

یکی جلوی اینو بگیره همه جا داره اسپم میده؟
      پس ادمین کجاست؟

ممنون از یاد آوریتون .پستهای اسپم حذف شد

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرمن تابستون گزینه 2!ازمهربه بعدکانون قلم چی

صفحه 4 از 84 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن