خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 3 از 84 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 1248
    1. Top | #31
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من هم موافقم سنجش فایده نداره فقط جامعه آماریش بالاست.

برنامه ریزیش بد هست . سوالات هم چرنده و اصل شبیه سازی با کنکور اصلی نیست . دلیل هم داره

اگر فرضا سوالات مشابه یا شبیه سازی شده در سنجش بیاد فردا موسسات دیگه شاکی میشن که سازمان سنجش انحصار طلبی کرده ! نمیدونم منظورم را گرفتین یا نه ؟!

ولی فرضا اگر قلمچی سوالاتش مشابه کنکور دربیاد کسی نمیتونه شاکی باشه !

2. Top | #32
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من امسال تصمیم گرفتم با برنامه ی شبکه ی اموزش پیش برم کارشناس های اون برنامه کانون رو پیشنهاد دادن
      برای من که دانش اموز ضعیفی هستم کانون بهتره تا اون های دیگه
      گزینه ی دو برای کسای که از نظر درسی قی هستن خیلی خوبه چون سوال هاش چالشی هست
      گاج هم چیزی بین کانون و گزینه ی دو هستش

3. Top | #33
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من در آزمون قلمچی شرکت میکنم!
      یه سوال؟!
      جایی میتونم سوال های سال های گذشته قلم چی رو برای دانلود پیدا کنم؟!
      یه چیز دیگه! میشه لطف کنید سوال های آزمون های دیگه رو هم مثل قلم چی برای فروش بذارید! گزینه 2 باشه عالیه!

4. Top | #34
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      من در آزمون قلمچی شرکت میکنم!
      یه سوال؟!
      جایی میتونم سوال های سال های گذشته قلم چی رو برای دانلود پیدا کنم؟!
      یه چیز دیگه! میشه لطف کنید سوال های آزمون های دیگه رو هم مثل قلم چی برای فروش بذارید! گزینه 2 باشه عالیه!
      فکر نکنم بتونی پیدا کنی

ولی من تو وبسایتمون آزمونهای جامع پارسال قلمچی رو به صورت رایگان برای دانلود گذاشتم . می تونی دانلود کنی

فکر نکنم امسال بتونم گزینه 2 رو بزارم

5. Top | #35
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      قلمچی و سه تا آخر سنجش

6. Top | #36
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      به نظر من گزینه دو عالیه.

اگر دوست دارید ترازتون توی قلم چی بالا بره کتاب ابی شو بخونید. همش از تو کتاب ابیش می اد. ( حقیقت )

7. Top | #37
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من سوم دبیرستانم و از اول با مرآت کار کردم البته تعریف گزینه 2 خیلی شنیدم ولی سوالات مرآت سخته و من که نمی تونم به راحتی حل کنم در صورتی که وقتی سوالات کنکور رو میزارم جلوم راحت اکثرش حل میکنم . راهنماییم کنین که چطوری می تونم خودم رو بالا بکشم .

8. Top | #38
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من سوم دبیرستانم و از اول با مرآت کار کردم البته تعریف گزینه 2 خیلی شنیدم ولی سوالات مرآت سخته و من که نمی تونم به راحتی حل کنم در صورتی که وقتی سوالات کنکور رو میزارم جلوم راحت اکثرش حل میکنم . راهنماییم کنین که چطوری می تونم خودم رو بالا بکشم .
      نمی دونم . آزمونی که بیش از انداره سخت باشه , دیگه استاندارد نیست و نمی تونه بهتون کمک کنه

سعی کن با یک آزمون استاندارد جلو بری و حرف مدرسه و بعضی از دبیر ها رو هم ول کن که میگن این آزمون رو نرو و یا اون آزمون رو برو

از تجربه های دوستانت تو همین تالار استفاده کن و یه آزمون استاندارد رو انتخاب کن

اگه هم که سوالات کنکور رو خیلی راحت حل میکنی می تونی همینطور که تا اینجا پیش اومدی جلو بری و به فکر یه رتبه خوب برای خودت باشی

9. Top | #39
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام بروبکس کنکوری!
      من سومم!
      خیلی دودلم واسه شرکت توی آزمون های سنجش..یه عده بهم میگن باید حتما از سوم شرکت کنی یه عده هم میگن وقت تلف کردنه.
      به نظر شماها که دوتا کتاب بیشتر از ماها خوردین چیکار کنم؟!اگه شرکت کنم کدوم آزمون واسه سوم بهتره؟!!!!

10. Top | #40
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام بروبکس کنکوری!
      من سومم!
      خیلی دودلم واسه شرکت توی آزمون های سنجش..یه عده بهم میگن باید حتما از سوم شرکت کنی یه عده هم میگن وقت تلف کردنه.
      به نظر شماها که دوتا کتاب بیشتر از ماها خوردین چیکار کنم؟!اگه شرکت کنم کدوم آزمون واسه سوم بهتره؟!!!!
      چقدر بگم آزمونهای سنجش مزخرفه

اگه می خوای از سال سوم شرکت کنی تویه موسسه خوب برو و گرنه وایسا از خود تابستون شروع کن

فعلا بهتره به فکر امتحانات نهایی باشی

11. Top | #41
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      فقط گزينه دو...اگه دفترچه تطبيق سوالات كنكور با سوالات گزينه دو رو بخوني به اين تنيجه ميرسي كه طراحان كنكور بدون شك طراحان سوال گزينه دو هستند.....قلمچي و بقيه رو بي خيال شين...

12. Top | #42
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      salam bache ha man tabeston ozve ghalam chi bodam vali sathe soal hash kheyli sakht bod bishtar del sardam mikard vali khodam to khone test hay konkoro khob mizanam alan dige nemiram kanon

mikhastam bara gaj sabte nam konam vali dostam goftan khob nis naraftam hala khodam mikonam vali ein tori ziyad tebge barnamam pish nemiram khanevadamam esrar mikonan dobareh bara ghalam chi sabtenam konam age mishe rahnemaiim konid

13. Top | #43
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      salam bache ha man tabeston ozve ghalam chi bodam vali sathe soal hash kheyli sakht bod bishtar del sardam mikard vali khodam to khone test hay konkoro khob mizanam alan dige nemiram kanon

mikhastam bara gaj sabte nam konam vali dostam goftan khob nis naraftam hala khodam mikonam vali ein tori ziyad tebge barnamam pish nemiram khanevadamam esrar mikonan dobareh bara ghalam chi sabtenam konam age mishe rahnemaiim konid
      من که آزمونهای قلمچی رو هر دو هفته یکبار برای فروش تو وبسایت آماده می کنم و سطح سوالاتش رو می بینم , آزمونهای خیلی خوبی هستند . اگه یه موقع هایی هم سخت میشند اشکالی نداره چون آدم رو تو وضعیتی شبیه به کنکور می زاره . ولی مهمتر از همه استفاده از برنامه راهبردی اش است تا بتونی همه درس ها رو تموم کنی .

ولی در کل تو هر آزمونی شرکت می کنید به برنامه اون آزمون عمل کنید

14. Top | #44
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من که واقعا گیج شدم یکی میگه قلمچی یکی هم گزینه ی2 یکی هم سنجش اوووووووووووووووووووووو!1!
      من می خوام مهرماه برم تو یکی از اینا شرکت کنم قبلا قلمچی رو در نظر داشتم ولی حالا واقعا مرددشدم بالاخره کدوم یکی؟؟

15. Top | #45
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      من که واقعا گیج شدم یکی میگه قلمچی یکی هم گزینه ی2 یکی هم سنجش اوووووووووووووووووووووو!1!
      من می خوام مهرماه برم تو یکی از اینا شرکت کنم قبلا قلمچی رو در نظر داشتم ولی حالا واقعا مرددشدم بالاخره کدوم یکی؟؟
      من که میگم همون قلمچی رو برو

صفحه 3 از 84 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن