خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اولين درسنامه جامع زبان انگليسي تخصصی

سلام دوستان بالاخره یه کتاب جامع در مورد زبان تخصصی منتشر شده
      کسی خونده؟ لطفا نظر بدین بخونیم؟
      منبع بهتری سراغ دارین
      من خودم برنامه م اینه
      پاییز و زمستان = 504 لغت + واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی اناری + زبان جامع تخصصی اناری (2جلدی)
      میگم برا ایام عید فک کنم خوب باشه
      میخوام کشوری زیر 2 هزار بیارم

اینم لینک کتاب جدید جابری راستی من گرامر جابری هم دارم

http://www.takhtesiah.net/paya/page.php?39

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمونه کتابو نگاه کردم به نظر جالب میاد

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ﺗﻮ ﻛﻪ ﺷﻬﺎﺏ ﺍﻧﺎﺭﻱ ﻭ 504 ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻱ ﻣﻴﺨﻮﺍﻱ ﺑﺎﺯﻡ ﺑﺨﺮﻱ? ﻣﻨﻢ ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺍﻣﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ ﺗﻤﺮﻛﺰﻡ ﺭﻭ ﺩﺭﻭﺱ ﻋﻤﻮﻣﻴﻪ ﺟﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﻥ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﻫﻤﻴﻦ ﻛﺘﺎﺑﺎ ﻛﺎﻓﻴﻦ! ﺳﺮ ﺧﻮﺩﺗﻮ ﺷﻠﻮﻍ ﻧﻜﻦ

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah Melody نمایش پست ها
      ﺗﻮ ﻛﻪ ﺷﻬﺎﺏ ﺍﻧﺎﺭﻱ ﻭ 504 ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻱ ﻣﻴﺨﻮﺍﻱ ﺑﺎﺯﻡ ﺑﺨﺮﻱ? ﻣﻨﻢ ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺍﻣﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ ﺗﻤﺮﻛﺰﻡ ﺭﻭ ﺩﺭﻭﺱ ﻋﻤﻮﻣﻴﻪ ﺟﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﻥ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﻫﻤﻴﻦ ﻛﺘﺎﺑﺎ ﻛﺎﻓﻴﻦ! ﺳﺮ ﺧﻮﺩﺗﻮ ﺷﻠﻮﻍ ﻧﻜﻦ
      بله درسته منم همون 504 و واژگان رو بیشتر ورش وقت گذاشتم البته چون هدفم تربیت معلم کنکور ریاضی هم بیاد بخونم رفیقم 13 هزار دبیری ریاضی قبول شده ولی خب من باید حسابی زبان بخونم شما از چه کتابایی برا زبان تخصصی استفاده می کنین؟
      ممنون میشم دوستان اگه کتابی دارن در مورد زبان تخصصی معرفی کنن

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ﻣﻨﻢ ﻓﻘﻂ ﺍﺯ 504 ﻭ ﺩﻭ ﺟﻠﺪﻱ ﺷﻬﺎﺏ ﺍﻧﺎﺭﻱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻢ! ﺍﻛﻪ ﺑﺮﺳﻢ ﺗﻤﻮﻡ ﻛﻨﻢ! ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻫﺎ ﺭﻭ ﻣﻮﻧﺪﻡ ﺗﻮﺵ ﺟﻪ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ ﺗﺨﺼﺼﻲ! ﺩﺑﻴﺮﻱ ﺯﺑﺎﻥ ﻣﻴﺨﻮﺍﻱ ﺑﺨﻮﻧﻲ? ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻲ ﺟﻮﻥ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺱ ﻓﻘﻂ ﻳﺎﺩ ﻣﻴﻜﻴﺮﻱ ﺟﻄﻮﺭﻱ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﺑﺪﻱ ﻣﻦ ﻣﻴﺨﻮﺍﻡ ﺑﺮﻡ ﺍﺩﺑﻴﺎﺕ ﺍﻧﻜﻠﻴﺴﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺧﻴﻠﻲ ﺟﻴﺰﺍ ﺍﺩﻡ ﻳﺎﺩ ﻣﻴﻜﻴﺮﻩ ﻭﻟﻲ ﺗﻮ ﺩﺑﻴﺮﻱ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻭﻗﺘﺖ ﺗﻠﻒ ﻣﻴﺸﻪ!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی یه سوال ؛ این درسنامه طبق نمونه ای که هست تو بخش گرامر اومده کنکورای قبل رو آورده و در بخش پاسخ تشریحی ، به شکل درسنامه موضوع اون گرامر رو تدریس کرده. از بخش های واژگان و ... هم خبر داری که چجوریه ؟ اگه صرفا سوالای کنکورها باشه که فکر کنم فقط مناسب بعد عیده و جمع بندی.
      کتابای آقای اناری چجورین ؟ خواستم از مبتکران بخرم که تموم شده بود. تو انقلاب پیدا میشه به نظرت ؟

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      راستی یه سوال ؛ این درسنامه طبق نمونه ای که هست تو بخش گرامر اومده کنکورای قبل رو آورده و در بخش پاسخ تشریحی ، به شکل درسنامه موضوع اون گرامر رو تدریس کرده. از بخش های واژگان و ... هم خبر داری که چجوریه ؟ اگه صرفا سوالای کنکورها باشه که فکر کنم فقط مناسب بعد عیده و جمع بندی.
      کتابای آقای اناری چجورین ؟ خواستم از مبتکران بخرم که تموم شده بود. تو انقلاب پیدا میشه به نظرت ؟
      ﺣﺘﻤﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﺑﺎﻳﺪ ﻛﺘﺎﺏ ﺩﻭ ﺟﻠﺪﻱ ﺷﻬﺎﺏ ﺍﻧﺎﺭﻱ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﻱ ﺑﻪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻱ 504 ﻣﻦ ﺯﻳﺎﺩ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺗﺨﺘﻪ ﺳﻴﺎﻩ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺍﻳﻦ 3 ﻛﺘﺎﺏ ﻛﺎﻓﻴﻪ

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ﺑﺠﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ 50 ﺩﺭﺻﺪ ﻭﺍﺳﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻤﻪ? ﻣﻦ ﺗﻮ ﻗﻠﻢ ﺟﻲ ﺍﺯﻳﻦ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﻧﺰﺩﻡ ﺑﺎﻻﺗﺮﻳﻨﺶ 56 ﺩﺭﺻﺪ ﺑﻮﺩ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺪﻩ?

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یکی رو میشناسم امسال 71 درصد تخصصی جواب داد حتی زبان عمومی هم نزد کلا عمومی 0 زبان تخصصی 71 رتبش شد 2000 کشوری 750 منطقه
      بنظرم عمومی ها بالا 60 تخصصی 50 خوب باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زبان تخصصی با ضریب دوازدهی که داره جای تردید رو در مهم بودنش باقی نمیزاره. ادبیات فارسی و زبان تخصصی رو اگه تمرکز کنی و خوب بزنی خیـــــــــــــــــــــــ ـلی جلو می افتی. به نظرم زبان تخصصی 50 واسه الان اتفاقا خیلی خوبه ؛ شما حدود 9 ماه فرصت داری تا این 50 رو بالاتر بیاری
      اگه سطح زبانیت Upper Intermediate یا بالاتر هست، هر چی بیشتر تست زبان بزنی بهتره تا اینکه فقط بخونی. اینکار هم تسلط بهت میده ، هم سرعت و دقتت رو بالا میبره و هم هر بار که تست میزنی و بررسیش میکنی کلی لغت های قبلی دوره میشه و یه سری لغت جدید یاد میگیری.
      منم ازچند وقت دیگه میام قلم چی !

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      زبان تخصصی با ضریب دوازدهی که داره جای تردید رو در مهم بودنش باقی نمیزاره. ادبیات فارسی و زبان تخصصی رو اگه تمرکز کنی و خوب بزنی خیـــــــــــــــــــــــ ـلی جلو می افتی. به نظرم زبان تخصصی 50 واسه الان اتفاقا خیلی خوبه ؛ شما حدود 9 ماه فرصت داری تا این 50 رو بالاتر بیاریاگه سطح زبانیت Upper Intermediate یا بالاتر هست، هر چی بیشتر تست زبان بزنی بهتره تا اینکه فقط بخونی. اینکار هم تسلط بهت میده ، هم سرعت و دقتت رو بالا میبره و هم هر بار که تست میزنی و بررسیش میکنی کلی لغت های قبلی دوره میشه و یه سری لغت جدید یاد میگیری. منم ازچند وقت دیگه میام قلم چی !
      ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ.... ﻧﻪ ﺑﺎﺑﺎ ﻣﻦ ﻋﻤﺮﺍ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺑﻴﺎﻡ! ﻻﻣﺼﺐ ﺧﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻠﻲ ﺳﺨﺘﻬﻬﻬﻬﻬﻪ! ﻭﻟﻲ ﺍﺭﻩ ﺗﺴﺖ ﺯﺩﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻬﻤﻪ ﺍﺻﻼ ﺑﻬﺶ ﻓﻜﺮ ﻧﻜﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻣﻦ ﻛﻼ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺗﺴﺖ ﺯﺩﻥ ﻧﺪﺭﻡ!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تجربی بودم ولی تخصصی رو تقریبا 50 زدم. هیچی نخوندم همون کلاس زبان کافی بود. 2000 شدم.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا تو کنکور زبان اگه زبانت خوب باشه رسوندن رتبه به 1000 خیلی سخت نیست و اصل رقابت برای زیر 1000 یا بهتر بگم زیر 500 هست که سخت میشه. اگه یه نفر بخواد ادبیات انگلیسی یه دانشگاه خوب مث علامه رو بخونه میتونه با همون حدودای هزار شبانه اونجا در بیاد اما یه دانشگاه خیلی تاپ مث دانشگاه تهران رتبه خیییلی خوب میخواد. فکر میکنم کسی که هدفش انگلیسی روزانه تهران، بهشتی و علامه نباشه ، نیازی نیست خیلی خودشو به آب و آتیش بزنه. البته به شرطی که زبانش خوووب باشه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من می خوام برای مترجمی فردوسی بخونم
      نمی دونم چه رتبه ای می خواد
      میگن ورودیش 15 نفره
      فک کنم امسال قبول نشم
      چون یک ماهی میشه که زبان رو به صورت جدی دنبال میکنم
      راستی تاثیر معدل چه جوریه

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه امین
      http://www.irysc.com/forum/images/smilies/53.gif

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تاثیر معدل25 درصد خواهد بود.واز الان میشه برای زبان رتبه خوبی اورد.تلاشتو بیشتر کن نتیجه ممکنه.رتبتون زیر1500 بشه قبولید.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از الان؟؟؟متاسفانه هیچ زمینه ای باسه زبان ندارم
      و از ی ماه پیش تصمیم گرفتم به زبان
      الان ددس 22....504هستم.عمومیام هم پخخخخ.من تخصصیام خیلی بهتر از عمومیام بود( ریاضی)
      من تصمیم گرفتم که امسال معدلم رو بالا ببرم .سال دیگه فقط رو زبان تمرکز کنم
      همه معلمام میگن بیشتر پشت کنکوریا افت میکنن

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه امین
      http://www.irysc.com/forum/images/smilies/53.gif

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن