خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظرتون بهترین کتاب اموزش واسه ریاضی 3چیه؟؟خواهشا به

رأی دهندگان
    3. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز

1 33.33%
    • گل واژه

2 66.67%
    • تخته سیاه

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question بهترین کتاب برای اموزش ریاضی3!خواهشااااا

سلام دوستان ....من سال سوم تجربی ام....می خواستم بدونم بهترین کتاب اموزش ریاضی 3کدومه!!!!خواهشا کمکم کنید ......اگه تجربه ای دارید ممنون میشم بگید من خیلی دنبال کتاب ها گشتم می خوام نهایی کاملا موفق باشم یعنی 20!!!!!الان تو خیلی سبز وگل واژه و تخته سیاه موندم...فقط واسه اموزش..واسه تسلط کامل روی ریاضی3 !!!نمییییییییییییییییییییی یییدونم چیکارررررررر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:yahoo (19):
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظر منو بخوای کتاب های گلواژه تاریخ مصرف دارن. تا پایان امتحان نهایی درس خودشون میشه استفاده کرد. به کار کنکور هم نمیاد مولفاش زحمت پاسخ تشریحی برای همون چندتا تست رو هم نکشیدن. ( من که داشتم ندیدم اگه بوده منو از گمراهی در بیارید :yahoo (21): ) در کل از بین کتاب تخته سیاه و خیلی سبز انتخاب سلیقه ای هست هر کدوم طرفدارای خودشون رو دارن که ماشالله کم هم نیستن
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 06 مهر 1393 در ساعت 20:34

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2015 نمایش پست ها
      سلام دوستان ....من سال سوم تجربی ام....می خواستم بدونم بهترین کتاب اموزش ریاضی 3کدومه!!!!خواهشا کمکم کنید ......اگه تجربه ای دارید ممنون میشم بگید من خیلی دنبال کتاب ها گشتم می خوام نهایی کاملا موفق باشم یعنی 20!!!!!الان تو خیلی سبز وگل واژه و تخته سیاه موندم...فقط واسه اموزش..واسه تسلط کامل روی ریاضی3 !!!نمییییییییییییییییییییی یییدونم چیکارررررررر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:yahoo (19):
      بهترین کتاب آموزش ریاضی سوم تجربی تو بازار کتاب آموزش ریاضیات سوم تخته سیاه بابک ساداته ، شک نکن.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام این کتاب پیشنهادی من به شماست...من خودم از این سری کتاب هاش نتیجه مطلوب گرفتم.شما هم امتحان کنید!
      موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
      بهترین کتاب آموزش ریاضی سوم تجربی تو بازار کتاب آموزش ریاضیات سوم تخته سیاه بابک ساداته ، شک نکن.
      من می خوام کاملا تسلط کامل داشته باشم یعنی جوری باشه که معلم امتحان بده 20بشم به نظرت بگیرم خوبه؟اگه داشتی می تونی بگی چقد مطالبو پوشش می ده

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلام این کتاب پیشنهادی من به شماست...من خودم از این سری کتاب هاش نتیجه مطلوب گرفتم.شما هم امتحان کنید!
      موفق باشید
      مطلوب یعنی 20؟؟؟؟
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. اگه سطح بالا میخواین کتابهای خیلی سبز واقعا عالین. برای امتحانات نهاییتون زیاد رو کتاب اموزش و تست حساس نباشین. گرچه لازمه که تست کار کنین اما اینو بدونین که وسواس نمیخواد . من خودم کتاب ابی قلم چی رو داشتم با یه سری کتاب مبتکران تست قدیمی و برام جواب داد و نهایی 20 شدم. مهمتر از همه فعلا خوب یاد گرفتنه و برای امتحانات نهایی خیلی خوب میشه اون اخرا با سوالهای اخیر به تسلط خوبی رسید.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2015 نمایش پست ها
      من می خوام کاملا تسلط کامل داشته باشم یعنی جوری باشه که معلم امتحان بده 20بشم به نظرت بگیرم خوبه؟اگه داشتی می تونی بگی چقد مطالبو پوشش می ده

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مطلوب یعنی 20؟؟؟؟
      سلام
      ما که دبیرستان بودیم متأسفانه در قید و بند نمره نبودیم...فقط میخوندیم یه جوری بگذرونیم...یه کتابش رو خیلی سطحی از درسی هیچی ازش نمی فهمیدم خوندم نهایی شدم 18...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن