خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question [مشورت] خانه یا کتابخانه؟

سلام
      یه مشکل جدی دارم و مدتیه از درس خوندن هم کنار کشیدم محل درس خوندن من هستش
      خونه ما خیلی شلوغه و تنها گزینه (فکر کنم) میمونه کتابخونه

میخوام از شما بچه ها بپرسم نظرتون چیه؟؟
      باتوجه به اینکه من دخترم برای رفت وآمد (صبح تا شب تقریبا هستش)
      وضعیت خورد و خواب چجوری میشه؟ نمیشه که از صبح ساعت 8 تا شب ساعت 7 تقریبا یه ضرب درس خوند!!!!!

راحتی هم هست باید با لباس بیرون نشست درس خوند و.... کلا اگه تجربه کتابخونه یا وضعیت مشابه رو دارین به من هم مشاوره بدین
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام شاید کمکت کرد
      http://forum.konkur.in/thread13758.html

نقل قول نوشته اصلی توسط elena123 نمایش پست ها
      سلام
      یه مشکل جدی دارم و مدتیه از درس خوندن هم کنار کشیدم محل درس خوندن من هستش
      خونه ما خیلی شلوغه و تنها گزینه (فکر کنم) میمونه کتابخونه

میخوام از شما بچه ها بپرسم نظرتون چیه؟؟
      باتوجه به اینکه من دخترم برای رفت وآمد (صبح تا شب تقریبا هستش)
      وضعیت خورد و خواب چجوری میشه؟ نمیشه که از صبح ساعت 8 تا شب ساعت 7 تقریبا یه ضرب درس خوند!!!!!

راحتی هم هست باید با لباس بیرون نشست درس خوند و.... کلا اگه تجربه کتابخونه یا وضعیت مشابه رو دارین به من هم مشاوره بدین
      ممنون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parniya نمایش پست ها
      سلام شاید کمکت کرد
      http://forum.konkur.in/thread13758.html
      اینو خوندم ممنون، ولی این یارو فکر کنم کلا حواسش نبوده چی داره مینویسه. مثل خیلی از این مدرک دارهای تزیینی اومده حرف زده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه پانسیون مخصوص کنکوریها میشناسی خیلی بهتر از کتابخونه ست هم برنامه مشخص داره (وقت تفریح،نهار،...) هم مدت زمان درس خوندن بیشتر از کتابخونست و هم اینکه همه اونجا کنکورین که این خودش خیلی بهت کمک میکنه اگرم نه که به نظرم همون کتابخونه برو بازدهیش از خونه خیلی بیشتره البته بعضی کتابخونه ها موقع امتحانات خیلی شلوغ میشه عملا دیگه جای درس خوندن نیست

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتابخونه خیلی خیلی بهتره ... من واسه امتحانات نوبت دوم میرم ... آدم مجبور میشه بدرسه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parmoon نمایش پست ها
      اگه پانسیون مخصوص کنکوریها میشناسی خیلی بهتر از کتابخونه ست هم برنامه مشخص داره (وقت تفریح،نهار،...) هم مدت زمان درس خوندن بیشتر از کتابخونست و هم اینکه همه اونجا کنکورین که این خودش خیلی بهت کمک میکنه اگرم نه که به نظرم همون کتابخونه برو بازدهیش از خونه خیلی بیشتره البته بعضی کتابخونه ها موقع امتحانات خیلی شلوغ میشه عملا دیگه جای درس خوندن نیست
      در این مورد چیزی نشنیدم کجاها هست؟ چجوریه شرایطش؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته بیشتر کتابخونه مخصوص کنکوریاست تا پانسیون بعضی موسسه های مشاوره کنکور دارن از این جور جاها از چند از تا مشاور خوب تو شهرتون بپرس معمولا میشناسن نمیدونم اهل کجا هستی تا بیشتر راهنماییت کنم شرایطشم بستگی داره ولی جاهایی که من پرسیدم معمولا از 7_8 صبح شروع میشه تا 10 شب گاهی تا 11 هم هست آزمون میگیرن حضور غیاب دارن و کنترل دارن رو بچه ها که کسی بازیگوشی نکنه معمولا هر 2 ساعت یه بار هم استراحت دارن امکانات مثل کتابخونه و رفع اشکال اینام داره هزینشم حدودا ماهی 600_500 به بالا هست البته شاید کمتر هم باشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      هیچی خونه خود آدم نمیشه !

تمام .
      Just Do iT

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من خودم کتابخونه میخوندم اما نباید زیاد بهش عادت کنی یه وقت دیدی نمیتونی بری باید خونه بمونی بخونی
      من ساعت هفت و نیم میرفتم تا ظهر بعد میومدم خونه ناهار میخوردم و نیم ساعت استراحت دوباره میرفتم کتابخونه تا وقتی که باز بود که واسه ما تا اخر شب باز نبود بنابراین شب خونه میخوندم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتابخونه بد نیست ولی خونه ی خود ادم و اتاقش یه چیز دیگه است .شرایطم در نظر بگیر ببین میتونی ساعت ها پشت صندلی های سفت کتابخونه بشینی یا نه ؟؟؟؟؟؟من اون موقعه که درس میخوندم تا دراز نمیشدم و روی بالشت ولو نمیشدم نمیتونستم درس بخونم همش باید ول میخوردم
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعن خيلي سخته خونه شلوغ باشه و بعد بخاي درس بخوني ... تمامه تمركز آدم بهم ميريزه

بستگي داره كتابخونه شهرتون چهطور باشه ؟ بشه توش راحت گشت يا نه !

تو شهر ما فقط يه كتابخونه اينجوريه كه ميشه توش با لباس راحتي گشت ... ولي اگه اينجور نباشه خيلي سخت ميشه ... 10 ساعت اينا رو اون صندلاااا با مانتو و مقنعه و ...

بعدش اينكه قرار نيس بكوب بخوني كه اون وسطا هم ميري ناهار و نماز و اينا يه دورم تو كتابخونه ميزني يه استراحتي ميشه برات... كتابخونه كه ميرفتم بعضيا يه پتو يي چيزي ميوردن ظهر كه ميشد يه گوشه پهن ميكردن روش ميخابيدن

بعدش اينكه پيشنهاد ميكنم با دوستات نري كتابخونه و تنهايي بري حتمن ... من هميشه با دوستم ميرم هي قيافه دوستمو ميديم مطلب جديد يادم ميفتاد شرو ميكرديم به حرفيدين و از10 ساعت نصفشو با حرف زدنو دلقك بازي و اينا ميگذرونديم:yahoo (4):

تو كتابخونه برو كناره فردي بشين كه خيلي خرخونه و فقطططط داره درس ميخونه

من از دوستايه خودم ديدم كه اكثر بچه ها تو كتابخونه هم بهتر ميخونن هم بهتر ياد ميگيرن ولي خب بعضيا هم مث من تو خونه بهتر ميخونن تو هم بايد بري تست كني بببيني تو كدوم گروهي

می خواهــــــم شــــــادبـــــاشم

نه یک روز بلکــــه هــــــزاران سال

می خواهــــم آوازشــــادبودنــــم چنـــان در شهر بپیچد که روسیـــاه شوند

آنهـــــایی که سر غمگیــــن بودنـــــم شرط بستـــــه اند

...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن